464 Shares 6281 views

Kislovodsk "Dolina wody mineralnej" (spa): opinie, zdjęcia

Świat wiele wspaniałych miejsc. A jeden z nich jest z pewnością Kislovodsk. „Dolina wody mineralnej” – stosunkowo nowy ośrodek, jest otwarty dla publiczności w tej roli w 2001 roku.

dogodna lokalizacja

W czasach sowieckich był pensjonat profil dla pracowników kolei (zaczął być zbudowany w 1966 roku), a dotychczasowe linki, oczywiście, zachowane – stare Koleje pamięci ściśle współpracuje z sanatorium: związek zawodowy w przedsiębiorstwie zapewnia swoim pracownikom bony. Być może dlatego „Dolina wody mineralnej” w Kislovodsk jest postrzegany przez niektórych turystów jako miejsce spoczynku „Wyłącznie dla kolei.”

Oczywiście tak nie jest. Luksusowe ośrodki nie są tak skonstruowane, aby odrzucić „non-core” klientów.

Na podstawie informacji na oficjalnej stronie internetowej, aby kupić bilet może kto myśleć odwiedzić Kislovodsk. „Dolina wody mineralnej” jest dosłownie rzut kamieniem od dworca kolejowego (co jest bardzo miłe, ponieważ jest niemal w centrum miasta). Jeżeli bagaż nie jest zbyt uciążliwe, w dość cywilizowany ścieżki (który jest szczęśliwy, aby zobaczyć mieszkańców) można dotrzeć do głównego wejścia w zaledwie 2-3 minut.

Nie mylić z obecnym miejscem spoczynku zamknięte w 2007 kempingu. „Dolina wody mineralnej” – sanatorium, która znajduje się w mieście i domy „nieistniejących” instytucji – 30 kilometrów na południe.

Nazywa się schronisko jest również trochę inaczej – jak niziny, w których nie było. Jako jednostka geograficzna Narzanov Dolina istnieje dzisiaj, jest znany z różnych źródeł mineralnych, położone bardzo blisko siebie. Opuszczone domy są dawnym miejscu teraz obóz na noc Tour-dzikusów.

Nowoczesny zakres usług

Teren jest mały, ale wiele budynków: 6 pokoi (niektóre z nich są połączone przez galerie), 2 oczyszczalnie, jedna „domek” dla „VIP”.

Lustro gładki tor, i rzeczywiście, wszystko bardzo dobrze wyposażone i wygląda na zdjęciach (w tym fotografie podzielić się doświadczeniami osób) grzywny. Czystość wszyscy obozowicze razem chwalić, dokonanie przeglądu jest kompletna bez wzmianki o tym przyjemnym szczegółów.

Infrastruktura jest również bardzo dobra: ławki, alejki, centrum rozrywki, apteka, dobrze wyposażony plac zabaw, basen, korty tenisowe i do tej pory jedyny park wodny w mieście, o którym autorzy niektórych opinii wykazują pewne niezadowolenie.

Przeszkodą – park wodny

Dostęp do niej jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, tutaj to przyjemność wszystkim turystyczny Kislovodsk. „Dolina wody mineralnej” serdecznie zaprasza gości, którzy czasami nie od razu przejść do ostatecznego celu swojej podróży, a chętnie przemierzają terytorium sanatorium, siedzą na ławkach, patrząc z zainteresowaniem na ciele.

Oczywiście, takie „arteria” nie tak jak miejscowi, szczególnie z małymi dziećmi.

Tolkuchka z „zewnątrz” i powstał w parku wodnym – to niestety mały. Wiele osób, prawie wstęp wolny, bez badania lekarskie – wszystko trochę „irytujące”, co jest zrozumiałe. Wielu zaczęło być traktowane dokładnie w Kislovodsk ( „Dolinie wody mineralnej” jest również organizacja medyczna skrzydło) i nie wszystkie z tych chorób są „inspirowane” zaszaleć z ich właścicielami w tej samej puli.

