486 Shares 9032 views

Licówki kompozytowe dać luksusowe uśmiech

Piękne, proste i białe zęby – co może być bardziej kuszące? Nic dziwnego, że aktorzy, politycy i ludzie zawodu publicznym często korzystać z usług stomatologa, aby stworzyć idealny uśmiech. Ale również psują zęby, umieszczając koronę, też nikt nie chce. W związku z tym opracowano i wprowadzono nową metodę korygowania uzębienia – z pomocą licówek. Dla większości ludzi jest to nowy rodzaj protezy. Czym są licówki i jak one wyposażone? Ta nowoczesna metoda korekcji wyrównania zębów poprawić kształt, kolor i wygląd zębów. sam fornir jest cienką, prawie przezroczysta płytka.

Istnieje kilka rodzajów oklein. Różnica pomiędzy nimi zależy od materiałów, z których są wykonane, ceramicznego kompozytu i porcelany. Każdy z nich ma swoje zalety i wady. Większość z nich jest łatwa do wytworzenia licówek kompozytowych. Podobnie jak inni, są w stanie dostosować i poprawić defekty estetyczne przednimi zębami, ale wymaga czasu, aby odwiedzić klinikę, ograniczone do jednego dnia.

forniry kompozytu są z materiału wypełniającego bezpośrednio do jamy ustnej pacjenta. Lekarz uchwyty specjalnego zawierającego kwasu powierzchni zęba żel, a następnie warstwa po warstwie powoduje samego materiału kompozytowego. Każda aplikacja rejestrowane lampa fotopolimer. Pod koniec procedury ząb jest poddawany rozdrabniania. Aby utworzyć ceramiczne i porcelanowe nakłady wymagają laboratorium dentystycznego i dłuższy czas ich produkcji. Wśród innych rzeczy, do leczenia powierzchni zęba pod kompozytowych fornirów zminimalizowane. To miele tylko część, która wymaga korekty.

Wskazania do montażu oklein są:

– odstępy między zębami;

– rozdrobnione;

– obecność zaciemnione lub znacząco zmienić kolor starych wypełnieniami;

– Zmiana koloru zęba, prawdopodobnie wskutek fluorozy;

– tetracykliny zęby i inne.

Estetyczne i mechaniczne właściwości kompozytu fornirów bezpośrednio zależą od kompozycji, a w szczególności, od rozmiaru cząstek materiału. Silniejsze płyty składają się z kompozytowych cząstek większych niż 30 mikronów są trudne do polerowania i szybko znikają. Nakładki mikrocząstki o wielkości 0,04 mikrona do ich doskonałych właściwości estetycznych perfekcyjnie wypolerowane, ale dość delikatne, często stosowane do wypełnień stomatologicznych. Jak zwykle, korzystne połowie złoto, czyli materiału wypełniacza do 0,15 mikrona. Te licówki są silne na tyle dobrze, polerowanie i wyglądają jak naturalny ząb.

Jeszcze położyć licówki nie może być każdy. Przeciwwskazania są leczone zapalenie przyzębia, zgryz, przerzedzenie lub mały nawyk emalia objętość tarcia zębów (bruksizm).

Jednak licówki kompozytowe są bardzo popularne wśród pacjentów. Ich zalet w porównaniu z ceramiki i porcelany powinien być przydzielone cenie dość Demokratycznej (tańszych odpowiedników o więcej niż dwa razy) i szybkość instalacji (praca odbywa się w jednej wizyty u dentysty). Szeroki zakres kolorów gama jest w stanie spełnić wszelkie estetyczne. Przy prawidłowej pielęgnacji okleiny wiernie służyć przez wiele lat.