585 Shares 4163 views

LCD "Sirius": Liczba posiadaczy, adres

Petersburg – miasto, w którym dziś jest aktywnym renowacja starych dzielnicach. Zgodnie z Federalnym metropolii programowych pozbywa przestarzałych i nieaktualnych Chruszczow notorycznie, ich przestarzałych budynków fabryk i innych zakładów przemysłowych, a na ich miejscu zbudowano nowoczesne kompleksy mieszkaniowe. Moscow region znajduje się w centrum miasta i jest jednym z najstarszych. W związku z jej aktualizacji otrzymał zwiększoną uwagę. Pozwolenie na budowę nowych obiektów mogą otrzymać tylko te spółki, które mają bardzo wyraźną reputację na rynku nieruchomości. Ponadto, nadal trzeba i zapewnić profesjonalny projekt.

Firmy "Group Leader" udało. A teraz został wyniesiony do dzielnicy Moskiewskiego w Petersburgu wielopoziomowy kompleks mieszkalny „Sirius”. Kompleks Lokalizacja: Moskwa szosa, 13. Jeśli chcesz znaleźć konieczne polegać na stacji metra „gwiazda”. Od niego do kompleksu można dojechać w ciągu ośmiu minut.

O ośrodku

Ten projekt nie można nazwać skalę, jak to budowa zaledwie dwóch budynków. Jednym z nich będzie miał 17 pięter, drugi – 23. Planuje się sprzedać 576 mieszkań. Na pierwszym piętrze budynku zostaną doprowadzone do nieruchomości komercyjnych. Noclegi odnosi się do klasy komfort. Mieszkania sprzedawane na podstawie umowy uczestnictwa w akcji.

LCD "Sirius": programista

Jest to projekt na rynku brytyjskim, „Lider Grupy.” Firma działa od 1992 roku, ale prace nad budową budynków mieszkalnych SK opanowali tylko w 2002nd. Ze względu na dużą konkurencję na rynku zarządzania nieruchomościami postanowił przeprowadzić wszystkie prace w kompleksie, bez udziału podwykonawców zewnętrznych. W tej chwili „Lider-Group” posiada własne biuro projektowe oraz kadrę specjalistów, którzy są odpowiedzialni za zarządzanie zasobami, optymalizacja kosztów, procesu budowy i przygotowania domów na sprzedaż, a także komponent prawną transakcji i realizacji kontraktów.

Firma posiada obecnie 25 zakończonych projektów, wszystko Ubezpieczenia praca jest tylko zgodnie z harmonogramem i ściśle przestrzega daty uruchomienia. „Group Leader” zyskał na rynku jako wyłączną odpowiedzialność dewelopera.

postęp budowy

Prace nad budową kompleksu rozpoczęła się jesienią 2015 roku. Do końca 2016 roku planowane jest ukończenie LCD „Sirius” budowa pierwszego etapu. „Lider Group” udostępnia na swojej stronie internetowej kompletny i całkowicie przejrzyste informacje na temat postępów budowy, tak, że każdy potencjalny klient, który już umieścić swoje pieniądze mogą łatwo uzyskać odpowiedzi na wszystkie jego pytania. Drugi etap zostanie zakończony w 2017th. Jako dowód mieszkalnych kompleks „Sirius”, komentuje współinwestorów, obecnie luki w harmonogramie nie jest przestrzegana. Konstrukcja budynków idzie zgodnie z planem, tak że wielu konsumenci oczekują na zimę musi wprowadzić się do nowego mieszkania.

Oczywiście, każdy potencjalny właściciel mieszkania w pierwszej kolejności starają się poznać wszystkie plusy i minusy LCD danego budynku, a także podstawowe cechy odnoszące się do środowiska, bezpieczeństwo infrastruktury, komponent transportu w obszarze, w którym kompleks jest zbudowany. Który oferuje ludziom LCD „Sirius”, komentarzy od tych, którzy już podjęli decyzję i kupił mieszkanie – na.

ekologia

Oczywiście, jeśli teraz zacząć mówić o tym, że stan środowiska w rejonie Moskwy bez skazy, nie przy zdrowych zmysłach w to uwierzyć. To nie może być a priori, jeśli jeszcze tylko dlatego, że jest jednym z najstarszych regionów, w których więcej niż jeden rok wędzonych, aw niektórych miejscach i nadal do głównych rur produkcji przemysłowej. Jednak nie wszystko, co złe. Po pierwsze, kompleks jest budowany w najczystszym miejscu pod względem obszaru ekologii – jego południowej części. Po drugie, obok niego, istnieje kilka dużych parków, które mają pozytywny wpływ na środowisko. Po trzecie, deweloper planuje masowe prace nad krajobrazu, która powinna również poprawić sytuację.

