363 Shares 7338 views

Pomysły na życie. Kreatywność bez granic

Kreatywne pomysły na życie i oryginalnego podejścia do wszystkiego, co nas otacza, jest zawsze cena. A ludzie, którzy są w stanie z ich rąk, aby stworzyć coś niezwykłego, fantastyczny, ekscytujący, nawet niezwykłego i znanych rzeczy, zawsze godne pochwały i szczególnego szacunku.


Każdy z odrobiną wyobraźni, chęci i twórczych wysiłków, może realizować nawet najbardziej pozornie nierealne pomysł. I wyposażyć swoje życie ze szczególnym smaku, stawiając ciepło jego duszy.

Sztuczki samonaprawy

Naprawa jest zwykle związany z czymś nieskończonym, brudne i bardzo nieprzyjemne. Ale proces i jego wynik można znacznie uprościć za pomocą konstruktywnych pomysłów na naprawę.

 1. Jeśli naprawa nie jest planowane, ale jakby trochę odświeżyć i zaktualizować środowisko domowe, można użyć zwykłego „papieru ściernego” – papierem ściernym. Stare drewniane Powierzchnia powinna tylko szlifowanie, ponowne farb i lakierów.
 2. Aby usunąć stare tapety, nie wydając zbyt wiele czasu i nerwów, po prostu trzeba moczyć je ciepłą wodą i wytrzeć gąbką. I po ich pokleit, nie można otworzyć okna, najlepiej w ciągu dnia.
 3. Wyeliminowania ostrych farby zapachu przez stosowanie wody z soli rozpuszczonej w nim, rozmieszczone w naczyniach w pobliżu stacji malarskich.
 4. Posiadanie zwierząt w domu, wielu członków rodziny stale przyjście gości, nie jest konieczne do pokrycia powierzchni materiałów lekkich i stawów światło zaprawy zrobić.

Nietypowe i oryginalny dom. Idea projektowania przestrzeni

Gdy wszystkie idee zawarte w życiu naprawie, można przystąpić do projektowania pomieszczeń.

Do komfortowego pobytu w domu, czy to mieszkanie miasto lub domek kraju, konieczne jest, aby wyposażyć jakości powierzchni.

To nie jest absolutnie wymagane usługi przemyślana konstrukcja oraz użycie drogich materiałów. Współczesne idee projektowe mogą być łatwe do wykonania we własnym zakresie, stosując kilka ciekawych szczegółów i innowacyjne rozwiązania, aby stworzyć domową atmosferę.

Można użyć zasadę oszczędność miejsca w każdym pomieszczeniu.

 1. Pomieszczenie można zorganizować garderobę, szafka na buty lub mini konto – w zależności od wielkości pomieszczenia.
 2. Przestrzeń pod parapet, wolna ściana może zorganizować różnego rodzaju półki.
 3. Na niewielkiej przestrzeni jest, aby wybrać wyśmienitą techniką, wbudowanego meble dostawki. Jak również meble z szufladami, półki ukryte.
 4. W łazience, można zaoszczędzić dużo miejsca ze względu na prysznic zamiast zwykłej kąpieli.

Pokój – przy ognisku

Każdy pokój w mieszkaniu zajmuje szczególne pasażerów aura lub osób odwiedzających go. Atmosfera w pokoju dużo powiedzieć o jego właściciela oraz mieszkania lub domu w ogóle.

Niezależnie od tego, w dzielnicy mieszkalnej – przedszkola, pokój dla gości, a nawet, można zidentyfikować główny pomysł na sali, zdając sobie sprawę, że można dostać dobrze wyposażone, przytulne pokoje.

 1. Wysokościach kątowego i półki z półkami i przegródek o różnych kształtach.
 2. Zamiast używać półki lub haczyki przymocowane do desek. Mogą one być zawieszony jako oddzielne elementy i szyć i powiesić organizer z wieloma kieszeniami.
 3. Zamiast górnego oświetlenia w małych pomieszczeniach może być stosowany jako pomocniczy oświetlenie lampy podłogowe, kinkiety lub małych lamp.
 4. Zanotuj świeżości łatwo za pomocą roślin, umieścił je na parapecie lub w specjalnych doniczkach.

