771 Shares 9945 views

EHF-terapia – techniki, wskazania, przeciwwskazania, opinie pacjentów

Wiele chorób są skutecznie leczone w sanatoriach i szpitalach, centrach medycznych i Centrum Onkologii, w połączeniu z lekami fizjoterapii. Pacjenci często usłyszeć określenie „EHF-terapię.” Co to oznacza? Niezwykle terapii wysokiej częstotliwości – jest zastosowanie w praktyce medycznej fal elektromagnetycznych. Zasięg tego rodzaju promieniowania milimetra. Ich zdolność penetracji tkanki ludzkiej jest bardzo mała (do 0,6 mm). Różnią się one również do niejednorodności przestrzennej. Specjalnych tak zwanych falowody zebrane w wiązki fal milimetrowych, które działają na powierzchni ciała, który ma być leczony miejscowo.

Rozwój tego typu leczenia rozpoczęła się w 1980 roku, ale badania w tej kwestii były wcześniej pod przewodnictwem Devyatkova. EHF Zakres pomaga zsynchronizować wszystkie komórki organizmu i czyni je bardziej spójne i skuteczne, zaczyna się proces gojenia.

Co to jest terapia krótkofalowe

Wiadomym jest, że promieniowanie dla zdrowia ludzi i zmniejszenie choroby jest różny. Efekt terapeutyczny o bardzo wysokiej częstotliwości, terapia jest następujący: wpływ promieniowania na strukturę skóry, stymuluje włókien nerwowych, które mają działanie tonizujące. Ze względu na te impulsy modulujące aktywność odruchów skórnych trzewny znacznie aktywowane.

W wyniku lokalnego efektu fal milimetrowych do bolesnych obszarów ciała i aktywnych punktów odruchowych zacznie się zmieniać układów nerwowego i hormonalnego. EHF pomaga regulować ciało i nakłada ona zdrowy fali.

Zastosowanie w praktyce

Wydzielniczą i immunocorrective efekty neyrostimuliruyuschy mieć na praktyce EHF-terapii. Aparaty odpowiednie okaz ma wiele uzdrowiskowych i pokój fizjoterapii. Dla pacjentów leczących stosować takie generatory fal jako „rzeczywistość”, „1-5 Electronics EHF-101” i innych.

Technika ta wykrywa chorobę na wczesnym etapie rozwoju, tak jest nie tylko w dodatku do leków, ale również doskonale je zastąpić. ale również pomaga uniknąć poważnych konsekwencji.

Jaki jest wpływ na komórkach EHF

Podczas życia ludzkiego organizmu wszystkie komórki w czasie komunikacji. Jest on transmitowany przez naczynia ukrwienia, impulsów nerwowych i promieniowania elektromagnetycznego.

EHF-terapia „rozumie” język komórek i pomaga im pracować bardziej konsekwentnie. Rzeczywiście, każda choroba – naruszenie ich skoordynowanych działań. Z tego procesu normalizacji jest aktywna, a ciało odzyskuje.

fal milimetrowych w milimetrowych są promieniowania nie jonizującego. Jak to wpływa na komórki? Jeśli rodzaju działania energii, oscylacje mają znacznie większą moc, która podgrzewa tkankę. Kiedy fale informacje o postaciach są przekształcane w organizmie człowieka, a więc informacja jest przekazywana.

wskazania

Kto powinien EHF-terapia? Wskazania metod fizjoterapii – choroby (podostry lub przewlekły charakter) układu nerwowego. Wśród nich, zapalenie nerwów i nerwobóle. Ponadto, obejmują one chorób przewlekłych, takich jak narządy wewnętrzne: choroba wieńcowa serca, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, które są w stanie ostrym, dusznicy bolesnej. EHF wskazano również w chorobach skóry, takich jak wypadanie włosów, łuszczyca, twardzina skóry, nadżerek i złamań kości jednolity typu.

Ci szczególnie potrzebują takiej terapii, jeśli organizm nie toleruje zmian w pogodzie, wrażliwe na burze magnetyczne. Dzięki procesowi aklimatyzacji terapii odbywa się łatwiej i szybciej. Jeśli masz jakieś trudne choroby i słabo reaguje na leki, spróbuj ehf. Terapia ta przywraca mechanizmy obronne organizmu.

Wyjątkowo terapii wysokiej częstotliwości leczeniu zapalenia zatok, zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenia krtani, zapalenia gardła, ból gardła, choroby oskrzeli, tchawicy, zapalenia trzustki, zapalenia wątroby typu nie-zakaźne, zapalenie pęcherzyka żółciowego, dyskinezy, zapalenie żołądka, mimowolnego oddawania moczu, chorób układu płciowego i tarczycy, cukrzycy.

