321 Shares 5804 views

Piter Krauch: krótka biografia

Jeden z najwyższych zawodników kiedykolwiek działały w angielskim „Premier League” i reprezentacji kraju, jest Piter Krauch. Napastnik Wzrost wynosi 201 cm, ale nie są one znanym sportowcem. Przez całą swoją karierę, gracz działa jako część pewnej liczby zespołów w Anglii. Teraz jest piłkarzem „Stoke City”. Krótka biografia napastnikiem jest następujący.

Pierwsze kroki w sporcie zawodowym

Przyszły sukces napastnik urodził się 30 stycznia 1981 w angielskim mieście Macclesfield. Kiedy był dzieckiem, cała rodzina przeniosła się do stolicy Wielkiej Brytanii. Tutaj, Piotr, i stawiał pierwsze kroki w piłce nożnej, wszedł do studia na Akademii Dziecięcej „Tottenham”. Należy zauważyć, że chłopak od pewnego czasu w równoległym tenisa Play, który osiągnął dobre wyniki. Cokolwiek to było, jego przyszłość, nadal postanowiliśmy połączyć z piłką nożną. Po tym jak nie udało się zdobyć przyczółek w „Spurs” w lecie 2000 roku, chłopiec stał się graczem klubu „Queens Park Rangers”, aby za to zapłacić 60 tysięcy funtów. Według wyników debiutanckim sezonie tutaj Piter Krauch zdobył 10 uderzeń punktacji, która jednak nie pomogło zespołowi w utrzymaniu zamieszkania w elitarnej dywizji.

Wędrując po Anglii

Po spadku z Premier League klub był zmuszony sprzedać jednego ze swoich liderów w „Portsmouth”, zaproponował obiecujący napastnik 1,25 miliona funtów. Tam piłkarz spędził jeden sezon, w którym wzięli udział w 37 meczach i strzelił 18 bramek. Taki postęp nie mógł przejść niezauważony, nie dziwi fakt, że następny gracz mistrzostwo rozpoczął jako część dobrej klubu – „Aston Villa”. Birmingemtsy zapłacił za napastnika 9,8 mln euro. Po dobry start w przód rozpoczął niewielki spadek, w związku z którą został wysłany do wynajęcia „Norwich City”.

Wracając z powrotem, Piter Krauch nie otrzymują odpowiedniej ilości czasu gry. Pod koniec sezonu, „Southampton” zapłacił za przelewy 3 mln euro, a gracz z klubem podpisał kontrakt na cztery lata. Oto kolejny napastnik grał w poziomie minionej iw całym sezonie 16 razy Distressed rywalizujących bramkarzy. Cokolwiek to było, w 2005 roku, „święty” zdjął degradacji.

"Liverpool"

Jak to ma miejsce z „CRC”, piłkarz Piter Krauch pozostała w elicie z powodu przejścia do innego zespołu. W offseason „Liverpool” nabył naprzód do 10,5 mln euro. Początkowo wielu ekspertów są bardzo sceptycznie nastawieni do tego przejścia, ponieważ atakujący był w stanie zdobyć pierwszą bramkę dopiero w XV rundy krajowych mistrzostwach. W meczu przeciwko Wigan „piłkarz” zdobył podwójne, demonstrując w ten sposób swoją gotowość do adaptacji oraz do przedstawienia wyników swojej drużyny. Dalsze napastnik zdobył w trzech prostych gier. Krytycy przestali, nie tylko ze względu na wydajność, ale także za doskonałą możliwością odtwarzania wysokiej jakości podań jednoprzyciskowego i dać asysty.

Sezon 2006/2007 rozpoczął się dla gracza jeszcze bardziej udany. We wszystkich zawodach brał udział w 50 walkach, który zdobył 19 uderzeń punktacji. Wśród nich 6 goli padły w „Champions League”, gdzie „Liverpool” stracił dopiero w finale. Jednym z najbardziej pamiętnych meczów w „czerwonym” Piter Krauch posiadanych przed „Arsenał”, bo wtedy był w stanie wyciągnąć hat-tricka. W następnym sezonie na pozycji napastnika w koszulce klubu nie tak skuteczne, ale w tym momencie wszedł do czołówki w swojej drużynie narodowej.

Najnowsze kluby

W 2008 roku za sumę 9 milionów funtów gracz powrócił do „Portsmouth”, który pojawił się ponownie w „Premier League”. Przez cały sezon, Peter spędził 41 spotkań i strzelił 16 bramek. Jednocześnie piłkarz zdobył wiele asyst. W rezultacie, w lecie następnego roku kupiłem naprzód „Tottenham”. Dzięki pojedynczej bramki w bramie „Manchester City” na koniec sezonu, londyńczycy mieli prawo uczestniczenia w meczach eliminacyjnych, „Liga Mistrzów”. Po jego hat-trick w play-gier, zespół spadł w fazie grupowej z najbardziej prestiżowych europejskim turnieju piłkarskiego. W 2011 roku Anglik stał się graczem, „Stoke City”, który zawierał akty teraz. Należy zauważyć, że podpisanie napastnika w tym czasie był rekordowy w historii „Pottera”.

Anglia

Piter Krauch zadebiutował na poziomie międzynarodowym w Junior angielskiej drużyny. Trzy lata później, w kraju krajowy mentor zespół o nazwie Sven-Göran Eriksson naprzód, aby wziąć udział w objeździe Ameryki Północnej. Podczas niej, w towarzyskim meczu z Kolumbią i Peter zagrał swój pierwszy mecz w jej koszulce. W sumie do Anglii piłkarza Uczęszczał do 42 meczów, w których zdobył 22 bramek.

ciekawostki

Sportowiec oficjalnie zalegalizował swój związek z modelem Ebbi Klensi latem 20011 lat. Peter Crouch żona urodziła mężowi dwie córki – Sofia i Wolności.

Piłkarz znany sposób obchody niezwykły cel. Najczęściej robi to poprzez pokazanie rodzaj tańca robota, który jest jak fanów.

Sportowiec szczyci się doskonałą poczucie humoru. W związku z pytaniami i odpowiedziami Niezwykła dziennikarzy podczas wywiadu, jest on uważany za jeden z najśmieszniejszych brytyjskich sportowców.