528 Shares 6322 views

Rozładowywanie dni na twarogiem – wyjątkowa utrata wagi

Białe dni na utratę masy ciała okazały się skuteczne. Chociaż dla ludzkiego ciała nie ma to wpływu bez efektu ubocznego, dni wolne od sera dają wyniki, ale tylko wtedy, gdy zostaną spełnione określone warunki: krótki czas całej diety, rozsądne wyjście z tego i zwiększona aktywność fizyczna jako część zdrowego stylu życia.


Ograniczenia

Odciążenie dni od twarogu nie może być stosowane w przypadku kobiet w ciąży, osób z chorobą nerek. Z zachowaniem ostrożności należy używać tych, których ciężar mieści się w ramach normy (BMI). W zależności od stanu metabolizmu pierwszego dnia możesz stracić od 200 do 1000 g wagi. Jeśli nadal jeść kawałek sera do utraty wagi, proces ten będzie stopniowo spowolnić, a poczujesz się gorszy i gorszy.

Na zmianę

Klasyczne dni sera domowego zawierają tylko jeden produkt. I jest w tej formie, że ograniczenie żywności będzie skuteczne. Ponieważ monotonia jest bardzo słabo tolerowana przez wielu, warto zakupić ser topiony w różnych formach – zwykły, miękki, ziarnisty. Jaka zawartość tłuszczu? To zależy od wieku: im jesteś starszy, tym wyższa zawartość tłuszczu do 6%. Właśnie z wiekiem produkty nisko tłuszczowe powodują więcej problemów z nerkami.

Długie nie może

Wszystkie diety odchudzania są środkiem tymczasowym, to jest kilka dni między okresami normalnego żywienia. Jeśli starasz się ciągle zasiadać w monoterapii, po prostu zmieniać produkty, poczekaj na problemy – opryszczkę, przeziębienia, pogorszenie stanu skóry. W przypadku diety długoterminowej należy wybrać dni wolne od postu na twarze, na przemian z węglowodanami i stałą, zdrową dietę o obniżonej zawartości kalorii.

Problem ilościowy

Ile sera jest tam? To zależy od tego, ile trzeba stracić na wadze. Zwykle, na klasycznym odstawianiu sera domowego, 400-600 g sera domowego jest spożywane w różnych formach. Możesz lekko "zboczyć" w stosunku do ciężaru diety i przygotować stekówkę bez cukru i jajka. To dość smaczne i satysfakcjonujące.

Wystarczające nawodnienie

Jeśli spędzasz dni rozładunkowe na twaróg, bardzo ważne jest, aby zadbać o wystarczającą ilość wody. Ciało pod tym reżimem traci dużo płynu, więc trzeba zwiększyć dzienne spożycie wody o 500 ml. Jeśli jednocześnie ćwiczysz i ćwiczysz, ilość wody powinna być zwiększona o około 1 litr powyżej normy. Podczas rozładunku tkanki ciała rozpuszczają się, pozostawiając toksyczne produkty przemiany materii. Aby "wypłukać" potrzebują wody. Tak, a ser z domowej roboty – substancja jest metabolicznie nie nieszkodliwa.

Czystość jelit

Nie zaleca się odstawiania sera z rozładunku na dłużej niż 3 dni, tylko bardzo pełny, można ćwiczyć ten tryb dłużej. Jeśli siedzisz przez 2 dni lub dłużej, wieczorem drugiego dnia musisz zrobić lewatywy. Pozostałości sera domowego w jelicie grubym są substancjami trującymi, a bez włókien rozwija zaparcia. Najważniejsze jest słabe zdrowie. Dlatego zawsze oczyszcza jelita. Od razu poczujesz się bardziej wesoły.

Ser topiony jest doskonałym produktem, ale jeśli je tylko jeść zbyt długo, to po kilku tygodniach nie będzie można zużywać tego produktu – zacznie się wymioty. Organizm nie lubi monoterapii.