342 Shares 9213 views

Najlepiej sprzedającym się modelem Chevroleta: opis, jazdy testowe samochodów Chevrolet

samochód marki Chevrolet – jeden z najbardziej popularnych na świecie. Jest to w pełni zgodne z koncepcją „samochodu ludowego”: w dostatecznie niskiej cenie ma jedne z najbardziej poszukiwanych cech. Muszę powiedzieć, że w ciągu ostatnich kilku lat, wizerunek marki nie zmieniło się wiele. Jeśli wcześniej, kiedy wydawało się, że wzmianki o klasyczny amerykański samochód, nieporęczne i nieludzkie Zużycie paliwa, obecnie produkuje głównie samochody Chevrolet typowych miejskich, dość zwarty, ale wystarczająco pojemny ekonomiczne we wszystkich aspektach. Rozważmy najpopularniejsze modele, takie jak jazd testowych samochodów Shevrole.Odnim z najbardziej popularnych w naszym kraju jest Chevrolet Niva. Model ten jest całkowicie zgodny z naszymi warunkami i jest dość odpowiednie w każdym mieście i poza nim. Model ten jest tworzony na podstawie jednego z najbardziej udanych samochodów krajowych i to jest bardzo podobny: to jest, oczywiście, wielkość i design, szczególnie wnętrza, nie wspominając o zarządzanie i struktura wewnętrzna. Oczywiście, dodaliśmy wiele udogodnień, ale zasadnicze zmiany nie są tak bardzo. Test drive Chevrolet Niva to w pełni potwierdza przebieg pedałów absolutnie rozpoznawalne, łatwiej, że nie, ale dla SUV, że to złe, ponieważ pozwala na większą dokładność. Na maszynie drogowego wykazuje doskonałe prowadzenie i przyczepność, przełącznik transferu gładko i łatwo. Zawieszenie jest wystarczająco dobre, i dużo dyskomfort nie jest odczuwalny i kołysanie. Przetestować Chevrolet Niva off-road także pokazał dobre wyniki: samochód radzi sobie z przeszkodami, takimi jak głębokim piasku, dość stromych podjazdach, umiarkowanie trudnym terenie, a to zasługuje na swoje potrzeby, jak jego poprzednik.

Chevrolet Aveo – po prostu typowy samochód miejski. Ma zwartą, ale wystarczająco przestronny, bardzo atrakcyjną cenę kolorowy design, nisko-kosztowej. Aveo ciało jest w trzech wersjach: trzy i pięciodrzwiowej i czterodrzwiowy sedan. Różnią się one w dobrej geometrii ciała, doskonałej obsłudze, ergonomiczne i efektywne wykorzystanie całej przestrzeni wewnątrz samochodu, przyjemnym wystroju wnętrz, zwiększone bezpieczeństwo. Na jazdę próbną Chevrolet Aveo wykazuje dobre wyniki: to jest dość zwrotny, dobrze prowadzony, ale mały rozmiar w lusterku wstecznym i duży promień skrętu trudne parking. Ogólnie rzecz biorąc, zrobił dobre wrażenie, jak również wszystkich jazd testowych samochodów marki Chevrolet. Wszystko to w połączeniu z więcej niż demokratycznego cena Aveo sprawia, że jeden z najlepszych samochodów sprzedaży tej marki nie tylko w naszym kraju.

Nowe ostatnich kilku lat – Chevrolet Cruze. To jest bardzo piękne, aby spojrzeć na samochód z wymiarów samochodu klasy biznesowej, na tyle opłacalne, gdyż tradycyjnie niskiej cenie. Swego czasu był to jeden z najbardziej oczekiwanych nowości światowego przemysłu motoryzacyjnego, i muszę powiedzieć, te oczekiwania bardzo uzasadnione. Jednak wersja 1,6-litrowy silnik jest mniej popularny niż 1,8, ponieważ jego moc nie zawsze wystarcza na dość dużym i ciężkim samochodzie. Przetestuj mocniejsze wersje Chevrolet Cruze jest znacznie bardziej pozytywne emocje, ale obie wersje są różne dobra zwrotność, doskonała obsługa, ale raczej słaba dynamika rozprzestrzeniania się – przecież ten samochód może wykorzystać mocniejszy silnik. Hamulce – jeden z atutów tej maszyny: są niezwykle niezawodny i posłuszny.

Tak więc, nawet na krótko rozważyć opis i napędy testu samochodu Chevrolet, można zrozumieć przyczynę ich niesamowitą popularność. Mają atrakcyjny nowoczesny design, bardzo wygodne i bezpieczne, a omawiane badanie napędzać samochód wykazują doskonałą obsługę i łatwość obsługi. Wszystko to w połączeniu z zaskakująco niskich kosztach pozwala przymknąć oko na drobne wady tych samochodów – pozostałe są one bardziej niż pokryte.