127 Shares 9229 views

Łóżeczko dla niemowląt: ranking najlepszych (foto)

Młodzi rodzice są poważnie o narodzinach jego długo oczekiwany malucha. Są one zaangażowane w aktywnych preparatów i, oczywiście, wyposażenie pokoju dzieci. Podczas tego procesu niekoniecznie powstaje pytanie: co jest bardziej wygodne łóżeczko dla niemowląt? Ranking najlepiej koniecznie zobaczyć w sklepach meblowych katalogach określić model.


Nowoczesne fabryki mebli oferują szeroką gamę mebli do pokoi dziecięcych. Posiada różnorodne wzory, różnego kształtu i cech funkcjonalnych. Zanim wybierzesz co jest bardziej praktyczne łóżeczko dla niemowląt, najlepiej ocenił pewnością należy szukać w celu uporządkowania odmian produktów. Może kategoria modeli cena będzie zbyt wysoka. Ale dzięki duży wybór wyspecjalizowanych salonach, zawsze można podnieść podobną opcję. I znacznie tańsze.

Popularne modele standardowe

Wymiary łóżeczka może się znacznie różnić w zależności od ich rodzaju. Jeśli weźmiemy pod uwagę takie meble jak łóżko dla noworodków, najlepiej ocenił koniecznie obejmuje standardowe produkty. Ich wielkość – 120 cm długości i 60 szerokości. Jest to możliwe w tym przypadku, a norma europejska – 65 cm szerokości.

Najbardziej popularne w tej kategorii są uważane za trzy modele.

  • Łóżko Neus Relax duży producent Micuna (Hiszpania). W tym mebli wprowadziliśmy wszystkie możliwe systemy bezpieczeństwa. Jest również wyposażony w łóżko, zmieniając nachylenie i układ biegunach.
  • "Seasick-ka 03" z firmy Daka niemowląt (Rosja). cechą produktu jest obecność struktury wahadłowego, który zapewnia naturalną choroby lokomocyjnej w pięciu trybach.
  • Bed-rocking "Lily" z "Kuban" (Rosja) fabryki mebli. Jest to niezawodne i praktyczne meble, które zapewnia bezpieczeństwo jawa a najbardziej komfortowy sen. Przewiduje szuflada do przechowywania ubrań.

Większość łóżeczko-kołyski

W tej kategorii mogą być wybrane doskonałą łóżeczko dla niemowląt: Ocena z najlepszych koniecznie obejmuje szeroki podpór z parametrami kołyski 97 cm długości i 55 szerokości.

Dlatego konieczne jest, aby wziąć pod uwagę najpopularniejsze modele bardziej szczegółowo:

  • Senbodulun. Kolebka produkcji rosyjskiej, mieszczący się w ramce na kołach. Przeznaczony dla dzieci w wieku do sześciu miesięcy. Ma przystępną cenę i wygodną konstrukcję. Wszystkie te materiały nie zawierają związków toksycznych.
  • Prostota 3045. Model ten jest wykonany w USA jest również ustawiony na ramie z kółkami. Dolna szuflada wyposażona jest do potrzeb. Posiada 5 poziomów regulacji wysokości, a także gier i muzyki poprzeczkę.
  • LUX My Sweet Baby przez polskiego producenta. Wysoka jakość i niezawodność kołyska z wikliny, która charakteryzuje się długą żywotnością i wygodnej konstrukcji. Przy jego produkcji, należy użyć szmatki Okotex uwierzytelnione i TUV standardy.

Wybierając łóżeczko dla noworodka, ocena z najlepszych modeli należy sprawdzić. Producenci oferują wiele ciekawych opcji wyposażenia pokoju dla dziecka.

Popularne łóżko-transformatory

Odrębną klasę mebli dziecięcych to bed-transformator. Produkty mają raczej wrażenie rozmiar: zwykle 170 cm długości i 70 cm szerokości. Ale to nie ma zastosowania do systemów modułowych, które są zwarte. Biorąc pod uwagę różnorodność łóżek dla noworodków, ranking z najlepszych modeli zdjęcia upewnij się dokładnie zapoznać. W niniejszym wykazie, znajdziesz komfortowe i praktyczne opcje.

