391 Shares 6403 views

Róża z taśmy z twoich rękach – oryginalne akcesoria

Kwiaty z wstążek i tkaniny dawna kochany przez kobiety z mody, a praktycznie każda dziewczyna w szatni będzie sukienka lub bluzka obszyta małych róż lub broszka w postaci ogromnego kwiatu, nie wspominając o różnych BARRETTE, felgi i Scrunchy. Jak zrobić kwiaty z taśmy własnymi rękami, bez specjalnego wysiłku i kosztów? To, co my o tym mówić.

Obecnie coraz bardziej popularne jest coś takiego jak rękodzieło, co pozwala na stworzenie unikalnych i ekskluzywnych drobiazgi. Szeroka gama wstążkami w różnych kolorach i szerokościach na półkach sklepów przyczynić się do szycia, tylko z faktu, że coraz większa liczba needlewomen aby te oryginalne dekoracje samodzielnie. Wraz z wieloma innymi kolorami tkanki pozostaje ulubionym róża z taśmy. Ręce mogą oryginalnego klipu z delikatną dekoracją Rosebud lub torebce. Głównym plusem takich ozdób – wyłączności, to zawsze miło wiedzieć, że obraz jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Istnieje kilka opcji do konfigurowania z satyny tkaniny róż i wstążkami: mogą być w postaci otwierania i zamykania pączek, modułowe lub skręcone z pojedynczej taśmy, zszywane lub spawanej nad świecą. Tak więc uważamy, jak zrobić różę z rękami z taśmy lub satynową tkaniną.

Pierwszy sposób: marszczona wzrosła

Ta metoda jest najłatwiejsza, musimy satynową wstążkę odcinek około 20 cm długości, nie więcej i nie mniej, jak w krótkim taśmy będzie trudne do pracy i wielka długość będzie zbędne. Kolor materiału może być dowolny, o ile przybył do ubrań, dla których jest akcesorium. Oryginalny i efektowny wygląd i kolor czarny Materiał róż.

Zatem materiał podniósł, żądaną długość cięcia, teraz porozmawiajmy o tym, jak zrobić plisowana róża z taśmy ręcznie. Do jego produkcji sumują się taśmę na pół, tworząc kąt środkowy. Ponadto, dolny koniec zakrętach i torując kąt prostopadły do góry – to środek kwiatu. Następnym krokiem jest to, że taśma jest konieczne dodawanie, zginanie i za każdym razem kostki jego dolną ogon. W rękach powinien dostać stos kwadratów założonymi wstążkami. Następnie przytrzymać dwa końce i zwalniania nawleczone kwadraty, wyciąga jedną wolną krawędź. Z powodu pól utworzonych fałd przypominających pączek różany. Po niewłaściwej stronie kwiatu wiązania węzła, a okazuje piękną różę. Taśmy ze swoimi rękami, można zrobić kilka liści z materiału o kolorze kontrastowym.

Drugi sposób: Alcea

Sporządzono tego rodzaju kwiat szerokiej satynowy, który jest złożony na pół wzdłuż nacięcia i Stich fastrygowanie ściegiem wzdłuż krawędzi do krawędzi. Ponadto ciąg bitów razem, by utworzyć małą fałdę półwyrobu i tworzyć zarodku: taśma złożona w obszar krawędzi i są zbierane około jest umieszczona wokół taśmy okresowo spajania warstw za pomocą igły i nici.

Trzeci sposób: skręcony wzrosła z taśmą

Ręce mogą skręconą różę, która jest często sprzedawane w sklepach, to jest bardzo proste. Zasada tworzenia kwiatu jest określona przez jego nazwę. Najważniejsze jest to, że taśma jest zagięta na powierzchni końcowej i wolnej krawędzi zawinięcia w kręgu, w każdej nowej rundy skręcenie taśmy. Pod koniec bud gotowy naprawić nici i igły.

Którykolwiek wariant produkcyjny wybierzesz, masz oryginalne rose. Taśmy ze swoimi rękami, można dokonać różnych kwiatów, które zdobią dorywczo strój i przyniesie radość do swojego wizerunku.