868 Shares 932 views

Kaseton przód ATV. Kaseton z przodu z rękami

Jazda ATV jest już dość duża liczba osób – w tym środki transportu zyskał popularność w ostatnich latach. A teraz coraz częściej można znaleźć sterowniki, które zostały przeszczepione z motocykli i samochodów na ATV. Jest to bardzo wygodne, skuteczne i spektakularne zarówno w wyglądzie i jakości ruchu. Ale problemem jest to nadal istnieje – jest to przewóz towarów. Jak wiecie, w przeciwieństwie do maszyny, znajduje się przestronny bagażnik. Gdzie można umieścić swoje rzeczy, jeśli pójdziesz na drodze na tym pojeździe? trzeba będzie futerał naprzód dla ATV, lub jakąkolwiek inną wersję kaseta, która może być przymocowana do korpusu.


szafa bagażnik

Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób ATV może wykonywać swoje własne rzeczy, bagażu i innych obciążeń – bo na tym pojeździe, nie ma śladu bagażniku. W rzeczywistości, wszystko jest dość prosta – nic takiego tu i tam w kompletny, wszystkie podstawowe musisz kupić własną rękę, a tych pojemnikach, które Cię interesują nazywane są pnie szafa. Teraz można się zastanawiać, tułów do przodu do ATV, ale należy pamiętać, że istnieją różne rodzaje kontenerów danych do przewozu bagażu. Można zainstalować je w różnych częściach samochodu, takich jak na bokach z tyłu. jest niezwykle kompaktowy i wydajny – jeden z najpowszechniejszych metod jest montaż fotelika. Ale teraz skupimy się na inny – w tym artykule dowiesz się o tułowia w przód do ATV, które na pierwszy rzut oka może wydawać się dziwny obiekt, ale w rzeczywistości ma ogromny potencjał.

przedni bagażnik

Więc, co jest z przodu tułowia dla ATV? Jest to duża pojemność, która jest najczęściej wykonany z tworzywa sztucznego, ze szczelną pokrywką. Jest ona przymocowana do korpusu pojazdu i służy do umieścić bagaż w nim, które można podjąć, aby drogi. Zatem siodłach – jest to sposób, aby zrekompensować brak quad pełnego bagażnika do przewozu towarów. Daleko nie każdy będzie chciał zainstalować na coś pojazdu jak ten, ponieważ wiele osób uważa, że jest to naruszenie konstrukcji, ale w rzeczywistości taki bagażnik może wyglądać bardziej niż organicznie. Więc warto pomyśleć o prawdopodobieństwie takiego zakupu, które z pewnością będą korzystać ci. Koffer Roller ATV przodu, jednak ma swoje własne cechy, które powinieneś wiedzieć.

Cechy przodu kasetonu

Koffer Roller ATV dołączony jest blisko przedniej szyby, więc można zauważyć, że nie jest on stosowany do wszystkich rodzajów ładunków. To ma mniejszą objętość niż jakikolwiek inny kasetonów, dzięki czemu można umieścić nie tylko małe przedmioty. Ale może to być codzienne potrzeby, tak jak dostać się do nich jest bardzo proste. Ponadto, prawie zawsze z przodu maksymalna siodłach zorganizowany, to znaczy, że mają pewne przedziały, w których można dodawać różne rodzaje małym bagażem, więc nie są one mieszane. Można doskonale zorganizować wszystko tak, że przedmioty są zawsze pod ręką. Ponadto, należy zwrócić uwagę na fakt, że tułów do przodu do ATV CF Moto będzie się różnić od akcesorium dla innych modeli. Oni wszyscy są sprzedawane ze swoich wierzchowców, więc zawsze trzeba sprawdzić pod kątem zgodności.

Instalacja przednią kaseton

Kaseton przód ATV „Yamaha”, na przykład, jest ustawiony praktycznie bez załączników, jak rozwinęła się w tym samym miejscu i samej techniki. Twórcy dbają o to, że kupujący może zapewnić maksymalny komfort tułowia ciała. Jak wiecie, pojemnik przeznaczony do przewozu bagażu, zamontowana w przedniej części pojazdu. Najczęściej odbywa się to w obszarze szyby. W większości przypadków instalacja odbywa się za pomocą specjalnego sprzętu, które zostały włączone do każdego bagażnika kawałek garderoby. Jest to bardzo wygodne, ponieważ pozwala szybko i skutecznie realizować swoje bagażnika pojazdu. Czasami można znaleźć na rynku szkła przedniej quady pnia, co czyni go ciekawą dekoracją. Ale to zostanie omówione później – teraz lepiej jest mówić o funkcjonalności.

bezpieczeństwo

Jedną z najważniejszych kwestii, które dotyczy wszelkich kaseton – ma zapewnić bezpieczeństwo zawartości. Warto biorąc pod uwagę fakt, że quad – nie najbardziej zrównoważone formy transportu, szczególnie jeśli chodzi o wzory użytkowe, które mogą przez większość czasu na drodze. Tak, aby zawartość kontenerów nie wypadł na kolejnym guzem, jest on wyposażony w trwałe i niezawodne zamki metalowe, które są szczelnie zamknięte wieko, wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia. Ponadto, pokrywa ma również przymocowane specjalne uszczelnienie – zapewnia nieprzepuszczalny pojemnik na kurz oraz inne drobne cząstki. Pokrywa jest sama również przymocowane metalowe zawiasy maksymalne bezpieczeństwo.

dekoracyjny cecha

Niektórzy kierowcy mogą zatuszować swój pojazd pnie szafa ze wszystkich stron, zapewniając maksymalną ilość przestrzeni ładunkowej. W związku z tym, że nie trzeba instalować przedni bagażnik, ponieważ nie znacznie zwiększyć ilość ładunków. Jednakże istnieją wersje pojemnika, który można powiesić na szybie przynajmniej ze względu na fakt, że wyglądają niesamowicie. Te kufry są wykorzystywane bardziej estetycznej dekoracji ATV niż zwiększyć przestrzeń bagażową. Jest również częstym użyciu, ale inną opcją może cię zaskoczyć – niektórzy ludzie używają przedni bagażnik jako sposób na bardziej bezpieczne zamocowanie szyby.

Robi swoje ręce

Naturalnie, przedni bagażnik dla ATV z rękami do tworzenia nie jest zalecane – trzeba poświęcić zbyt dużo czasu i wysiłku, aby osiągnąć maksymalny poziom niezawodności, którą otrzymuje się automatycznie, gdy kupuje gotową wersję. Ale nadal można spróbować – na to będzie trzeba plastikowy pojemnik, który będzie harmonijny wygląd w przedniej części ATV. Potrzebny będzie również do montażu na obudowie, a także na okładce. I oczywiście, trzeba upewnić się, że pokrywa zamyka się szczelnie, jak to możliwe, i nie otworzyć.

Produkty z MAZ. MAZ
539 shares 7113 views
Sprzęgło LuK: karoseria
887 shares 6839 views