Jednak ludzie, uznał, że jeśli personel medyczny odnosi się do tego zjawiska cicho (i skargi, że „nagrodzone”, „zainfekowane”, itd., Które zostały zgłoszone do prokuratury ..) – martwić.

Działania na miejscu

Tylko dwa (ale wystarczająco wysoka) ślizga się niestrudzenie, aby dostarczyć wodę do piszczenie zachwyt miłośników rozrywki. Szczególnie zadowoleni z dzieci – w wieku od 12 lat, mogą udać się do własnej instytucji oraz mniejsze dzieci będą musiały być w towarzystwie osoby dorosłej. Jednakże, nie jest też obciążenie: przyjemność uzyskiwanie wszystkich.

Na tle zatłoczonym baseny park wodny – miejsce samotności, więc wczasowicze „Dolina wody mineralnej” sanatorium (Kislovodsk), którzy lubią pływać, wolą iść tutaj. Zyskał popularną lokalną aqua-aerobik: instruktorzy oznaczone jako wykwalifikowanych, zaangażowanych w który – prawdziwej przyjemności.

Obecność licznych rozrywek jest całkiem w stanie zapewnić partnera, a jeśli weźmiemy pod uwagę konieczność balneoprocedury, to nawet jeśli nie krok to krok poza obszar, nadal jest niemożliwe, aby dostać się nudzić.

Uwaga podróżnym

Jednakże, jest to przestępstwo – przyjść tutaj i nie patrz się Kislovodsk! „Dolina wody mineralnej” – zdrowie, szczerze dbając o swoich gości, więc oferuje różnorodne wycieczki – samo miasto, okolica, podróż do Piatigorsk, Lermontowa na miejscach.

Generalnie Kislovodsk w sobie – nie jest obcy Mihailu Yurevichu. To jest, gdy działanie jest bardzo prawdopodobnie słynna historia z „Bohatera naszych czasów” ( „Księżniczka Mary”).

Bardzo rozpoznawalny Lermontow opisane po mieście i miejsca – słynny góra „The Ring”, który udał się do podziwiać główny bohater faktycznie istnieje i faktycznie bardzo dobry zachodzie słońca. Badacze odkryli, nawet na obszarach górskich, który stał się miejscem historii w pojedynku Pieczorin i Grushnitsky.

Pogoda nie zepsuje resztę

Bardzo wygodne miejsce wybrane na budowę sanatorium „Dolina wody mineralnej” – Kislovodsk znajduje się w dolinie otoczonej przez szczyty górskie. Mówią, że z tego powodu miasto jest prawie zawsze słoneczne (nawet lokalne twierdzą, że do 300 dni w roku) – poprzez grubym grzbiecie nie może przenikać przez chmury niskie, niosąc ze sobą złą pogodę.

Jednak chyba pora na sezon nie jest konieczne: niektórzy goście sanatorium „Dolina Narzan” (Kislovodsk) Opinie kilka innych: podczas relaks w ciepłe, słoneczne dni lipca były następnie chłodny, deszczowy – Heaven oddać skumulowaną wilgoć podczas upału.

Jednak skarg na złą pogodę naprawdę brakuje. Przedłużający drizzling deszczu, melancholii i depresji, wydaje się, że tak naprawdę nie stało. I to jest w porządku, ponieważ przestrzeń wokół – piękne.

Piękno, które zbawi świat

„Doświadczeni” podróżujący powinni udać się na wycieczkę do wodospadów miód, który oferuje „Dolinie wody mineralnej”: ośrodek zabawia turystów w dobrej wierze.

Dlaczego są one tak zwany, nie jest dokładnie znana. Miejscowa legenda twierdzi, że dawno temu, w tych jaskiniach i szczelinach żył dzikich pszczół. I po uderzeniu przez ulewne deszcze, miód z plastra wyprane i „aerozolu bursztynowy połysk na skałach, sączący się cudownie słodki zapach.”

Ten sam zapach Warto tu w gorące letnie miesiące – zioła kwitną, a powietrze nasycone jest wspaniałych zapachów. To – również wersja, że wyjaśnia nazwę, ale legenda zabawy. Choć nie jest tak dobry, jak to wodospady. Największy z nich – około 18 metrów wysokości, a grupa wycieczka dotrze do niego bardzo blisko.

