675 Shares 2526 views

Stopniowanie na Kremlu: opinie, Program, bilety

Pod koniec każdego roku szkolnego wszystkie szkoły, licea, gimnazja przeżywają przygotowania do huraganu ostatniego połączenia oraz ostatecznej piłki. Jest to najbardziej ekscytujące momenty w życiu każdego jedenaste, gdy kraj dzieciństwa, natychmiast udać się do samodzielnego życia dorosłego. Dla wszystkich jest to najważniejsze wydarzenie w szkole. Większość absolwentów świętować go w instytucjach edukacyjnych. Cóż, ktoś szczęście posiadać studiów na Kremlu. Opinie o tym wydarzeniu facetów lewo wrażeniem. Będziemy zrozumieć, kto może dostać się do imprezy, jak to zrobić, i tam można zobaczyć.


Stopniowanie na Kremlu

Prom na wylocie – jest to wielkie wydarzenie, do którego wszyscy są przygotowane – i absolwenci i rodzice i nauczyciele. Każdy chce, aby wakacje niezapomniany dla dzieci do życia, to była zabawa, a nawet inspirujące.

W naszym kraju, dla studentów zorganizowała imprezę ukończenia na Kremlu, gdzie są tacy, którzy dbać i przeszedł wszystkie etapy algorytmu. Tak więc, w jaki sposób dostać się do gniazda na Kremlu? Marzę o tym, chyba każdy uczeń. Wielkie widowisko nadawane w telewizji, zorganizował przyjęcie, zaproś popularnych artystów zorganizował pokaz magii.

Bilet na prom Kremla

Oczywiście, co do odwiedzenia w balu Kremla za darmo, nikt nie będzie. A koszt rośnie z każdym rokiem. Przewiduje się, że w 2017 roku, aby kupić bilety na bal na Kremlu będzie osiem tysięcy. Jeśli porównać, ile pieniędzy przeznacza się na najczęstszych szkoły wieczorowej, kwota jest całkiem do przyjęcia. Brane pod uwagę i że wydarzenie odbędzie się przez czternaście godzin, a cena obejmuje wszystko: koncert i bankiet oraz konkurs „Absolwent”, profesjonalną sesję zdjęciową gwiazdy oraz i. Każdy może dostać upominki, prezenty, nagrody. Wszyscy absolwenci na Kremlu są na „czerwony dywan”, bawić się w dyskotece i świadkami piękne fajerwerki. Środki bezpieczeństwa zapewniają dobrze wyszkoloną armię właściwymi służbami miasta.

Jak kupić bilet: algorytm działań

W rzeczywistości, aby stać się stroną nietrudno wielka uroczystość na Kremlu. Trzeba tylko zadbać o to wcześniej i przejść przez wszystkie etapy algorytmu otrzymaniu upragniony bilet wstępu. Więc, co należy zrobić:

 1. Wysyłanie zeskanowanego wersję aplikacji w imieniu P. Shaboltaya – Head of State Kremlin Palace. Wyślij jako wniosek faksem: 8-495-625-97-91. Dowiedzieć się, co przesyłka jest odbierana przez telefon 8-495-620-77-23
 2. Jak pisać? Jest tam kilka przykładowych aplikacji na Kremlu na studiach? Napisać wniosek może być w dowolnej postaci. Ważne jest, że został napisany w formie listu do szkoły i potwierdzony przez kierownika instytucji oświatowej lub przedstawiciela komitetu rodziców, z autorytetem.
 3. Do wniosku należy wskazać, ile osób (uczniowie i rodzice) chcą szkoły, aby wziąć udział w uroczystościach. Dla każdej osoby, bilet jest kupowany oddzielnie.
 4. Pamiętaj, aby podać w oświadczeniu numer telefonu i adres e-mail osoby, która jest odpowiedzialna za organizację wydarzeń w szkole.
 5. Aplikacja przechodzi egzamin. Po pewnym czasie do określonego adresu e-mail, należy uzyskać potwierdzenie, a następnie natychmiast można iść i wykupić bilety na wylot na Kremlu. Cena zaproszenia zostaną przekazane do ciebie.
 6. Box office znajduje się pod adresem, który jest łatwy do zapamiętania i znaleźć: Ul. Vozdvizhenka 1. Można tu dostać metrem: wysiąść na stacji „Lenin Library”.
 7. Aby kupić bilety dla wszystkich uczestników może mieć jednego przedstawiciela. koniecznie musi posiadać oryginalną aplikację lub, alternatywnie, uwierzytelniony odpis, a także pełnomocnictwa do zakupu biletów wydanych w jego imieniu i podpisane przez dyrektora instytucji edukacyjnej lub przedstawiciela komitetu rodziców.

Przyjmowanie wniosków o obchodach balu w 2017 roku otworzył się jesienią 2015 roku. Aw październiku 2016 już zaczęły przyjmować wniosków o absolutorium w 2018 roku, tak że należy spieszyć. Wszelkie dodatkowe informacje na imprezę jest zgłaszane do uczestników z góry na specjalnym zebraniu organizacyjnym na Kremlu, które odbyło się w lutym i marcu. Szczegółowe informacje na temat przygotowań do imprezy są również rozmieszczone na oficjalnej stronie internetowej Kremla.

