212 Shares 5685 views

Dziecko dużo srygnul: martwić się czy nie?

Każdy odpowiedzialny matka, oczywiście, zaniepokojony faktem, że dziecko jest znacznie srygnul po karmieniu. Zdrowe ciało noworodka jest tak skonstruowany, że wszystkie procesy fizjologiczne w nim są łatwe i nie zależy od naszej woli. mleko mitralnej procedury lub mieszaniny zapobiega dyskomfort objadania się. Jeśli dziecko jest znacznie srygnul po posiłku, więc po prostu uwolnić się od nadmiaru żołądku.


Wielu rodziców są zaniepokojeni faktem, że dziecko (3 miesiące) jest znacznie mitralnej. Zdaniem ekspertów, niedomykalność może kontynuować po ukończeniu trzech miesięcy, cały okres, aż większość płynu jest żywność dla niemowląt.

Niektóre mamusie są podane i pytanie, jak często nie bekać im okruchy. Fakt ten powinien martwić rodziców tylko wtedy, dodatkowo, istnieje szereg innych objawów problemów zdrowotnych grudnichka.

Należą do nich na przykład, niewydolność rozwijać. Jeśli istnieje taki problem i częste obfite mitralnej należy skierować do lekarza. Jeśli dziecko jest znacznie srygnul, co ważniejsze, nie mylić tego procesu z wymiotami. Doszedłszy do wniosku, że wymioty dziecko, byłoby natychmiast szukać pomocy placówki medycznej.

Kolejny znak, który wskazuje na problem zdrowia – odwodnienie. To może być zdefiniowana jako Fontanelle. W takim przypadku, gdy wspomina się głowy (otwór), możliwe jest, że nowo narodzone braku równowagi wodnej.

Co jeszcze należy zwrócić uwagę? Jeśli twój maluch płacze podczas zarzucania lub w trakcie karmienia, jest również powodem do niepokoju. I nie zapominaj, że neobhodmo monitorowania grudnichka nastrój. Jego senność lub przeciwnie, nadmierne niepokojące powie, że problem istnieje. Jeśli dziecko jest znacznie srygnul, a jego zachowanie różni się od zwykłych, wskazane jest, aby szukać profesjonalnej pomocy.

Teraz do istniejących norm. Ale należy pamiętać, że każde dziecko jest inne, i wyciągnąć wnioski na podstawie standardowych sytuacjach nieprawidłowo. Tak więc, każdy pediatra powie, że wartość normalna jest 5 regurgitations dziennie, a kwota nadwyżki mleka lub wzoru w danym momencie może być maksymalnie 3 łyżki.

Jeśli miesięczne dziecko dużo mitralnej, na przykład, po każdym karmieniu, a następnie spróbuj zmienić taktykę karmienia piersią i karmienie mieszanką, użyć specjalnego smoczka dziecku odpowiednie pod względem wieku i posiadające specjalny zawór powietrza. Gdy grudnichok zaprzestanie podawania podczas połykania dużych ilości powietrza, a następnie wypluć się mniej.

Teraz, sprawdź kilka wskazówek, aby pomóc dziecku uniknąć częstego mitralnej. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest na koniec karmienia trzymać go w pozycji pionowej. W tej pozycji potrzeba dziecka w twarz i delikatnie dotykając go na plecach. Nadmiar powietrza musi wyjść, a usłyszysz charakterystyczny dźwięk tego procesu. Nie myśl, że to się stanie od razu, czasami trwa około 20 minut dla tej procedury.

Na mitralnej może również wpływać na pozycję dziecka po posiłku. Jeśli umieścisz go na brzuchu, on na pewno srygnet duże ilości mleka.

A jednak, po karmienie się kończy, zapewnić resztę dzieci. Nie trzeba go wyrzucić, radzić sobie ze zmieniającymi pieluch lub odzieży, a także aktywnie grając lub masażu. Wszystkie te działania mogą przyczynić się do obfitego mitralnej.