498 Shares 9805 views

Rodzą chore, czy nie? Metody, aby pomóc złagodzić ból

narodziny dziecka – najważniejszy i najszczęśliwszy moment dla rodziny. Ale pojawienie się nowego człowieka do świata zawsze towarzyszy wiele pytań i obaw. Dla młodych matek rodzi po raz pierwszy, jest to ogromny stres. Największym dla niej pytanie: „do rodzenia chory czy nie?” Tutaj znajdziesz nie tylko odpowiedzi, ale także wskazówki, jak złagodzić ból. A także dowiedzieć się , czy niedźwiedź zranić po raz pierwszy.

stan emocjonalny

W rzeczywistości, to jest bardzo ważne, w jakim nastroju przyszła mama idzie do szpitala. Oczywiście, ona myśli: „urodzić chore, czy nie?” Aby uspokoić siebie, można przeczytać historie o narodzinach dzieci. Ważne jest, aby zrozumieć, że proces ten odbywa się w każdej kobiety inaczej. To wszystko zależy od progu bólu. Ale nie oznacza to, że jeśli jesteś wrażliwy, to będzie nie do zniesienia i trudne. Jeśli rodzal iść w dobrym nastroju, myśli o dziecku, to walka będzie mniej zauważalne.

Co myśli mogą pomóc nie myśleć o cierpieniu?

Twoje dziecko w tym okresie będzie znacznie trudniejsze i bardziej bolesne. Nie ma potrzeby rozwodzić się nad sobą, myśleć o rebonochke, spróbuj skupić się na oddychaniu. Wyobraź sobie, jak już urodziła człowieka będzie publikować pierwsze dźwięki, uśmiech, spróbować czegoś nowego, śmiać się i podjąć pierwsze kroki. Wyobraźnia będzie cię rozpraszać z bólu złych myśli i uczuć.

Dlaczego boli rodzić po raz pierwszy?

Ból może wystąpić ze względu na fakt, że nowa mama nie słucha położnej. Często kobieta zaczyna panikować i popełniają wiele błędów. Na przykład, zaczyna krzyczeć. I nie można tego zrobić, ponieważ siły są wydawane na wołanie, a tam jest ryzyko pęknięcia narządów płciowych wewnętrznych i zewnętrznych. Jeżeli owoce są duże, a wąski kanał rodny, ból będzie silny, ale zazwyczaj natychmiast znaleźć problem i kobieta robić cięciu cesarskim.

Dręczony pytanie: „do rodzenia chory czy nie?” Te wskazówki są dla Ciebie!

  • Po pierwsze, nie trzeba krzyczeć, że nie tylko pokaleczyć, ale również aby odstraszyć innych kobiet w połogu.
  • Posłuchaj, co mówi położna. Zły po prostu nie radzę.
  • Oddycha. Jest to bardzo ważne, jak właściwe oddychanie może pomóc zmniejszyć ból. Powinno to być zrobione tak: głęboki oddech i jednym tchem.
  • Masaż. Cóż, jeśli partnerem poród. Partner (mąż, matka, osoba, która jest obecna w pobliżu) okrężnymi ruchami masować dolną część pleców potrzeb podczas porodu, a podczas przerwy – szyi i ramion. Tylko ruch powinien być ostrożny. Jeśli jesteś bez partnera, samo-masaż dolnej części pleców.
  • W ciągu zaledwie kilku miesięcy przed rozpoczęciem dostawy basenu i kursy dla kobiet w ciąży. Oczywiście, jeśli nie ma przeciwwskazań. Kursy będą rozmawiać na temat różnych technik ćwiczenia oddechowe pokazują, że przygotowuje ciało do porodu. Jak przygotować się psychicznie do tego procesu. I to będzie mniej martwić się o pytanie: „urodzić chore czy nie”

pożegnalne słowa

Oczywiście pojawienie się nowego człowieka w świetle przemieszcza się na różne sposoby, ale powyższe wskazówki pomogą każdą kobietę. Rodzą chore, czy nie? Jeśli jesteś przygotowany i posiada żadnych informacji na temat tego skomplikowanego procesu, wszystko pójdzie dobrze!