Program spalin na Kremlu

Wiele osób zastanawia się: Co jest specjalnego niezapomniany partia podziałka na Kremlu? Tyle różni się od zwykłego balu szkolnego? Uroczystej zdarzenie Kremlu jest podzielona na dwie części: uroczyste rozrywki. Pierwszym z nich jest rzeczywiście przypomina szkoły – brzmiącej mowy pożegnalne, nagrody przyznawane są, dobrze, a potem zaczyna się zabawa.

Wszyscy absolwenci z załączonymi ruch w dół czerwonym dywanie w Kremlin Palace. Prowadzony profesjonalnej fotografii, a ta ceremonia jest nadawany na wielu kanałach telewizyjnych. W pałacu biegnie część programu rozrywkowego. Jest on zapamiętany przez długi czas wszystkim, którzy odwiedzili wylot na Kremlu (jak dostać się do festiwalu czytaj wyżej). Każdego roku program do niedawna utrzymywane w tajemnicy, ale dotychczasowe doświadczenia możemy powiedzieć, że składa się z takich elementów:

 • Koncert popularnych rosyjskich pop gwiazd.
 • Występy znanych grup tańca show.
 • Pokoje są najlepsze cyrkowcy.
 • Disco z popularnych didżejów młodzieżowych.
 • Niezapomniany pokaz laserowy.
 • Quizy, konkursy, nominacje do nagrody.
 • Pokaz sztucznych ogni.

Nagroda „absolwent …”

Każdego roku bal na Kremlu ustanawia różne kategorie nagród. Zostań członkiem w konkursie, aby rywalizować o statuetkę wszystko może uczestniczyć. Aby to zrobić, wystarczy zastosować wcześniej. Można wziąć udział w kilku kategoriach. Każdy, kto ubiega się o konkursach proszone są o kilka tygodni wcześniej na próbie piłki na Kremlu.

Już w tej chwili faceci są zanurzane w świątecznej atmosferze, poznać siebie, znaleźć przyjaciół. Wyłonić zwycięzców spośród wydany w super-końcowa członków specjalnego jury, każdy właściwy w danej dziedzinie. Jednak lista nominacji do 2017 roku, ale w oparciu o zeszłorocznym doświadczeniem, można już nazwać indykatywny wykaz zawodów:

 • „Książę i Księżniczka Ball”.
 • „Twórca Roku”.
 • „Clever i utalentowana młodzież w roku.”
 • "Olympic Nadzieja".
 • „Najfajniejsze”.
 • "Dream Team".

Każdy z uczestników może nawet zaoferować jakiś ciekawy jego nominację. Najbardziej twórczy może uzyskać zgodę i być ujęte w wykazie zawodów prom.

bankiet

Jak każdy wielki wydarzenie, impreza podziałka na Kremlu zachwyci gościom luksusowe bankiet. Każdego roku, w tabeli serwuje różnorodne przekąski, dania na ciepło i zimno, różne desery, słodycze, owoce – wszystko na życzenie uczestników.

Warto zauważyć, że festiwal odbywa się pod ścisłą kontrolą, zakazał spożywania napojów alkoholowych wszelkiego rodzaju. Uczniowie i nauczyciele mają swobodę wyboru – czy to przy stole lub za inny.

menu

Menu na bal w 2017 roku jest przemyślane wcześniej, zawiera wszystkie najbardziej popularnych potraw, konkretne nazwiska, które zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Ogólnie rzecz biorąc, lista funkcji:

 • Zimne i gorące przekąski.
 • Sałatki (trzy gatunki).
 • Ryby, sery, wędliny.
 • Dania gorące (do wyboru dwa rodzaje).
 • Owoce.
 • Deser.
 • napoje bezalkoholowe (sok, herbata, woda mineralna, kawa).

Alumni bezpieczeństwo

strona podziałka na Kremlu uważany jest impreza zamknięta. Idź do Grand Kremlin Palace, po prostu nie może być każdy. Wejście jest ściśle przepustkę. Wyjść możliwe tylko z przewodnikiem. Przy wejściu na imprezę wszystkich uczestników do własnej kontroli bezpieczeństwa zamieszek policji w poszukiwaniu niebezpiecznych obiektów (cięcie, wybuchowych, fajerwerków, napoje alkoholowe). Ochrona uzupełniająca bezpośrednio na terytorium personelu Kremla zapewnić Chop oraz Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych, pracownicy Department ściśle utrzymać porządek w pokoju.

Miarę upływu spalin Kremlowi

Wszyscy uczestnicy imprezy każdego roku opuścić tysiące entuzjastycznych opinii, dzielenia się swoimi wrażeniami w Internecie, tworzenie blogów o tej całej dyskusji bal, komunikować. Setki młodych ludzi, którzy odwiedzili Kremlowi na ten pomyślny dzień, stają się przyjaciółmi, łączą się w college'u. A są tacy, którzy spotkali się w spotkaniu na Kremlu za bratnią duszą.