W tej kategorii liderów sprzedaży:

  • Sleepi Mini jest zasilany przez Stokke (Norwegia). Łóżko ma kształt owalny i może być używany od urodzenia do 9 lat. Zmiana wielkości złoża odbywa się za pomocą dodatkowego modułu. Obecne zdejmowane kółka do łatwego przemieszczania. W produkcji przyjaznych środowisku materiałów stosowane są właściwości wysokiej wytrzymałości.
  • "Chunga-Changa" od producenta TMK "wyspa komfortu" (Rosja). Model wykonany z drewna i MPZP. Wyposażony w przestronnych dolnymi szufladami na ubrania. Od zwykłej łóżeczko dla noworodka z przewijaka przekształca się w łóżku z szafka i stolik z desek.
  • „Ryż” od producenta „Vedruss” (Rosja). Również dolne szuflady, jest tam również komoda, którego górna część służy jako stolik do przewijania. Kiedy dziecko dorasta, jest łatwo przekształcony nastoletniego łóżku piedestale.

Co wybrać: łóżko lub łóżeczko dla dziecka?

Konwencjonalne łóżeczko kupowania znacznie więcej, ponieważ są one przeznaczone do dłuższego życia. Zazwyczaj aż do okresu czasu, aż dziecko ma 3 lata nie. Meble takie wyposażone jest w system wahadłowy ruch chorobowego lub specjalnych łuków, zamontowane na nogach i ma regulowaną wysokość ścian bocznych. Dlatego też, zanim dziecko w pewnym wieku może być tam jako sen, i grać w warunkach absolutnego bezpieczeństwa. W tej kategorii mebli jako standardowe łóżeczka dla niemowląt, ocena z najlepszych modeli składa się szeroki wybór opcji. Są to zarówno stacjonarne i mobilne produkty na kołach. Często są modele wyposażone w dodatkowe dolnych szuflad do przechowywania bielizny.

Dokonywanie łóżko z rękami

Jeżeli żaden z modeli produkcyjnych fabryki nie są spełnione, można zawsze zrobić łóżeczko dla dziecka z rękami. W tym przypadku należy przestrzegać wymogów bezpieczeństwa. Jeśli masz wystarczająco dużo doświadczenia w tej branży, to może się zdarzyć wielkie łóżko dla niemowląt. Zdjęcie, z rękami Jak zrobić meble takie, wykazać cały proces. Można je łatwo znaleźć w różnych specjalistycznych czasopismach.

Na przykład, obraz przedstawione poniżej wykazują, że cztery elementy wymagane do wytwarzania złoża. Te dwa elementy w kształcie półksiężyca wycięte z wytrzymałej płyty wiórowej. Jeszcze dwa wykonane w postaci prostych kwadratów będzie strukturą wiążącą. Na dole, można użyć małego wyżywienie, ułożyła się w taki sposób, aby uzyskać półokrąg. W środku rozliczania łóżko: Dla tego trzeba zbudować w zwykłym arkuszu płyty wiórowej. Na nim spoczywa materac. Sam produkt jest pokryty farbą lub lakierem. W zgodzie ze wszystkimi wymogami takiego produktu nie jest gorsza od odpowiedników fabrycznych.

Które łóżko jest lepsze?

Ranking najlepszych łóżeczka dla niemowląt składa się z dużej liczby różnych modeli. I w tym przypadku należy kierować się tylko indywidualne wymagania i nie jest opinia innych kupujących. Proces selekcji uwzględnia wszystko: od przydzielonego budżetu i kończąc z preferencją kolorów. Najważniejsze jest to, że meble są trwałe, bezpieczeństwo i została wykonana z materiałów przyjaznych środowisku.

Opcja najbardziej ekonomiczny i wygodny

Jeśli budżet jest ograniczony, w kategorii produktów przystępnych przedziale cenowym liderem łóżeczko dla niemowląt „Natalka” (światło olcha). Model ten posiada standardowe wymiary: 120×60. Wysokość dna można regulować. Jest możliwe, aby naprawić to w dwóch pozycjach. Istnieje też regulacja boczna ściana.

W sprzedaży można zobaczyć, jak wersja najprostsza, wyposażony łuków na chorobę lokomocyjną, a także bardziej zaawansowane, która przewiduje obecność wymiennych kół zamontowanych na łukach, jak szuflada do prania, znajduje się w dolnej części mebli. To łóżko kupić dość często, bo, pomimo prostej konstrukcji, który spełnia wszystkie wymagania.