864 Shares 7858 views

Grace – co to jest? Przykłady znaczenie, jak i użytkowania

Ludzie pytają: „Grace – co to jest?”. Ponieważ świat jest w przeważającej części jest surowy i niesprawiedliwy. Był jednak prawie zawsze tak jest. Tylko Adam i Ewa zjedli owoc z Drzewa Raju, i jesteśmy zmuszeni żyć w nędzy, trudu i bólu, opierając się tylko na litość boską.

Treść znaczeniowa pojęcia

wartości akumulatora jest w następujący sposób:

1. Dobry, sympatyczny stosunek do człowieka. „Grace” jest coraz bliżej w treści słowo „przepraszam”. Jednak liczba ta mowy jest charakterystyczne dla powieści 19 wieku, na przykład dzieł Dostojewskiego.

2. Grace – układ zaufanie. Na przykład, kiedyś powiedzieć: „pocierać w miłosierdzie” Teraz rewolucja nie jest czymś, co jest rzadkością, że nie można znaleźć. Teraz powiedzieć „przypodobać”.

3. Grace – jest darem, łaską, błogosławieństwem. Jednym z przykładów, że była mowa o „łaskę Boga”, doskonale nadaje się do zilustrowania tej wartości. Z jednej strony, ludzie w zimnym świecie zła i może liczyć na dobroć Boga, az drugiej strony, dobroć Boga, jako osoba, jest darem i błogosławieństwem.

4. „Wasza Miłość” – tak traktowane uprzednio do szlachty i ziemiaństwa. Teraz, to wyrażenie można znaleźć poza ironicznym sensie. Na przykład, szef Iwana Pietrowicza, Jego łaski, zebraliśmy w ostatniej pensji, panowie!

5. „Przez swoją łaską.” Tutaj „łaska” jest równoznaczne z „woli”. I zaskakująco, ale Grace, która była pierwotnie dobra jakość, emocjonalnie naładowany zmiany z pozytywnej na negatywną. Na przykład, dziewczyna o imieniu Katy mówi kolega: „Przez swoją łaskę, Petrov, najpierw draila Zarząd nieprzyzwoitych słów, a potem zostawiła mnie po zajęciach, aby mówić o zachowaniu, a wszystko dlatego, że mnie ustawić, bo wiem, że to ty napisałem tych nieprzyjemnych słów na planszy!”.

6. Coś dobrego, który dodaje pozytywne emocje, przyjemny, delikatny, i może to być sprawa życia lub przedmiot, czynność lub uczynkiem. Przychodzą na myśl natychmiast kocięta, małe, puszyste i przykład chuligan, które są dotykane przez wszystkich z wyjątkiem tych, którzy są uczuleni.

Tak dotarliśmy do końca listy, a okazało się, że słowo „łaska”. Okazuje się, że aż sześć. Przechodząc.

Ernest Hemingway – w "cute" pisarz

Dziwny tytuł dla osoby, która stworzyła obraz człowieka, a jednak tak jest. I nie jest jasne, skąd pochodzi. Ale jeśli czytasz prozę American Classic najpierw w języku rosyjskim, a następnie w języku angielskim słowo „cute” w wersji rosyjskiej i miła w języku angielskim dość często. Chociaż nie może być winien tłumaczy. Ale, tak czy owak, proza Hemingway zwraca piękne słowo „miłosierdzie” i jego pochodne w języku rosyjskim. Zatem pilna potrzeba zapoznania się z autorem „Pożegnanie z bronią”, aby szybko uczłowieczyć. Jeśli pozwolimy sobie pewną swobodę, możemy powiedzieć, że miłosierdzie – do prozy Hemingwaya.

Milota i miłosierdzie

Grace opuszcza aktywnego słownictwa i Milota aktywnie weszła go przez sieć. Trudno jest powiedzieć, że to słowo nie było, istnieje podejrzenie, że to wszystko ma wpływ kultury japońskiej, czyli anime. Nie wszyscy są dotykane, grał twarz i zawołać: „Kawai”. To słowo może być tłumaczone jak również miła angielski – miła, dobra, dobra.

Jednak szał dla małych dzieci, lwy, romantyczną kolację, płaczliwy oper mydlanych i skrzyń biegów dyskredytuje „płaszcz”, istnieje tendencja do wywołania płaszcz, w przeciwieństwie do ogólnego trendu, to nie jest miłe rzeczy.

Ale najważniejsze jest nie to, ale fakt, że ogólny entuzjazm uszczelek, a dzieci uwielbiają historie zapomina prawdziwe znaczenie pojęcia „miłosierdzie”. Ustalenie przyczyny też, bo to słowo ma wartość, a niech czytelnik wybrać jeden z nich do gustu.