514 Shares 1255 views

Tabela Lampy własnymi rękami. Jak zrobić lampę dzieci

Jak wiecie, rzecz stworzona przez ręce, może stać się godnym ozdobą każdego wnętrza. A im więcej takich konstrukcja i wygodne pozycje, tym bardziej interesujący i barwny przestrzeń wygląda. Można utworzyć tabelę dla każdego pomieszczenia w domu lub mieszkania lamp ze swoimi rękami, która będzie wspaniałą ozdobą. I można korzystać z materiałów pod ręką i bardzo często te, które są z natury trudno sobie wyobrazić w roli instrumentu funkcjonalnej i konieczne.


Od czego zacząć?

Oczywiście, najpierw trzeba myśleć o projektowaniu, ale wrócimy do tej kwestii później. W międzyczasie, w celu określenia, jak zrobić lampę z faktu, że mamy pod ręką. Będziemy wykorzystywać następujące elementy i akcesoria:

– podstawa do żarówki (może to być kawałek sklejki lub płyty DVD);

– rama ze starego abażur;

– rura (który może być dowolna);

– wiele kompozycji klejowych;

– kawałek kabla;

– dekoracje na podstawie;

– przełączanie, wtyki;

– materiał, z którego przygotowuje klosz;

– farba w sprayu.

Schemat lampkę

Lampą tabela składa się z kilku części. Po pierwsze, jest to podstawa, kolumny i rozpraszania światła. Może być wykorzystane jako szkło pokrywy i cienia, na przykład, z tkanki. W lampie Tabela posiada wyłącznik zasilania, który jest umieszczony na przewodzie i na ziemi, często zamontowane na cokole. W zależności od przeznaczenia lampy, może mieć inny wzór:

  1. Klasyczna lampa używana do oświetlania obszaru roboczego. Dyfuzor tutaj – szklany sufit lub abażur tekstylny.
  2. Urządzenie na zacisk przymocowany do stołu. Kolumna takiej lampy jest giętka, możliwe jest, aby pochylić ją w chcesz. Dyfuzor – nieprzezroczyste lej skupia światło w jednym kierunku. Źródłem światła jest konwencjonalna żarówka lub diody LED.
  3. Lampa ze ściemniaczem – istnieje możliwość regulacji jasności źródła światła.

Przechodząc pomysły

Zatem, których szczegóły wykonany najprostsze lampy biurkowe własnymi rękami, przygotowaliśmy. Teraz bierzemy bazę klejącą, a rurę i skleić je ze sobą, na przykład za pomocą papieru lub stare gazety. Tak, nie zapomnij zrobić dziurę w bazie – poprzez to wtedy będzie wychodzić przewód. Dajemy struktury do wyschnięcia, a następnie rozpocząć ozdobić nasze rury.

W tym celu używamy niczego: koraliki, guziki, koraliki, wstążki, figurki z kinder-niespodzianka, i wiele więcej. Ze względu na tak oryginalny i jednocześnie tylko dekoracją, twoja lampa będzie wyglądać bardzo nietypowe, a zatem będzie w stanie przekształcić wnętrze. Najnowszym zadaniem – malować pokrywę lampy. Najlepiej jest wybrać kompozycje, w których nie będzie toksyn, a także tych, które szybko schną. Gdy jednostka jest sucha, można zaangażować się w produkcji klosza.

Lampa starej wazonie – świeże pomysły

Aby stworzyć oryginalną lampę z rąk, nie muszą szukać dla niektórych pomysłów lub dążyć do skutku. Wystarczy wziąć starą wazę i sprawiają, że urządzenie oświetlenia opartego na nim. Więc kiedy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: z jednej strony, dać nowe życie starych rzeczy, az drugiej strony, aby udekorować swój dom z czymś niezwykłym.

Tak więc, musimy następujące składniki przyszłego instrumentu: Stary wazon, uchwyt starej lampy z uchwytu lub posiadacza, na przykład z korka. Jako baza jest przyjść, i kawałek pianki, która jest włożona w oprawach. To musi być dobry wlać żywicę epoksydową, nie zapomnij o przepisach bezpieczeństwa, bo to uwalnia substancji szkodliwych substancji. Z przygotowanych materiałów, aby stworzyć projekt, który pasuje do starej wazonie. Teraz jest mały – zrobić abażur.

