185 Shares 7094 views

Netbook Lenovo – plusy i minusy.

Współczesny rynek oferuje zalanych laptopów. Ale większość z tych produktów ma znaczne rozmiary, co utrudnia ich powszechne stosowanie. Z tego powodu, że zaczęły pojawiać się bardziej kompaktowe wersje, które wszystkie są znane jako netbooków. Lenovo – firma, która jest wyraźnie sukcesy w tej dziedzinie. Rozpoczęła ogromną liczbę modeli dla każdego smaku i budżetu. Rozważ te elementy w sposób bardziej szczegółowy.


Kilka słów o projekcie

Netbook Lenovo są dość wyróżnić w ogólnym linii. Jest to ułatwione przez kilka czynników. Pierwszą rzeczą, aby pamiętać – to jest grubość i wagę produktów. Oba te parametry są bardzo zachęcające. Przegląd laptopa Lenovo sugeruje, że zmniejszenie grubości przyrządu nie wpływa na wydajność i chłodzenie. Trzeba też wspomnieć górną pokrywę, jak prawie wszystkie modele mają w nim oryginalne logo i wzór, który sprawia, że produkt oryginalny.

Sama pokrywa ma błyszczącą powierzchnię, która może być przypisana do drugiej, jak to szybko porysowana. Przeznaczyć netbooków Lenovo i wstawić chrom, wizualnie podnosi koszt urządzenia. Funkcja konstrukcja prawie wszystkich produktów tego producenta jest bardzo mała ramka wokół ekranu. Wyjątki od tej reguły są modele z głośnikami na górnej pokrywie. Klawiatura z większością urządzeń ma niestandardowy układ klawiszy, które jest nieco trudniejsze zadanie na początku.

produkty skuteczności

Dyskusja na temat tego parametru nie jest dużo używać, ponieważ większość produktów przeznaczonych do Internetu. Netbook Lenovo mają stosunkowo potężnych procesorów w porównaniu do analogów. dodatkowe chłodzenie jest wymagane, która będzie miała wpływ na wielkość instalacji do bardziej wydajnych procesorów. Pamięć wideo na urządzeniu jest wbudowany, co eliminuje możliwość zainstalowania nowoczesnych gier, ale aby obejrzeć film w dobrej jakości to wystarczy.

należy powiedzieć kilka słów na temat pamięci, może być zwiększona poprzez zainstalowanie dodatkowej opłaty. Funkcja ta ma zdecydowaną większość produktów Lenovo. Twardy dysk klasyczny zestaw, jak każdy inny analog, zaletą jest to, czego nowoczesna opona zapewnia szybszy dostęp do niego.

Złącza dostępne na urządzeniu

Zdecydowana większość modeli posiada klasyczny zestaw portów. W pierwszej kolejności należy stwierdzić, że do pełnego wykorzystania będą musiały kupować zewnętrznego urządzenia do odczytu płyt CD. Fakt ten można przypisać niedociągnięć, ale należy pamiętać, że żaden producent netbook nie zakończy to uzupełnienie swoich produktów.

Ponadto, w zależności od modelu, istnieje od 2 do 3 wyjścia USB, przy czym co najmniej jedna z nich jest w wersji 3.0, co znacznie poprawia wydajność. Wspólne dla wszystkich modeli jest złącze dla dodatkowego monitora lub telewizora. Możliwe jest również podłączenie mikrofonu i głośników. Istnieje połączenie sieciowe, aby uzyskać dostęp do sieci. Należy powiedzieć o wbudowanych urządzeń – są to Wi-Fi, aparat fotograficzny i Bluetooth.

Naprawa i konserwacja netbooków Lenovo

Następnie możemy odpowiedzieć na pytanie dręczy wielu właścicieli: jak zdemontować netbook Lenovo? Wszystko odbywa się bardzo prosto – wystarczy tylko śrubokręt „+” cienkiego przedmiotu (na przykład karta plastikowa), ręce i cierpliwości. Aby uruchomić urządzenie spada górną pokrywę. Teraz odkręcić śruby mocujące pokrywę pamięci RAM i dysk twardy. W zależności od modelu, mogą znajdować się w jednej lub na podstawie odrębnych pokrywkami. Następnie, wyżej wymienione elementy są usuwane.

Potem odkręcić pozostałe śruby, ale należy pamiętać, że wiele z tych produktów są śruby mocujące pod nogi gumowe – powinny one być również usuwane. Teraz, z użyciem przedmiotu płaskiego, dolna pokrywa jest odłączana, a analiza jest zakończona. Jeśli chcesz naprawić netbooków Lenovo, analizę należy kontynuować do czasu, aż dojdziesz do dostępu do nieudanych części. Należy pamiętać, że niektóre modele posiadają zdejmowaną klawiaturę, w tym przypadku, ma też pod śruby mocujące.

Podsumowując, należy stwierdzić, że te modele kompaktowe z najlepszych producentów są stale uaktualniane. Dziś można znaleźć modele z ekranem dotykowym obrotowy. Te warianty produktu szybko opracować i wypełnić sklepowych.