482 Shares 9662 views

Cechy i kalorii: Makaron ryżowy

Każdy naród ma swoje własne kulinarne upodobania i preferencje. Jednym z najbardziej popularnych potraw w Azji mieszkańców – chińskich makaronem ryżowym. Zazwyczaj jest ona wykonana z mąki ryżowej. Jego główne zalety to neutralny smak, jędrność i dobrą kompatybilność z innymi produktami. Makaron ryżowy gotowany kalorii jest niewielka.

Co zostało zrobione

skrobia używana do produkcji makaronu chińskiego. Najlepiej, skrobia z fasoli mung, ale są obecnie wykorzystywane droższych opcji, takich jak kukurydza i ziemniaków składników. Stosowany również żadnej mąki z roślin strączkowych. Kupić makaron może być w postaci suchej, a stosowany do wytwarzania smacznych sałatek i zup.

„szkło” kluski

Chiński makaron ryżowy nazywa Funchoza. Wygląd jest dość oryginalny – tajemnicze ultra-cienkie przezroczyste nitki. Tzw makaron szklanych ze względu na fakt, że staje się przezroczysta.

Wartość odżywcza Funchoza

Wszyscy konsumenci zainteresowani jego wartości energetycznej. Chiński makaron ryżowy, kalorii 338 kcal na 100 gramów produktu, jest duże zapotrzebowanie wśród konsumentów krajowych. Nie bój kalorycznej. Dla wszystkich tych, którzy oglądają ich zdrowie i figurę, jest to wspaniały produkt.

Składnik ten jest niezbędny dla każdego, kto przywiera do diety i które są ważne minimum kaloryczny.

Ryż makaron – doskonała baza do eksperymentów kulinarnych. Jest to tradycyjny składnik w wielu sałatki, przekąski, zupy chińskim.

Funchoza skład

W ramach Funchoza zawiera około 75% skrobi, jego wartość odżywcza jest wysoka. Zawiera ona prawie całą gamę witamin z grupy B, które są potrzebne do organizmu ludzkiego do normalnego funkcjonowania układu nerwowego, metabolizmu komórkowego.

Zawiera wiele minerałów:

  • selenu;
  • cynk;
  • żelaza;
  • potasu;
  • fosforu.

Wszystkie substancje znajdujące się w kompleksie dobry wpływ na zdrowie człowieka. Jego stosowanie jest znana na całym świecie. Zawiera unikalny kompleks węglowodanów, dostarczają one dużej liczby ludzkiej tkanki mięśniowej wymaganej energii. Szczególnie jest to niezbędne do sportowców i ludzi, których praca związana jest z wysiłkiem fizycznym.

Paradoksalnie, jest to produkt dla formy i nastroju! Minimalna ilość soli w jej skład umożliwia wykorzystanie go dla osób z naczyń, choroby nerek i serca.

Produkt jest idealny dla dzieci i osób starszych, jak to jest bardzo dobrze się wchłania.

gdzie kupić

Znajdź Funchoza jest bardzo prosta. Nawet wśród nas, to jest sprzedawane w każdym sklepie i supermarkecie. jakość produktu różni się prawie przezroczysty kolor. Nie należy przyjmować mętne, zmierzwione i biały makaron.

Jak gotować

Makaron zwykle nie gotowane, ale po prostu moczone przez około pół godziny, w gorącej wodzie bezpośrednio przed głównym oczywiście łatwe do którego to dodatek. Pyszne połączenie z owoców morza, pieczonych mięs i warzyw. Gotowane lub wędzone kurczak jest idealny do tego.

To idzie dobrze od cech smakowych z rzodkiewki, ogórek i rzodkiew. Dania z makaronem chińskich tradycyjnych doprawione sosem sojowym. Jeśli dla ciebie ważne kalorii, danie ryż makaron nie będzie dużo ciężki. Jego skład jest prawie bez tłuszczu.

„szkło” kluski w żywności dla niemowląt

Produkt ten jest bardzo bogaty w naturalne witaminy i minerały, dzięki czemu może być stosowany w żywności dla niemowląt jako część sałatek i jako dodatek. Oczywiście, nie należy zapominać, że na przygotowanie posiłków dla dzieci trzeba dodać trochę soli i przypraw. Funchoza łatwo i szybko wchłaniane przez dziecko ciała. Do aktywnego życia dziecko otrzyma spożywcze zawierające niezbędne kalorie. Makaron ryżowy jest składnikiem wielu potraw.

Funchoza podczas Wielkiego Postu

W kulturze wielu narodów i religii mają pozycje, podczas którego wiele ograniczeń. Dość często istnieją ograniczenia dotyczące korzystania z produktów zwierzęcych.

Funchoza – produkt wykonany z ziołowych składników. Jak to dobrze komponuje się z warzywami, sosami i przyprawami, może trzeba dywersyfikować swoje menu.

Podczas czczo ludzi jest szczególnie ważne w energię. Makaron ryżowy przyczynić się do uzyskania odpowiedniej ilości minerałów.

Teraz wiele osób są bardzo zaniepokojeni zdrowej diety. Aktywnie poszukuje przydatnych i niskokaloryczne potrawy. Funchoza – nieodzownym składnikiem smaku i innych użytecznych właściwości, których testowane przez wieki. Z biegiem czasu to zajmie swoje miejsce w menu każdej rodziny. Vibrant i różnorodne dania z makaronem ozdobią nasz stół, a na dni powszednie i święta. Jeśli nie próbowałem Funchoza, konieczne jest, aby pokazać kulinarne awanturnictwo i gotować z niego coś smaczne i zdrowe dla całej rodziny. Nie bój się eksperymentować!