188 Shares 8492 views

Aplikacja w grupie przygotowawczej: pomysły i mistrzowska

Dzieci 6-7 lat są całkiem dobre nożyczki wycięte z kolorowego papieru. Dlatego aplikacja jest już grupa przygotowawcza jest bardziej skomplikowana niż, na przykład, podstawowych, gimnazjalnych. Dzieci mogą zrobić z kolorowego papieru lub tkaniny ptaków, Snowman, owoców i starannie trzymać je na kartce białego kartonu.


Jakie umiejętności dziecko zaszczepić tego rodzaju twórczości?

Aplikacja w grupie przygotowawczej ma na celu rozwój percepcji estetycznej, kontynuuje zapoznanie dzieci z przedmiotami, które je otaczają. Oni nie tylko wiedzą, jak dbać drób, warzywa, owoce, ale może odtworzyć to wszystko na papierze.

W tym przypadku dziecko rozwija postrzeganie kolorów, ponieważ wybiera najbardziej dokładne odwzorowanie kolorów. Aplikacja w grupie przygotowawczej pomaga wzmocnić niezależność, kreatywność.

sowa

Dziecko z pewnością spodoba się pomysł zrobienia ptaszka, takich jak sowy. Małe części są przymocowane do jego ciała, opływowym tak szczególnym złożoności, ta praca nie powinna powodować.

Gdy stół rozplanowane z papieru (nie w glebie), położyć obok klej, nożyczki z zaokrąglonymi końcami, kolorowego kartonu i ołówka. Z pomocą ostatniego dziecka będzie się opierała na tylnej ściance kartonu niezbędne szczegóły. Jeśli jest to pierwszy raz, nie będzie w stanie poradzić sobie z tym problemem, pomóż mu.

Skręć brązowy kawałek kartonu lub papieru koloru po przeciwnej stronie, narysować okrąg, a na nim – trochę wklęsłą linię. Będzie to czubek głowy sowy. Bardzo szybko, pierwsza z dużych częściach będzie aplikacja ptaki mogą być również z tego formularza.

Ponadto, z białego papieru 2 wyciąć kółko, powinny one być przyklejony do wierzchu głowy sowy. Następnie na nich – dwa mniejsze koło – uczeń, oni będą czarne. Pod oczami, umieść dziób ptaka, wyciąć trójkąt z pomarańczowego papieru. Z tego samego materiału zrobić dwa owalne kształty, skleić je w dolnej części pnia poziomo. Ta stopa.

Rysowanie i wycinanie szczegóły ze swoim dzieckiem, powiedz mu, jak oni tworzą. Wtedy syn, córka studni nauczą rodzaj i nazwę figur. Powiedzieć, że skrzydła zostanie wydłużony owal. Wyciąć część górną i dolną jest skierowany. Klej skrzydła po obu stronach tułowia. Pozostaje zrobić małe uszy Sowa, a teraz gotowy do zastosowania zabawy. Ptaki mogą być i inni – z okrągłą głowę, owalne ciało i cienkich nogach. Opowiedz nam o tym i przedszkolaków.

Nowoczesna technologia – pomoc

Jeśli masz drukarkę, można użyć go do złożenia wniosku. Aby to zrobić, żądany wzór na komputerze, szczegóły maleje i zwiększa się do żądanej wielkości. Następnie nożyczki dziecko będzie wyciąć fragmenty.

Kolorowe kwiaty na zdjęciu robi właśnie w ten sposób. Gotowe szablony muszą być stosowane do tyłu kolorowego papieru i zarys. Jeśli przedmiot jest w ruchu, powiedz dziecku, że konieczne jest, aby naciskać palcami na papierze.

