176 Shares 8084 views

Jak zrobić karnawał kostium konia z rękami: dwie opcje

Głównym rodzinny urlop w kraju – Nowy Rok – oczekiwanie zarówno dla dorosłych i dzieci wyglądają. Po tym wszystkim, to specjalne święto. I na Nowy Rok każdy chce wyglądać nieodparty i oszałamiające. Oczywiście, można nosić strój koktajlowy, ale to jest najprostszym rozwiązaniem, ale można wybrać stroju karnawałowego. Na przykład, dzieci ubierać zadowoli każdego zwierzęcia. W tym artykule zostaną podane wskazówki, jak można zrobić kostium konia. Nie jest konieczne, aby kupić ubrania, lepiej jest trochę czasu, aby uzbroić się w wyobraźnię i sprawiają, że ich własne ręce.

Przykład pierwszy: jak zrobić strój konia

wymagane do produkcji:

– płaszcz z maską (korzystnie brązowy);

– spodnie;

– igłę;

– kawałek filcu (czarny);

– kartonu;

– rękawice;

– wątku;

– ołówek.

postęp

Zaczynamy, aby garnitur z grzywą konia. Weź odczuwalne. Cięcie taśmy o szerokości piętnastu centymetrów długości około pięćdziesiąt. Wielkość zależy od długości okapu. Zrobić nacięcia na listwie. A następnie przyszyć do okapu. Zwróciliśmy grzywę. Dokonywanie oczy. Wyciąć dwa kręgi filcu. Średnica wybrać trzy centymetry. Oczy przyszłych koni też uszyć na masce. Teraz przychodzi najtrudniejsze – uszy. Z tektury wyciąć dwa trójkąty o tym samym rozmiarze. Obsheyte tkanina tego samego koloru co kurtki. Szyć uszy do niego. Ostatnim elementem kostiumu – to ogon. Tkaniny wyciąć długi prostokąt. Szyć je razem, aby uzyskać rurkę. Wewnątrz wkładka bawełniana. Na końcu ogona do mocowania taśmy filcu z wycięciami. kombinezon koń zwykłych ubraniach gotowych. Zaleca się, aby ozdobić kaptur nadal uśmiechać i język. Taki garnitur może być szyte nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

Drugi przykład: jak zrobić kostium koń i jeździec

Wymagane do produkcji:

– dwie średnie pudełka;

– pędzel do malowania ;

– ołówki;

– samoprzylepnej;

– farby guasz;

– parę nożyc.

postęp

Pierwsze pole jest przydatny do nas do produkcji ciała zwierzęcia. Poluobhvat Zmierz swoje biodra i dodać kolejne dziesięć centymetrów. Będzie to dziura. Przez to będzie nosić garnitur. Weź ołówek. Identyfikowalne otwór, a następnie wyciąć. Drugie pole trzeba wyciąć części dla zwierząt – głowy i ogona, jak również naszych rowerzysty. Weź ołówek. Opierając się na tej stronie pola jest dowolna ogona i głowy. Można narysować własny wzór i wyciąć wokół ołówka. Nie zapomnij jeźdźca. Narysuj nogi w spodniach i butach. Wszystkie części muszą być przygotowane do wycięcia. Teraz przystępujemy do upiększanie naszego stroju. Weź gwasz i szczotki. Zaplanować kolorystykę. Przez farbowanie szczegóły połączyć swoje dzieci z więcej zabawy do prowadzenia takiego fascynującego zawodu. Gdy wszystkie dane zostaną opracowane, niech dokładnie wysuszyć tak, że nic nie jest rozmazane. Następnie zabezpieczony szczegółów taśmowych. Na otwarcie, przez które będą noszone ubranie, dołączyć dwie taśmy. Będzie to pasek, ze względu na ich koń pozostanie na barkach osoby. Przez kierownika wodze klej zwierzęcy. Teraz spróbuj na oryginalnym kolorze konia i pojechać na wakacje.

Jest to, jak łatwo można zrobić oryginalne stroje świąteczne dla dziecka lub dla siebie własnymi rękami. Jest to przyjemne doświadczenie, ponieważ czyni strój można umieścić w każdym szczególe jego duszy.