268 Shares 9896 views

Chłodny brązowy kolor włosów: kolor i opis zdjęcia

Girls – istoty, które czasami jest trudne do zrozumienia. Po tym wszystkim, nastrój mają wiele zależy. Jeśli są smutne, są niegrzeczni traktować kogoś bliskiego, czy radość – miłość i dać uśmiech. wygląd zależy również często na wizji świata w danym okresie czasu. Są też chwile, kiedy prysznic pragnie zmiany. Najczęściej chęć zmiany w wyniku oddziaływania na nową fryzurę lub kolor włosów. So Blonde babe uzyskiwanie i brunetki wybrać chłodny odcień brązowy. Ale przed malowaniem, że ważne jest, aby wiedzieć, czy nowy kolor jest tuż pod rodzaju skóry.


Kto powinien zwrócić uwagę na brązowy kolor?

Przed malować w zimnym jasnobrązowej barwy, konieczne jest określenie, kto pasuje. Fakt, że ma wiele odcieni. Dlatego trzeba, aby przejść do określonego tonu i nie kolor całości. W tej chwili, paleta stała się tak duża, że blond włosy wybiera co trzecia kobieta. Nie myśl, że jasnobrązowy kolor odnosi się tylko do Blondie. Po tym wszystkim, może on być ciemny brązowy i złoty, popielaty. Ta druga opcja jest obecnie najbardziej popularne wśród gwiazd. Fryzjerzy mówią, że Ash jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Ale po pierwsze, pomaga zrozumieć, że istnieją pewne niuanse w ogóle.

Kompatybilny z odcieniami rodzaju skóry

Brązowy to kolor kilku odcieniach:

  1. Jasne i ash-blond. Nadaje się do tych dziewczyn, które mają skórę światła i oczy. Zaleca się pań posiadających piegi.
  2. Średni i ciemny blond. W zależności od skoku może być tak ciepły jak zimny. Ta ostatnia opcja jest przeznaczona dla tych, którzy mają jasną skórę. Ciepłe – idealne rozwiązanie dla ciemnoskórych kobiet.
  3. Copper Brown – jest niezwykle rzadkie, może to być związane z niebieskimi i zielonymi oczami.

Chłodne odcienie jasnego brązu sugerują niemal całkowity brak nutami złoty połysk i włosy. Ten kolor wygląda szlachetny i powściągliwy. On jest szczyt w 2016 roku wśród blondynek, a wśród brązowych włosach kobiet. Jeśli masz ciemną skórę, nie należy psuć go za pomocą zimnej jasnobrązowy kolor. Lepiej poczekać, kiedy moda będzie po twojej stronie. Chłodny odcień można podzielić na światło i ciemność. Pierwszy jest odpowiednia, w połączeniu z podświetleniem, barwniki i blondirovanie. Dla niego jest odpowiednia skóra lekki i szare oczy. Ciemniejszy odcień jest dobre na dziewczyny z jasnymi niebieskimi oczami.

Stwórz idealny kolor

Przed zakupem farby trzeba określić dla siebie, co jest ważniejsze – pieniądze czy wynik? Zmienić kolor włosów może być w domu. Ale w tym przypadku nie będzie osiągnąć taki wynik, zarówno w kabinie. Jeśli zdecydujesz się przeprowadzić procedurę w domu, to najlepiej udać się do specjalistycznych sklepach, gdzie znajduje się układ z kolorami i numerami kolorów, które odpowiadają im. I nawet gdy zakupiony profesjonalnego narzędzia, zimno-Brown nie zawsze może okazać się za pierwszym razem. Jeśli dziewczyna ma blond włosy, tworzenie pożądanego tonu nie jest trudne. Ale teraz ci, którzy mają charakter ciemne loki, trzeba będzie ponownie pomalować nici.

Istnieje kilka prostych zasad, których powinni przestrzegać procesu barwienia w celu uzyskania pożądanego koloru:

  • Kilka dni przed złożeniem wniosku nie jest konieczne, aby umyć włosy. Po tym wszystkim, kolor jest lepiej przymocowane do brudnej sierści.
  • Przed malowaniem należy golić posechennye wskazówek. Farba jest konieczne, aby utrzymać ilość czasu wskazanego na opakowaniu.
  • Jeśli dziewczyna ma ciemne kosmyki, konieczne jest, aby trzymać rozjaśniania włosów przed ćwiczeń. Bez tej procedury nie uzyskać pożądany odcień.
  • Rozjaśniania włosów jest również warto poświęcić na instruktażu, który jest wskazany na opakowaniu. Lepiej rozprowadzić proszek z końców do korzeni. Po oczyszczeniu, włos będzie miał żółtawy odcień, który blokuje tonowania.
  • Jeśli dziewczyna miała szczęście jeden, a ona ma blond włosy z natury, a następnie malowane je w zimnej Brown nie będzie trudne. Już po pierwszym zabiegu, będą one uzyskać odcień, który został zaplanowany.

Po barwieniu należy starannie dbać o włosy, na które naniesiono farbę. Cold-brązowy kolor będzie trwać dłużej na nici, jeśli umyć szampony dla takich odcieniach wszelkich środków o działaniu redukującym. Zaleca się również, aby używać masek i balsamów.

Naturalność włosów

Kilka lat temu popularność cieszył się jasny blond. I choć wiele dziewcząt rodzą blond był zimny biały, z biegiem czasu, uważają, że ich włosy stały się blado. Tak zaczynają swój odcień. Hit sezonu – jest to kolor naturalny, a niektóre z nich otrzymał po urodzeniu. Wiele dziewcząt, kiedy chcą dostać trochę cienia, często mylone chłodny brąz i platyna blond. A jeśli pierwszy dźwięk jest bardzo podobny do szarego, drugi ma srebrzysty odcień. Doświadczeni kolorystów można natychmiast rozpoznać różnicę między tymi dwoma kolorami. A ponieważ w tym sezonie jest ceniony naturalność, to lepiej malować korzeni w ciemniejszy odcień, a wskazówki – w świetle. Nie będzie zauważalne pasma graniczne odrastają. Włos będzie błyszczeć i świecić w różnych kolorach.

Jak dbać o farbowanych włosów?

Wiadomym jest, że farba zepsuć włosy. Zwłaszcza podczas korzystania z zimną Brown. Zdjęcie przegrzany nici szokujące wiele dziewcząt i zniechęcić zmienić obraz. Do pasma pozostaną tak zdrowe, jak to możliwe, należy w jak najmniejszym stopniu ich rozjaśnienie i tonu. A do tego trzeba dbać o nich, tak aby zachować poprzedni kolor. Najlepiej jest użyć szamponu, który nie zawiera amoniaku i utleniacza. Jeśli farba przemywa się i zaczął przygasać, należy użyć naturalnych środków tonizujących: Cebulę obrać i bulionu rumianek. Istnieje wiele szamponów i odżywek o działaniu tonizującym, która powróci do dawnych dni chwały.

Smaki nie oceniaj

Niektóre dziewczyny myśleć Brązowy kolor nudne i monotonne. Ale w rzeczywistości, ma wiele kolorów, dużo bardziej niż inne palety. Warto dodać kroplę perła – a twoje włosy błyszczą w nowych kolorach! blondynki Gidroperolevye nie są już popularne. Teraz moda naturalność. Dlatego każde malowanie powinny być wykonane w taki sposób, jakby to nie.