204 Shares 9430 views

Wielkie dna: problem czy luksus?

Duże pośladki są to ogromny problem dla wielu z płci pięknej. Przyczyny tego mogą być struktury ciała i dziedziczności i niezdrowej diety, zaburzenia hormonalne oraz siedzący tryb życia. Ze względów fizjologicznych, aby zmniejszyć duże pośladki kobiet raczej łatwe. Po tym wszystkim, ilość tkanki tłuszczowej w tej dziedzinie dziewcząt normalnej wagi może znacznie odbiegać od ludzi w tej samej kategorii (około 3-krotnie).


W celu zmniejszenia duże pośladki, płeć piękna będzie potrzebował tyle czasu, wysiłku i cierpliwości. Po komórek tkanki tłuszczowej, które są umieszczone w tym obszarze i bioder, mała liczba receptorów są wrażliwe na działanie substancji biologicznie czynnych, które powstają przy udziale wszystkie główne procesy prowadzące do intensywnego spalania tłuszczu. W tym względzie kobiety pośladki są zmniejszone w ostatnim zakręcie. Jednocześnie, tracą na wadze tylko do pewnej objętości, mimo długiej i ścisłej diety i codziennych ćwiczeń. Warto również zauważyć, że nawet z niewielkim zwiększeniem masy ciała piękne panie mogą natychmiast zauważyć wzrost w tej konkretnej części ciała.

Ale nie rozpaczaj, bo aby ograniczyć dużą pośladki jest nadal możliwe. Wymaga to radykalnie zmienić swoją dietę i styl życia. W tym przypadku należy zwrócić uwagę na aktywnego sportu. I tylko wtedy, gdy wszystkie te metody nie pomagają, można zwrócić się do chirurga plastycznego.

Zazwyczaj taki sposób zmniejszania pośladkami stosuje się, gdy pacjent ma nadmiar tkanki tłuszczowej w obszarze nadyagodichnoy, okolopoyasnichnoy i podyagodichnoy. Operację przeprowadzono za pomocą liposukcji, która znajduje się w próżniowym usunięciu nadmiaru tłuszczu po ultradźwięków lub zakłócenia mechaniczne. Przed wykonaniem procedur medyczno-estetycznych chirurg musi wyraźnie określić stopień elastyczności skóry pacjenta, a następnie wybrać rodzaj korekty pośladków. Praktyka pokazuje, że młodzi ludzie trzymają po prostu jedną operację w celu zmniejszenia objętości w polu.

Należy zauważyć, że po liposukcji i odzyskiwania pacjenta powinien być pewny, aby obejrzeć swoją dietę i mobilność. Wynika to z faktu, że zbierane warstwa tłuszczu może łatwo wrócić.

Jeśli nie zamierzamy położyć na stole operacyjnym, to lepiej codziennie aktywny zacięcie sportowe. Po tym wszystkim, wielkie jędrne pośladki wyglądają o wiele bardziej atrakcyjne i sexy niż wiotki i zwiotczenie.

Ci, którzy już nie ma nadzieję uzyskać smukły i trochę tyłek, to znaczy, że bardzo duża liczba ludzi przyciąga do kobiet jest znaczące kwoty w tej dziedzinie. Nawiasem mówiąc, największe pośladki należą do słynnego modelu ze Stanów Zjednoczonych, 27-letni Freeman Temeke. W 2010 roku wygrała „Miss pośladki” tytuł. Według niej, jest krzywego kształt, aby jej szczęśliwy, popularny i bogaty.