Przeciwwskazania

Nie jest to zalecane dla EHF-terapii? Przeciwwskazania do sposobu fizjoterapeutycznych: ropnych i chorobę zapalną ostrej, atopowe zapalenie skóry, astma oskrzelowa, vegetalgiya i nadczynność tarczycy.

Leczenie chorób serca i naczyń krwionośnych

Dość powszechne popularność otrzymał fal elektromagnetycznych, który korzysta terapii fal krótkich. Liczba pacjentów pokazują, że z tej formy leczenia zmniejsza się ból i eliminuje konieczność stosowania różnych leków.

Efekt, który jest do leczenia – funkcja normalizacji i przywracania. Częściej w chorobach układu sercowo-naczyniowego milimetrowych stosuje się w kombinacji z konwencjonalnymi lekami w leczeniu zawału mięśnia sercowego w ostrej fazie i dusznica bolesna.

Dlaczego jest to tak skuteczne leczenie jest dla tej grupy chorób? Faktem jest, że na całym świecie umieralność z powodu chorób naczyń i serca zajmuje czołowe miejsce. Leki mają często wpływ krótkoterminowy i powodować alergie, więc trzeba szukać metod alternatywnych. Terapia ta ma korzystny wpływ na krzepnięcie krwi, które są skuteczne w przypadku nadciśnienia.

Takie promieniowanie zakres ochrony przed wolnymi rodnikami, stan ścian tętniczek i żyłek jest lepsze, ponieważ jest to pogorszenie tych parametrów powoduje ataków serca i udarów, zmniejsza także ryzyko miażdżycy podstępne. Od lat 80. zgromadził bogate doświadczenie w udanym wykorzystaniu EHF w praktyce. Nawet w najcięższych uderzeń po zastosowaniu terapii EHF poprawia stan 80% pacjentów. Oraz stosowanie terapii skojarzonych są teraz znacznie zmniejszona śmiertelność z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego.

podstawowe techniki

Techniki EHF leczenia: fale milimetrowe nasycenia wodą (tace do mycia), zapisując emitującej spektrum wodą lub cukru leki. W sposobie oczyszczania krwi emitera z kolei działa na naczynia krwionośne i tętnic. Jest to również terapia krótkofalowe.

Urządzenie pozwala na zastosowanie nawet taką metodę rezonansu – promieniowanie tła. W tym milimetra wzbudnik falowe są zdolne do niszczenia choroby. Do leczenia terapeutycznego informacje fali stosowane szerokopasmowy nadajnik.

Trochę więcej o EHF

Leczenie obejmuje leczenie i KWCZ działanie zapobiegawcze przy użyciu fal milimetrowych (od 1 do 10 mm). Brak tej substancji jest to, że takie fale to niemożliwe, aby usłyszeć lub zobaczyć, zapach, lub czuć. Nad niezwykle wysokiej częstotliwości terapia pracował wiele słynnych biologów, fizyków, lekarzy, takich jak N. dziewiątej, V. Adamenko V. Kislov, Golant i inni. EHF-terapia jest obecnie zatwierdzony przez Ministerstwo Zdrowia. Specjalny sprzęt posiada wszystkie niezbędne certyfikaty państwowe.

Wydajność jest bardzo wysoka częstotliwość terapii docenione przez wielu znanych klinik i placówek onkologicznych, ośrodków krwionośnych i innych organizacji opieki zdrowotnej. Każda maszyna jest całkowicie bezpieczny, ponieważ stosowany EHF niskiej intensywności. Mała moc przy ekspozycji na tkanki ciała nie przyczynia się do ogrzewania.

Ze względu na fakt, że nie ma wpływu termicznej, urządzenie fizjoterapii do leczenia krótkofalowego mogą być stosowane w okresie ciąży, nowotworami (łagodnymi lub złośliwymi), i różnych chorób zapalnych.

odkrycia

Dowiedziawszy się, że terapia krótkofalowe, wskazania i przeciwwskazane badając go, doszliśmy do wniosku, że tego leczenia wielu chorób za pomocą fal milimetrowych. Po tych procedurach komórki działają bardziej jednolity sposób, na odzysku mikroorganizmu, wszystkie konstrukcje i układy łączy się i ogólnie znormalizowane działalnością człowieka. Jest to szczególnie pokazane na tych, którzy są w podeszłym wieku często cierpią na przewlekłe przeziębienia i zapalenia migdałków, ma problemy z oskrzeli lub osób z dystonią naczyń.

Niezwykle wysoka częstotliwość terapii pomyślnym połączeniu z tradycyjnymi metodami terapii lekami, a także inne leczenie fizycznej. Co więcej lubiący lekarzy i pacjentów jest brak bezwzględnych przeciwwskazań. Jest to korzystne w leczeniu ciężko chorych ludzi i kobiet w ciąży.