Pole – jasny życie w przyrodzie

Gdy pomysł na sali potwierdziły, możemy pomyśleć o działce, w przypadku wiejskiej. Głównie będzie to pomysły na lato.

 1. Sadzenie sadzonek, łóżka ogród obok siebie umieścić uprzednio malowane kamienie wskazują, że powinna rosnąć. Malować kamienie mogą być jasne, że stały się one nie tylko znakiem, i nietypowe elementy wystroju.
 2. Doniczki błyszczą z nowymi kolorami, jeśli owinąć je jasną warstwę klejącą.
 3. Aby utrzymać zdobywanie zarazków trzeba kupić sznurka lub nici, można wykorzystać stare ubrania, pokroić w paski. Z kolorowego wątku może sprawić, że cały skład.
 4. Do zdobienia na ogród i można używać starych kubki, wazony, a nawet rzeczy osobistych.

Nowe życie starych rzeczy

Prawie każdego dnia do czynienia z problemem dużej liczby stosowanych elementów i przedmiotów, które są i wyrzucić szkoda, w użyciu jest mało prawdopodobne, aby być użytecznym.

Rozwiązanie jest proste! Po prostu trzeba tchnąć nowe życie w stare rzeczy. Kreatywne pomysły na to są nieograniczone, a wyobraźnia jest gdzie hulanki.

 1. Plastikowe butelki mogą być cięte i dać im inny kształt, pasty koloru na haku lub filmowej tie i skręcić w oryginalnych wazonów i stoi do Urzędu. I zbudować od ich trumny dla cenionych drobiazgi.
 2. Zużyte elementy pocięte na tkaninę i uszyć jedno pikowane narzuty, ciekawe ozdobne poszewki na poduszki, maty podłogowe, a nawet ręcznie robione torby. To zależy od gęstości i jakości tkanin.
 3. Ze starego pudła i pudełka można wykonać różnorodne półki, stojaki na książki i małych wewnętrznych elementów, a nawet stół i ławki. Na zewnątrz, można je pokryć farbą lub wklej nad twórczych naklejek.

Pomysły na życie współczesnych rodziców

Renowacji i dekoracji domu i ziemi, znajdując zastosowania przestarzałych rzeczy, nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na rodziny i dzieci – wielki Nehochuha, nemogunchikam i vezdelazam.

Dla rodziców i wiecznego prygateley drygateley mają kilka pomysłów, jak karmić, aby uspokoić i chronić swoje dzieci.

 1. Jeśli dziecko odmawia jedzenia zdrowej żywności, można przejść do trick. Niekochana kalafior ozdobić jadalne streusel. Kotlety z wątróbki drobiowej z warzywami zastosować zawiłe wzór na płytce wyłożonej.
 2. Do palców dzieci nie są przypięte drzwi wewnętrzne, można użyć zwykłego pianę. Małe kawałki niej powinien być przyklejony do boku drzwi, które styka się z ościeżnicą. I do ochrony drzwi od trzaskanie pomocy guma rozciągnięta między drzwiami uchwyty po obu stronach.
 3. Dla pełnego bezpieczeństwa poza domem dziecko może nosić bransoletkę lub wisiorek z jego podstawowych danych i kontaktów rodziców.
 4. Aby nauczyć dziecko do sprzątania domu, można korzystać z różnych wskazówek i pomysłów. Na przykład, wyznaczają miejsce na podłodze (okrąg z małym, jasnym taśmą do wklejenia), gdzie jest to niezbędne, by zmieść zanieczyszczenia przy pomocy pędzla. Rutynowa praca zamienia się w grze zabawa.

Nasza kuchnia – z siebie wszystko!

