346 Shares 3747 views

Jak edytować dokument PDF: przegląd programu

Kwestia „jak edytować dokument PDF” otrzymuje ogromną ilość użytkowników. A jeśli mu zależy, a ty, to ten artykuł pomoże Ci radzić sobie z niektórych momentach. Spotkać się z małym przegląd najbardziej popularnych programów, które mogą być używane jako redaktor plików PDF. Tak, to dowiesz się, jak edytować dokument PDF.


Niezbędne informacje. Omówmy format pliku PDF. Jeśli masz wystarczającą wiedzę na temat zestawu tej kategorii dokumentów, można bezpiecznie pominąć ten akapit. Format pliku PDF jest dzisiaj zyskała ogromną popularność. Jego główną zaletą jest to ta sama gra na wszystkich platformach. Oznacza to, że deweloperzy mogą być pewni ich dokumentów, ponieważ będą one wyświetlane wszędzie niezmienione. Wszystkie nowoczesne systemy operacyjne mają wsparcie dla formatu PDF, w tym Android i iOS platformy mobilnej. Do pewnego stopnia można to uznać za standardowy format dokumentów elektronicznych. Po tym wszystkim, jest on stosowany w Internecie, aby przesłać pliki. Ale miejmy to już za sobą i zabrać się do teorii praktyce poniżej dostaniesz odpowiedź na pytanie: „Jak edytować tekst dokumentu w formacie PDF”

Foxit PDF Editor

Natychmiast należy powiedzieć, że ten program jest dostępny w dwóch formach. Pierwszy – za darmo, po drugie, odpowiednio, płatny dostęp. Pełna wersja kosztuje 99 $. Bezpłatnej licencji nie ma żadnych ograniczeń w funkcjonalności. Ale dla każdej edycji strony zostanie dodany do znaku wodnego programu. Foxit PDF Editor pozwala na dokonanie jakichkolwiek zmian. Na przykład, włożyć i wyjąć kształty, kopiowanie tekstu, i tak dalej. D. Można użyć importowanych czcionek. Wadą jest brak możliwości korzystania z wirtualną drukarkę.

nitro PDF

Ten program edytuje dokument PDF ze szczególną starannością. Jak to rozumieć? Fakt, że program ma ogromną różnorodność narzędzi. Szczególną uwagę przywiązuje się do programistów środki do wstawiać komentarze, wskazówki, markery i inne dodatkowe inwestycje. Opłata na bazie programu. Pełny dostęp kosztuje 120 dolarów. Darmowa wersja jest ograniczona tylko do odczytu plików. Ale nawet tam można wycinanie, wklejanie fragmentów tekstu i obrazów. Być może niektóre koszty wydają się zbyt wysokie dla tego programu. Chociaż tylko otrzymał pozytywne opinie od użytkowników.

OpenOffice

Ale ten program do edycji PDF-Dokument nie jest w stanie. Jest on używany do eksportowania istniejące pliki. To pomaga przyspieszyć proces pracy z edytorami. W rzeczywistości, niektóre programy nie mają dostępu do wirtualnej drukarki. OpenOffice pomaga wypełnić tę lukę. W jej strukturze, redaktor przypomina coś Microsoft Office. I możemy powiedzieć, że jest darmowy odpowiednik tego oprogramowania. Wybór użytkowników są wygodne narzędzia, które pomagają kontrolować dokument wyjściowy. Tutaj można regulować jasność, odcień i kolor.

Kwestia „jak edytować dokument PDF” jest zdefiniowany przez niedoświadczonych użytkowników. Z tym artykule staraliśmy się pomóc im w rozwiązywaniu ich problemów. Być może ta informacja dla niektórych może wydawać się zbyt trywialne. Ale mamy nadzieję, że w tym artykule, nauczyłeś się, jak edytować dokument PDF.