160 Shares 7008 views

Zupa z Seafood Cocktail: recepty

Niewiele gotowy, nie prawdą oświadczam, że nie może tolerować owoce morza. Ich miłość niemal wszystko. Jednak w swoim rodzaju owoce morza dostępnej najbardziej tych, którzy mieszkają w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca, w którym zostały one wydobyty. Mieszkańcy odległych obszarach, to przysmak można kupić tylko w postaci mrożonych dań gotowych. Ale nie ma się czym martwić. Sporządzone zgodnie z zasadami procesu, koktajle morskich w żaden sposób nie gorszej jakości produktu „na żywo”. I dokonać takiego owoców morza może być cokolwiek – zupa i wielki apetyt i bardzo smaczne danie główne.


Teraz mówimy o tej potrawy jak zupa z morza koktajl. Dajmy kilka świetnych przepisów kulinarnych, a także powiedzieć o tym, jak gotować w garnku fangled cud – multivarka. Tak więc zaczynamy. Ale najpierw trochę alfabetyzacji kurs na temat: „Co to jest zupa z morza koktajlu”

kulinarne sekrety

Przepisy pierwsze kursy Koktajle z owoców morza , jest wiele. Każda rodzina ma swój własny już wypróbować, a czasami na jej podstawie doświadczeniach, usuwa lub dodaje inne składniki, w wyniku czego tworzy zupełnie inną potrawę. Jednak istnieją pewne podstawowe zasady, które należy pamiętać, jeśli zdecydujesz się gotować zupę z owoców morza koktajlu.

 • Składniki bardziej istotne płyta, smaczniejsze i bardziej aromatyczne robi.
 • Jak każdy inny pierwszego kursu, to zupa jest przygotowana na bazie bulionu. Co to będzie – to zależy od receptury.
 • Koktajl z owoców morza, zwykle zawiera następujące owoce morza: ostrygi, ryby, krewetki, małże, kalmary. To trzeba wiedzieć, czy gospodyni postanowiła nie kupować gotowych koktajl w torbie, i zrobić to sam.
 • Zupa morskich koktajl może również przygotować nabiału lub na bazie pomidorów. To wszystko zależy od wybranej receptury. Ponadto, czasami jako dodatkowe składniki można dodać ser, makaron, a nawet Laminaria.

Teraz przejdź bezpośrednio do naszych receptur. Gotowy?

Cream of Seafood Cocktail

Natychmiast zgadzają się, że każdy nasz przepis jako główny składnik – morze Cocktail – polega na wykorzystaniu gotowy pół zamrożone. Tu go kupić, ale w tym samym czasie pończochę:

 • Kostki bulionu z kurczaka;
 • śmietana 20% tłuszczu (200 g);
 • suchego białego wina (wymagane 250 ml);
 • Pieczarki (150 g);
 • Masło (50 g);
 • seler.

Jak będziemy się gotować

Mieszankę rozmrożone owoce morza, gotować, jak podano na opakowaniu. W rondlu roztopić masło i smażyć grzyby na nim i naszym koktajl. To zajmie pięć minut. A potem odlewania wino, bulion z kurczaka sześcianu (250 ml), do wrzenia, dodano seler sól. Gotować na małym ogniu przez dwadzieścia minut. danie barwnik chłodny pozbyć selera i resztą zawartości statku PAN w blenderze. Następnie dodać śmietanę. Gotowe!

Niektóre gospodynie są mylone, nazywając go do posiłku jako „zupa krem”. Koktajl z owoców morza, przygotowane ze śmietaną, byłoby lepiej, gdyby to naprawdę chce wymienić kremową zupę. Ale najpierw definicja sugeruje się więcej o kulinarnej ignorancji, a nie obecności receptur zup. A może gospodyni po prostu staramy się znaleźć wszelkiego rodzaju nie całkiem tradycyjny dla naszej kuchni receptury, kto wie. Nawiasem mówiąc, czy w przypadku tego ostatniego, to jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc uzupełnić skarbiec zupy z receptur owoce morza. Spójrzmy na tej kuchni orientalnej. Jest na pewno wiele się nauczyć.

"Tom Yam"

Aby przygotować egzotyczne danie, „uzbrojenie” następujących produktów:

 • ziela angielskiego – 2 g;
 • chili – 1 szt;.
 • czosnek – 4 ząbki;
 • Sos sojowy – 50 ml;
 • wapno – 1 szt;.
 • Długie ziarna ryżu – 100 g;
 • pietruszki – 1 belki;
 • pomidory – 1 szt.;
 • sól (który, jak trzeba).

Sposób wytwarzania

Czosnek drobno pokroić nożem, wysyłanie w garnku z wodą (na tyle, aby jeden litr), soli. Po treści czyraki, rzucać do ryżu i gotować go nie więcej niż pięć minut. Dodanie wstępnie rozmraża koktajle morza trzech minutach wlać i wymieszać sok z limonki papryka, pokrojone na cienkie paski. Doprawić pieprzem, dodać pokrojone w kostkę pomidory. Przygotowujemy kolejne trzy minuty. Przed podaniem posypać natką pietruszki.

I, oczywiście, jest to niemożliwe do zignorowania dziś stał się tak popularny multivarku. Dlatego na zakończenie, kilka słów o tym, jak to jest możliwe, aby przygotować tę zupę go.

Koktajl z owoców morza w multivarka

Muszę powiedzieć, że na cud doniczkach dostosować wszystko od zupy recepty morza koktajl. Czyli, innymi słowy, betonu, mianowicie dla Multivarki praktycznie nieistniejących. Wszystko, co jest oferowane na forach kulinarnych i jest traktowany jak przepis na gotowanie multivarka, oparte na tradycyjnych recepturach. Więc nie łamać głowę szczególnie! Kohl został „uruchomiony” w kuchni multivarka śmiało gotować wszelkiego rodzaju automatów zupy z owoców morza koktajlu. Wystarczy wykonać jedną regułę: jeśli chcesz smażyć potrawy, należy użyć trybu tego „pieczenia” i gotować – bezpiecznie nacisnąć przycisk „zupa”. Jeśli chodzi o czas przygotowania będzie takie same jak wskazane w zwykłej receptury.