W sieciach społecznych, nie blog „wylot na Kremlu”, uwagi, które mogą pozostawić każdemu. Istnieje kilka bardzo szczegółowo opisać cały przebieg wydarzeń, począwszy od procesji przez Alexander Garden, a kończąc na dyskotece. Absolwenci pamiętać, że impreza organizowana jest mało. Najpierw przejść przez kontrolę zamieszek policji (zaskakująco szybko, dyskretnie, bez opóźnienia). Oficjalne muchy części przez niezauważone, gdzie pogratulować medalistów świętować najlepsi studenci i nauczyciele instruktażu i pożegnanie do dorosłości. Po tym, część rozrywkowa z koncertu, które są gwiazdami show-biznesu, a które zaangażowane wiele znanych artystów. Różne konkursy, nominacja.

Na Placu Czerwonym

W nocy (o wpół do dziesięciu) faceci iść na Plac Czerwony. Tam i trzymał wielką dyskotekę z udziałem wszystkich młodych bohaterów, gwiazdy rosyjskiego show-biznesu, prowadzące zapalające i popularnych DJ-ów. Tysiące dzieci zabawy tutaj do rana. Na północy, w ciągu dziesięciu minut niebo świeci się z fajerwerkami snopy. Niezapomniany spektakl, tłum brzęczy zachwyceni. Jednak każdy człowiek buduje swój nastrój, a jeśli jest coś ktoś nie lubi szczegóły uroczystości, to nie znaczy, że wszystko to wsparcie. Ilu ludzi, tyle opinii.

Że nie podoba?

Ci, którzy odwiedzili wylot na Kremlu, opinii większości pozostawić pozytywne i entuzjastyczne. Błysnął czasami negatywne komentarze, a być całkowicie szczery, nie patrzeć. Ktoś narzekał, że na koncercie na Kremlu tylko dwa artysta taki jak on, którzy naprawdę śpiewał na żywo, a ich piosenki były znajome. Ale to jest bardzo ważne. Na świąteczny nastrój jest, że chcę śpiewać i tańczyć razem z całą publiczność i wykonawcy. W dalszym wycofania uwaga została wykonana w formie bufetu: ceny są dość rozsądne, ale ludzie są tam tak wiele, i spędzać czas stojąc w kolejce na wakacjach nie chcą. wyraził również życzenie organizatorów do żywności i napojów zaryzykował pytanie o jakość usług. W ogóle, szczególnie negatywne opinie są trudne do znalezienia, w zasadzie wszyscy są bardzo zadowoleni i będą pamiętać to wydarzenie na długo.

Sukienki na studniówkę 2016

Każdy absolwent czeka długo i starannie przygotowuje się do swojego głównego codziennym życiu szkolnym. Oczywiście, ubrania są starannie dobrane, dopasowane. A jeśli młody człowiek po prostu trzeba wybrać piękny, elegancki garnitur wyglądać świąteczny i uroczysty, dziewczynki rozpocząć przygotowania do ostatecznej piłkę długo. Uważnie wszystkie trendy internetowe, trendy w modzie, a także zapoznania się z sukienki, które dotknęły wszystkie kulki w przeszłości. Dobrze, jeśli trzeba obchodzić studiów na Kremlu, opinie o ubraniach wystarczy zbadać i uchwycić istotę tego, co piękno pokonał drużynę gości na balu.

Po zapoznaniu się z opiniami innych, można podjąć następujące wnioskowanie: dziewczyna powinna być rafinowane, strój powinien podkreślać piękno młodego ciała. W 2016 roku, stroje dziewczyny nie są zbyt bujne, stracił przyczepność do różnych ekscesów – kryształy i błyszczy. Ale to nie znaczy, że sukienki były bardzo proste cięcie. Chociaż, jeśli wybierzesz odpowiednie akcesoria, a taka opcja może być mądry. Najbardziej popularne odcienie na studiach w 2016 roku przedstawiały się następująco: niebieski, czarny, biały, pastelowy, wino, turkusowy.

Sukienki 2017 (wskazówki projektowe)

Przed studniówkę 2017 jest jeszcze wystarczająco dużo czasu, aby dokładnie przygotować się do niego. Co podkreślają projektanci? Zaleca się, aby podkreślać niewinność, piękno Maiden na balu. Sukienki należy odróżnić skromność, ale wyrafinowanie. Seksualność w przypadku nie ma znaczenia! Należy skupić się na wyrafinowania i czystości. Jeśli idziesz na bal w Grand Kremlin Palace, wyostrzyć swoją ostrość na ten temat. Uwodzenie jest na pierwszym miejscu. Najważniejsze – to ciche, poprawne, ale profesjonalny make-up, dobrze dobrane akcesoria, a obraz będzie zaćmienie wszystkich. Stopniowanie 2017 Brooks bez fanaberii, krzykliwe erotyzmu. Skromny strój, ale coś odrębne i różne od wszystkich innych, będą przyciągać większą uwagę, niż sposób na przystanku aktualnie wulgarnych widokami. Więc dokonać właściwego wyboru i błyszczeć w najważniejszym dniu życia szkolnego.