Ponadto, zgodnie z ludzi, którzy odchodzą na LCD „Sirius” opinii, nikt nie spodziewał się, że powietrze będzie wypełnione aromatem sosen Pitsunda. Ale wszyscy nadzieję, że po renowacji wielu obiektów przemysłowych zakończyć program zostanie usunięty z powierzchni.

infrastruktura

I tu pełne zamówienie. Prawie wszystkie większe detaliczny, rozrywka i infrastruktury społecznej są w odległości spaceru. To jednak również nie jest zaskakujące, ponieważ, jak już wspomniano, region Moskwa – jeden z najstarszych w Petersburgu, tak że tutaj na każdym kroku można znaleźć, jeśli nie jest to ogromny supermarket, to jest dokładnie wystarczająca duże centrum handlowe. Restauracje, kawiarnie, apteki, przychodnie, szkoły, przedszkola, do prywatnego – podobnych obiektów w pobliżu przekraczającej LCD „Sirius”. Ponadto, na pierwszym piętrze budynku pomieści liczne orientację usług komercyjnych, które uczynią życie ich mieszkańców w pełni zgodny z deklarowanym Comfort Class.

transport

Nieco ponad kilometr do stacji metra „gwiazda” – znaczy w skali metropolii bez dystansu. można dotrzeć w ciągu ośmiu minut jazdy autobusem lub minibusem, z korzyścią dla ich brakuje, a przystanek znajduje się niedaleko domów.

Siedem kilometrów od LCD „Sirius” ma wyjście na ring, a ponadto można korzystać z usług Moskwie i Pułkowo Highway. W ogóle, w odniesieniu do bezpieczeństwa transportu, nawet jeśli chcą, to jest po prostu niemożliwe, aby mówić negatywnie.

mieszkanie

Pierwszy budynek proponuje się zakup 134 lokali mieszkalnych, drugi – 442 Dostępny na sprzedaż i apartamenty typu studio 1-2-3 sypialni. I „treshki” będzie tylko w drugim budynku. W odniesieniu do planowania, w pełni odpowiadają deklarowanym Comfort Class. Wszystkie pokoje są funkcjonalne, ergonomiczne rozmieszczenie pomieszczeń, istnieją także opcje mieszkaniowe, format europejski (pokój dzienny i kuchnia połączone). W „treshki” są wyposażone w dwie łazienki, w „kawałek kopiejki” obiekty te są oddzielone, w studiu, a „odnushki” – kombinacje. Korytarze są duże, niezależnie od wielkości mieszkania, każdy z nich wyposażony jest w przeszkloną loggią.

Jeśli chodzi o kuchnię, są one również bardzo przestronne. Najmniejszy rozmiar jest co najmniej 11 tys. m, największe – prawie 23 metrów kwadratowych. Wysokość sufitu. – 2 m. 80 cm Mieszkania sprzedawane bez wykończenia.

koszt

Powierzchnia mieszkania, w zależności od ich wielkości, waha się od 27 do 89 metrów kwadratowych. m. W związku z tym jest zmienna i kosztów. Tak, studio będzie kosztować 2 400 000-3 245 000 rubli "odnushka" – 3 700 000-4 700 000, "kawałek kopiejki" – 5 600 000-6 900 000 dla "treshki" będzie musiał dać siedem do ośmiu milionów.

LCD "Sirius": Liczba posiadacze

Co ludzie mówią o kompleksie? Ogólnie rzecz biorąc, na tym etapie, aby wyciągać jakiekolwiek wnioski zbyt wcześnie. Wiele osób mówi, że oni oczekują, że wszystko będzie dobrze z jakością mieszkań, jak zainteresowany opiniami tych, którzy już mieszkają w domach, które zostały zbudowane lider grupy Ic””, do którego, w odpowiedzi otrzymał tylko pozytywne opinie. Chociaż kompleks jest w budowie, jedyną rzeczą, która może być na tym etapie, aby sprawdzić – jest przestrzeganie harmonogramu prac. W tej sprawie, dopóki wszystko jest w porządku. Budowniczy organizuje regularne imprezy, więc można kupić tańsze mieszkania, które na pewno powie ci, w ich opinii, którzy już skorzystali z tej możliwości. Bardzo podobnie jak fakt, że mieszkania będą wyposażone w windy, gdzie można zejść do podziemnego parkingu. Ponadto wiele chwalony jako układ mieszkań i ich różnorodności – istnieje możliwość wyboru. Kosztów mieszkania, nawiasem mówiąc, każdy myśli, że to jest do zaakceptowania, szczególnie ze względu na jego wygodną klasie.

Tak więc, ogólnie rzecz biorąc, na tym etapie tylko wychodzi ujemny w stosunku do otoczenia. Jednakże, jak już wspomniano, nikt nie powiedział, że kompleks będzie zlokalizowany w Pitsunda. Znajduje się on w samym sercu Piotra, tak że warunki ekologiczne metropolii regionu można tylko zaakceptować. To nie tak, i obrzydliwe. Ponadto, istnieje przypuszczenie, że sytuacja stanie się bardziej stabilny w przyszłości.