Klosz – przyczyna korony

Prawdopodobnie podstawą do stworzenia lampy może być cokolwiek. Ale z pomocą klosza można zmienić wygląd urządzenia oświetleniowego co najmniej raz dziennie. Ponadto, ten element jest szybko i łatwo tworzyć, a następnie ponownie z dostępnych materiałów pod ręką. Uruchom projekt może być w różnych stylach i kierunkach, ale ważne jest, że lampy stołowe, wykonane własnymi rękami, w harmonii z otaczającą przestrzenią. Co za sposób, aby utworzyć odcień wybrać?

Po pierwsze, najlepszym rozwiązaniem – aby cover tej samej tapety, które tapetą pokój. Aby to zrobić, możemy robić zdjęcia i odciąć od nich kilka pas o szerokości większej niż szerokość klosza. Następnie trzeba dokładnie przykleić go do klosza, ważne jest, aby nie złamać i nie zgniotu. Dajemy czas do wyschnięcia, po czym produkt można bezpiecznie umieścić na lampy.

Po drugie, popularny abażur tkanina. Sprawiają, że bardzo proste, a jeśli chcesz, to zawsze mogą być usunięte i zastąpione z innego gatunku. Cień jest tworzony w ten sam sposób, który został opisany powyżej.

Dzieci – wszystkiego najlepszego

Jak wiesz, aby stworzyć lampę, niekoniecznie być generator pomysłów i myśli. Wystarczy, aby pokazać wyobraźnię. lampa stołowa współczesnych dzieci zaprojektować inną jasność, ale może być nieco zmienił swój wygląd i uczynić je bardziej interesujące. Na przykład ci, którzy wiedzą, jak radzić sobie ze ściereczką, można zrobić oryginalny klosz patchwork. Ponadto, technika ta może być realizowana w nieco inny sposób, na przykład, aby podstawę do lampy zabawek dziecięcych – Bloki, puzzle, zabawki lub ozdobić abażur z Kinder Niespodzianka.

bardziej romantyczne postacie i elementy dekoracyjne mogą być stosowane w wersji dziewczęcej. Na przykład, cień, bogato ozdobiony wstążkami satynowymi, łuki, guziki, piękne lub ciekawą aplikacją, po prostu trzeba spróbować wesoły stylista.

Oryginalny projekt

A teraz przyjrzyjmy się, jak niezwykłe może być lampa biurko. Z ich rąk (zdjęcie to potwierdza), można zrobić to bardzo chwytliwe, niezapomniany i spektakularne. Na przykład, jeśli masz stary globus, jest całkiem możliwe, aby dostosować pod oryginalną formę lampy. Nawiasem mówiąc, to można bezpiecznie podać zapalonych podróżników – Zdecydowanie doceniane.

I tu na pewno needlewomen przechowywane ogromną liczbę zwojów gwintu w wielu kolorach. Można skojarzyć piękną i kolorową torbę i umieścić go w cieniu. A może po prostu uzupełnić tekstylną kopułkę związanego z oryginalnych ozdób. Lampa ta daje ciepło pomieszczenia i stworzyć korzystne warunki dla rozrywki.

Wiele będzie się śmiać, ale ze względu na oryginalność, można użyć niemal wszystko. Załóżmy, plastikowe naczynia w postaci widelce, kubki, łyżki, kije, parasole do koktajli. Aby utworzyć niestandardową abażur musimy balon, który przez klejem wszyscy plastik i tanie dobre. Nawiasem mówiąc, w razie potrzeby, można go pomalować ze związków akrylowych – dzięki czemu lampa będzie świecić z nowymi kolorami i będzie wyglądać bardzo oryginalny!

Jaki jest wynik?

Tak więc, pomysły na stworzenie lampkę w domu bardzo, bardzo dużo. Wybierz metodę, która najlepiej Ci odpowiada pod względem stylu i rozwiązań projektowych. Po tym wszystkim, nowe pomysły we wnętrzu – jest to najprostszy sposób, aby go zaktualizować. I ta metoda jest korzystna, ponieważ tworzyć oryginalne oświetlenie może być to, co jest w szafie.