83 Shares 5839 views

Lekcja urody: jak dbać o siebie

Być utrzymywane dzisiaj – nie jest to chwilowa moda czy fanaberia, ale surowa koniecznością. Bo jeśli kobieta wygląda dobrze, to jest sukces, zdrowe, samowystarczalny. Takie są wymogi czasów i obyczajów współczesnego społeczeństwa. Wynika logiczne pytanie, jak prawidłowo dbać o nich. Nauczyć go lepiej na błędach innych. Z nich i zacząć.


Czyszczenie skóry

Niektórzy ludzie uważają, że bardziej make peelingu skóra będzie młodszy. Zwolennicy tego mitu nie rozumieją, że w tym przypadku pozbawione delikatnym welonem wilgoci, bez którego wynik jest odwrotnie: zmarszczki. A jeśli masz tłustą skórę problemu lub gdy taka opieka Sytuację pogarsza. Odbiór łagodnego mycia bez efektu złuszczania i zawartości alkoholu.

Pielęgnacja ciała

Co rano i wieczorem prysznic jest potrzebne, wiedzą wszystko. Jak prawidłowo dbać o ciało, wiele osób nie myśleć. Temperatura wody nie powinna być stała w bardzo gorące lub zimne. Prawidłowo alternatywny ciepłe i chłodne temperatury wody przyjemne dla ciebie. W tym przypadku nie jest konieczne za każdym razem użyć mydła lub żelu pod prysznic, tak aby nie zakłócać naturalną kwasowość skóry. Każdego dnia, można użyć neutralnego żelu lub specjalne środki do higieny intymnej.

Maska i masaż

Są twarzy i głowy włosy są dogodnie przeprowadzane przed prysznicem lub podczas kąpieli bezpośrednio w łazience, a co najmniej raz na dwa tygodnie.

Usunąć włosy czy nie? Jak?

Dbać o siebie – jest to również czas, aby pozbyć się niechcianej roślinności. Nowoczesny żeński włosy powinny być tylko na głowie! Depilacja jest najlepiej wykonać pod prysznicem.

ochrona

Balsam jest potrzebna nie tylko na twarzy, ale również ciało. Po prysznicu, nadszedł czas, aby skorzystać z odpowiednich środków. A latem kremu powinna być z SPF co najmniej 15. Filtr jest szczególnie ważne dla osób powyżej 30. W ten sposób można spowolnić proces starzenia skóry i pojawiania się nowych zmarszczek.

I stylizacji włosów

Jak prawidłowo dbać o siebie: często czesanie włosów w ciągu dnia lub rano i wieczorem? Pytanie nie jest bezczynny, ponieważ ze szczotką do włosów na całej ich długości jest rozprowadzany naturalne oleje, które odżywiają włosy, ich wzmacnianie i zapobiec ich splątania. Ale to wszystko się skończy, nie jest korzystne. czesanie częstotliwość zależy od długości włosów. Im krótsze są, tym więcej trzeba uwodzenie.

Zwróć uwagę na fryzurę. Jest to nie tylko jego obecność, ale także czy jest to dla ciebie. Skonsultować się z fryzjera, jaki styl będzie najbardziej skuteczne. Specjalista powie najlepszą opcję w odniesieniu do kształtu twarzy i gęstości włosów.

paznokcie

Jak prawidłowo dbać o siebie? O piękno mowy być nie może, jeśli nie masz manicure i pedicure. Nie jest konieczne, aby korzystać z usług ekspertów w drogich salonach. Wystarczy umieścić naturalny kolor paznokci na paznokcie wypielęgnowane palce rąk i nóg.