450 Shares 9354 views

Rogue. Że słowo to może oznaczać, w zależności od kontekstu

„Znaki” – Rogue Bóg tak powiedzieć o ludziach, którzy mają dwie charakterystyczne cechy: zamiłowaniem do oszustwa i niektórych znaków specjalnych. Nie zawsze oszuści są znaki zewnętrzne, które odróżniają je od porządnych ludzi. Jednak w przypadkach, w których występują charakterystyczne cechy otaczających szczerze radować się taką możliwość. Ponadto, w przypadku co – portret werbalne łatwiejsze.

Tak, jest to, że dla łotrzyka, że słowo to oznacza? Jest to roślina – kotyk step (Erigeron canadense), znany również jako kanadyjskim Erigeron. Ten chwast, powszechne w Rosji, a pracownicy wiejskie bezlitośnie walczyć z nim. Jest również nazywany shelmakom lub Rogue.

Oprócz sensie botanicznym, nie ma innej, oznaczony w wielu słownikach, w szczególności Ozhegova i Dalia. Jest możliwe, że etymologii sumie w obu przypadkach. Akceptowalne powiedzieć o słowie „rascal”, który jest synonimem określeń „łobuz”, „wheeler-dealer” i „oszust”.

Istnieje wiele pochodnych wyrażające się w zależności od intonacji nawet zwężenie dobroduszny mieszane ze znacznym udziałem rozkoszy. „Co za drań!” – śmieje się mówić o dziecko, które pokazuje, witalność i zadowala rodziców i dziadków. Oczywiście, ten wesoły agresywność dowodów dobrego zdrowia i prawidłowego rozwoju dziecka, to jest powód, dla najbardziej pozytywnych emocji.

W odniesieniu do osób płci żeńskiej używane opcje „shelmovka” lub zdrobnienie wyrażenie „shelmovochka”, który również ma negatywny ładunek i zauważa zabawić oszustwo charakterystyczne dla niektórych przedstawicieli targów połowa ludzkości.

Częściej ludzie mają na myśli, mówiąc o kimś „Rascal”, czyli osoba, która stara się oszukać innych i zarabia na ich koszt. Co do zasady, mimo różnych sztuczek i podstępów, wszelkie oszustwa ostatecznie zdemaskowany. Ludzie, którzy zarabiają na chleb ciężką pracą, to jest bardzo nietolerancyjne życząc oni pasożytują. Są już na dobrodusznie zachęcające notatki liczyć trudne. Można po prostu bić lub policja zastosować. Na ogół nie lubią ciężko pracować oszustów szukających łatwych pieniędzy.

W dawnych czasach nazywane są oszuści karty. Jeśli gracz twarz była pokryta bliznami od ran, najwyraźniej zadane świeczniki, służył jako znak, że tabela usiadł drania, czyli (ujmując to w nowoczesnych warunkach) kata. Była taka dobra tradycja w starych rosyjski pobudzeń żyrandole oszustw i nieuczciwych obchodzić całe życie.

Wyrażenie „szkalować kata”, również nieaktualne. Dziś nie jest spalany na czole słowo „złodziej”, kodeks karny nie przewiduje takiej kary. Ale dwa lub trzysta lat temu oszust złapany na gorącym uczynku, może łatwo dostać całe życie „oznakowanie”, w połączeniu z podartych nozdrzy. Żyjemy w tolerancyjnej czasie. Przestępcy są oznakowane się z tatuażami i na zasadzie dobrowolności.

nie było tego słowa znaczeniu „hussy” w żargonie podziemia. Sens swego – kobietą lekkich obyczajów. Dlaczego nazywamy to prostytutki, historia milczy. Jest możliwe, że złodzieje zatem zdefiniować istotę sprzedaży fałszywą miłość.