Następnie trzeba usunąć szablon i wyciąć wzdłuż konturów. W tym przykładzie, kwiaty wykonane z czerwonego, a liście i łodygi zielonej księgi. Pozwól dziecku pokazać wyobraźni, Pip szczegóły siebie. Jeden kwiat w centrum może być wyższa niż innych, a więcej liściastych. Tak więc możliwe jest, aby trzymać zajęcia w grupie przygotowawczej, aplikacja „Kwiaty” jest bardziej odpowiednie na lato tematu. Jeśli praca odbywa się na jesieni motywu, użyj innego pomysłu.

ciotka dyni

Aplikacja w grupie przygotowawczej na temat jesieni będzie widoczna dla młodych talentów. Niech dokonać zabawa pełny aromat dyni. Można to zrobić nie tylko papier, ale także tkanki.

Aby to zrobić, najpierw wyciąć pomarańczowy kwadrat papieru, a następnie rogi są zaokrąglone. Można dokonać dynia w kształcie okręgu lub dolnej części narysować falistą linią, która składa się z trzech grzbietów.

Podstawą jest przyklejona do papieru. Dwa małe oczy są umieszczone symetrycznie lub na różnych wysokościach, a następnie szukać magia dynia będzie jeszcze więcej zabawy. W przypadku papieru ustnej na ciemnym farby dwóch równoległych półokrągłego wycięcia. Okazuje się, uśmiechnięte usta. Można go wyciągnąć na podstawie pomarańczowym brązowym ołówkiem.

Opuścił wyciąć i wkleić ostateczną szczegół – w koński ogon na czubku zielonym papierze, że jest gotowa do zastosowania.

Grupa przygotowawcza. „Jesień”: Co jeszcze można zrobić w tej sprawie?

Oczywiście o tej porze roku jest znany z grzybami. Ich dzieci też będzie zadowolony. Lepiej jest, jeśli są one na płótnie odtworzyć cały obraz, który przedstawiał rozliczanie obszaru leśnego. Grzyb jest bardzo łatwe do zrobienia. Jego noga w bieli jest owalny, a kapelusz podobny do parasola lub półokręgu. To może być żółty, czerwony, brązowy. W tym wieku dzieci mogą nauczyć się nazw jadalnych grzybów, aplikacja im pomóc.

Jeśli Grzybnia biały, to jest możliwe, aby robić zdjęcia z granatowego sukna, lekkie-niebieskim kolorze. Na górze będzie go z białego kłęby chmur i lśniące żółte słońce.

Można dodać odrobinę oryginalności w obrazie. Wytnij i wklej podstawę drzewa – pnia i gałązek. Na chodzie zbierać małe liście, suche lub wyprasować żelazkiem, niech dziecko trzymać je na drzewie. Można dokonać ptaka w gnieździe przez klejenie piórko teraz. Jeżeli przedszkolak przedstawi rękę, a potem zamienia ją w ptaka. Kciuk będzie głowa i dziób, a reszta – pierze. Pozostają wycinać i wklejać długie, chude nogi i umieścić ptaka na drzewie lub obok niego.

Aplikacja „owoce”

Grupa przygotowawcza dzieci znać nazwy wielu owocach i jak wyglądają. Kontynuując temat jesieni, możliwe jest oferowanie dzieciom wycięte z kolorowego papieru i kleju na podstawie tych, które najbardziej kochają.

Zielonej księgi jest wyciąć kilka winogron, potem tkwią w ciemności gałęzi. Pomarańczowy jeszcze łatwiejsze. Aby to zrobić, narysować okrąg na odwrocie papieru pomarańczowego. Tak, że był płaski, niech dziecko obvedet idealny okrągły przedmiot lub wzór tego formularza. Gdy jest przyklejony owoce będą przywiązywać klejącą stronę niewielkiego kręgu czarny. Więc pomarańczowy będzie bardziej realistyczny.

Jabłko również wydawał się podoba obecna jedna jego połowa może być wycięte z żółtego i drugiej papieru czerwonego lub zielonego. Owoce te są umieszczone w wazonie lub kosza, tak aby dziecko mogło zobaczyć w jaki sposób mogą być długo czekać nie tylko na papierze, ale także na prawdziwym stole.