Wchodząc do kuchni i zaczyna robić dla swoich bliskich, każda gospodyni używa różnych pomocnych pomysłów na uproszczenie procesu gotowania bez utraty jakości dań gotowych.

 1. Usuń z małych rdzeni miękkich owoców i jagód, można użyć zwykłej wykałaczką. Po prostu trzeba przebić się przez jej jagód.
 2. Podczas pieczenia ciasta z dżemem soczystymi dodatkami zawsze stara się uciec. Aby tego uniknąć, trzeba włożyć trochę farszu pionowo makarony.
 3. Dla bardzo soczyste napełniania mięsa mielonego, oprócz soli i pieprzu, to konieczne jest dodanie cukru i suchej selera.
 4. W celu wyeliminowania zbędnych zapachów w lodówce, należy go umieścić kawałek cebuli. Weźmie we wszystkich zapachów.
 5. Dla lepszej ochrony zbóż, tak że nie są one hodowane błędy w każdym pojemniku umieścić zaślepki metalowe butelki.

Daj mi, daj

Kreatywne pomysły na prezenty dla rodziny i przyjaciół są bardzo zróżnicowane. Chciałbym zrobić prezent na każdą część siebie, swoich uczuć i emocji. Oprócz tematu prezenty, można wybrać uniwersalny, nadaje się na każdą okazję.

 1. Jeśli nie ma żadnych specjalnych umiejętności, można po prostu wydrukować ekscytujących zdjęć z niektórych pamiętnych wydarzeń i przekształcić je w kolażu lub kreskówki.
 2. Tradycyjne kolory mogą dać nie jest zwykle. Tylko warto położyć je w oryginalnym pudełku, odciąć łodygi.
 3. W tradycyjnych szklanych słoików z pokrywkami mogą być umieszczone jasne koraliki i kamienie, i umieścić notatkę z życzeniami napisane w swoim ręku. Poza zorganizować pasy lub nietypowe naklejek.
 4. Nie pozostawi nikogo obojętnym na takie pomysły życia, mianowicie na wakacje, ponieważ bukiet odzieży. Dla ludzi, może to być kilka skarpetek dla kobiet – z zapasem dla dzieci – od zestawów dla dzieci. Taka kompozycja może być łatwo montowane przez siebie.

I nie zapomnij o sobie!

Dbanie o dzieci, przyjaciół i krewnych komfort w domu, a może zrobić. I choć nie jest to konieczne, aby uczestniczyć w drogich salonów kosmetycznych i nagrywać stylistów mody. Znając tylko kilka pomysłów na życie i utrzymać piękno można świecić i błyszczeć wysiłku.

 1. Aby odświeżyć twarz po nieprzespanej nocy, niespokojny, można użyć kostki lodu zamrożone w ich pietruszki.
 2. Za naturalne, piękne brwi wystarczy przeczesać ją szczotką, skropić zwykłego lakieru do włosów.
 3. Otwarte, rozpiętą wygląd można uzyskać, jeśli stosuje się pod gięcie brwiowego i wewnętrznego kącika oka białym perłowym połyskiem.
 4. Szczotkowanie zębów, można jednocześnie dbać i wargi. Aby to zrobić, szczotki z odrobiną mięty pasta do zębów może masować usta. Działania te będą je zmiękczyć i dadzą specjalny kuszącą głośności.

I trochę rada dla mężczyzn. Pomimo trendów mody, konieczne jest monitorowanie roślinności na twarzy. Czy jest gładki, lekki i stylowy nieogolony zarost, a jego twarz powinna wyglądać zadbane i świeże. Można korzystać z niektórych narzędzi i wskazówek, które są oferowane dla kobiet.

Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że jest to możliwe, aby żyć jasny i bogaty, bez okrągłej sumy na koncie. Wystarczy tylko twórcze i innowacyjne podejście do swojego życia, oszczędność budżetu i dodawania kolorów nawet w najbardziej monotonny.