Nie zapomnieć o leczeniu

oferowana również wycieczkę do gorących źródeł, pielgrzymki wokół klasztoru, miejscowe muzeum. Kto może prowadzić dzieci w Kisłowodzk Delfinarium i cieszyć się wykonanie pięknych inteligentnych zwierząt.

W ogóle, nie tylko jeść – byłoby miło, aby obejmował co najmniej jedną czwartą, bo trzeba także wziąć zabiegi. Mimo to, z całą różnorodnością rozrywki „Dolina wody mineralnej” – ośrodek. Kislovodsk, opinie , z których tylko najbardziej pozytywne wszędzie, od dawna znanym uzdrowienie woda. Jest to główny czynnik terapeutyczny. Są ludzie, do poprawy ich zdrowia, cierpiących na choroby przewodu pokarmowego, układu nerwowego i układu krążenia, układu mięśniowo-szkieletowego.

Cena bonu przez 21 dni obejmuje 8 różnych rodzajów procedur, że niektórzy podróżni postrzeganych niejednoznacznie. Ci, którzy nie przychodzą tylko do leczenia, ale także „do noszenia na wycieczki,” całkiem zadowolony: procedurę co drugi dzień, że są zadowoleni. Urlopowicze, którzy przyszli nadzieję na zdrowsze, narzekają i są oburzeni. No, może w przyszłości administracja dokona przeglądu systemu procedur, ale teraz, w razie potrzeby, można je dostać, płacąc ekstra.

Kompleks jest ogromny .. im masażu i hydromasażu Wanny, nawadnianie, itd., Każdy znajdzie potężne narzędzie, które przyniesie korzyści i ulgi. Oczywiście, w trakcie leczenia zawsze zawiera Seltzer. Cudowne właściwości wody są dobrze znane nie tylko w Rosji, ale także na całym świecie.

Przyjdź i cieszyć się …

„Dolina wody mineralnej” – sanatorium w Kislovodsk, która pozycjonuje się jako najlepszy. Poziom usług w nim jest wystarczająco wysoka. Nowy sprzęt sprawny (w tym medycznego), komfortowa kąpiel, kanapy i stoliki, pomocny personel.

Pokoje są dość wygodne, ponownie, doskonale oczyszczone, obsługa jest dość wysokim poziomie, jedzenie jest dobre. Szczególnie popularne, sądząc po opiniach, zdobył nabiał walczą napisał, że „lokalne kefirchik” bardzo, bardzo dobry i na pewno radzę spróbować.

Pochwały i oryginalne upominki, takie jak szale umiejętnie wykonane, która słynie Kislovodsk. „Dolina wody mineralnej” – bardzo wygodny pod względem powierzchni handlowej. Pięć minut – i centrum miasta, gdzie można kupić wszystko, swoje pragnienia serca (jeśli nie jest w sanatorium).

Według statystyk, dziś Kislovodsk ucieka gorszy popularność tylko do Soczi. Z morzem jest bardzo trudno konkurować, ale miasto rośnie i rozwija się nieustannie. Każdego roku, starając się poprawić warunki i sanatorium „Dolina Narzan” (Kislovodsk) – zdjęcie zamieszczone na oficjalnej stronie internetowej (i tych, które oferują wypoczynek), to najlepiej, aby pokazać, że jej poziom jest już wystarczająco duża, a z każdym rokiem staje się lepsze.

Chodź tu, oczywiście, koszty. Czy to możliwe, aby opisać słowami splendor gatunków rodzimych, majestat gór, piękno ogromnych sosen, otoczył miasto? A wśród tego wszystkiego Beauty – uzdrawiającą Seltzer, co przekłada się Kabardinian jako „bohaterowie piją (Narts).”

Miejscowa legenda głosi, że młody daje siłę, starszymi – odzyskuje zdrowie i daje kobietom piękno i miłość. Duży powód, aby zarezerwować bilety teraz.