434 Shares 8183 views

Jak zrobić „Samsung” zrzut ekranu: a przewodnik dla początkujących

Zdjęcia ekran telefonu lub komputera mogą być przydatne w różnych przypadkach. Jeśli komputer jest mniej lub bardziej jasne, że smartfony wymagają szczególnej uwagi. Następny dowiesz się, jak zrobić zrzut ekranu „Samsung”. Co trzeba wiedzieć każdy właściciel telefonu komórkowego? Czy jest możliwe, Samsung zrobić zrzut ekranu? Wszystko to zostanie wyjaśnione później.

sposoby tworzenia

Jak zrobić zrzut ekranu w telefonie „Samsung”? Mogą to zrobić?

Tak, obrazy na ekranie mogą być wykonane na każdym nowoczesnym telefonie. Najważniejsze – aby wiedzieć, jak się zachować w danej sprawie. Istnieje kilka sposobów, aby utworzyć zrzut ekranu na Androida. Konkretny scenariusz różni się w zależności od modelu smartfona.

Jeżeli właściciel urządzeń mobilnych zastanawiał się jak zrobić „Samsung” zrzut ekranu, powinien wziąć pod uwagę, że rozróżnia następujące sposoby rozwiązania tego problemu:

 • poprzez polecenia oprogramowania sprzętowego;
 • tworzenie obrazu poprzez programy firm trzecich.

W pierwszym przypadku istnieje kilka kursów akcji. Nawet początkujący właściciel smartfona będą mogli łatwo przełożyć pomysły w praktyce. Następny zostaną omówione bardziej szczegółowo o każdym algorytmie działania.

Podobnie jak iPhone

Jak zrobić zrzut ekranu „Samsung”? Pierwsza metoda jest na pewno wydaje się znajome, którzy pracowali z „jabłko” gadżetów. Chodzi o to, że ta metoda jest identyczna dla wielu modeli Samsunga i iPhone. Stosowany jest najczęściej w praktyce. Niektórzy nazywają to uniwersalna.

Co należy zrobić, aby utworzyć zrzut ekranu? Będzie to wymagać działań na rzecz przestrzegania pewnego algorytmu. Wygląda instrukcje tworzenia zrzutów ekranu na „Samsung” w ten sposób:

 1. Idź do strony, której fotografia musi być zrobione.
 2. Nacisnąć przycisk włączania / wyłączania telefonu. Przytrzymaj nacisk na „Home”.
 3. Przytrzymać przycisk, aby dźwięk. Powinien przekazać kliknięcie.

To wszystko. Po przeprowadzonych działaniach na ekranie smartfona oszczędności wynikowy obraz będzie widoczny. Ważne: klawisze muszą być wciśnięte równocześnie. W przeciwnym razie nie będzie w stanie przetłumaczyć pomysłów w czyn. Od tej chwili, to jest jasne, jak zrobić zrzut ekranu na „Android”. „Samsung” w zasadzie zapewnia takiego sposobu działania. Ale są wyjątki.

Pierwotny roztwór

Jeśli ta metoda nie pomoże, można iść inną drogą. Jak zrobić zrzut ekranu w telefonie „Samsung”? Następny układ wyróżnia się oryginalnością. Na przykład, można z całą pewnością powiedzieć, że proponowana metoda jest ponadto idealnym miejscem na Sansung S3.

Co trzeba podjąć, aby utworzyć zrzut ekranu? Jak zrobić zrzut ekranu „Samsung”? W uzupełnieniu do wcześniej proponowanych działań, można wykonać kilka instrukcji. Wyglądają tak:

 1. Włącz w telefonie komórkowym. Przejdź do menu głównego i tam kliknąć na „Ustawienia”.
 2. Wybierz wiersz „Zarządzanie gestów”.
 3. Kliknij na machnięcia Palm przycisk, aby uchwycić.
 4. Aby otworzyć żądaną stronę na urządzeniu mobilnym.
 5. Przesuwając palcem od lewej do prawej.

Po wyświetleniu blask krótki ruch. Jest nieco podobny do skanowania obrazu. Następnie właściciel urządzenia będzie można zobaczyć zachowanie obrazu wynikowego. Teraz wiemy, jak to zrobić na „Samsung” ekranu. Proponowane działania są rzeczywiście okazać się bardzo skuteczne.

Aplikacje innych firm

Ale czasami łatwiej jest korzystać z programów innych firm. Często pomagają nie tylko zrzuty ekranu, ale także przechwytywać obraz tego, co dzieje się w telefonie. Dla „Android” Istnieje ogromna różnorodność zastosowań, które mogą rozwiązać ten problem.

U ludzi istnieją „Samsung Galaxy S4”? Jak zrobić zrzut ekranu z tym, jeżeli proponowane opcje nie pomoże, lub po prostu nie zadowolony z właścicielem urządzenia? Wtedy możemy postępować w następujący sposób:

 1. Znaleźć, pobrać i zainstalować na swoim telefonie program innej firmy do tworzenia zrzutów ekranu. Na przykład, Samsung ma specjalną aplikację o nazwie „zrzut ekranu”. To działa na Androidzie 2.3.3.
 2. Uruchom aplikację do tworzenia zrzutów ekranu.
 3. Otwórz stronę, która jest zaplanowana do startu.
 4. Kliknij na przycisku odpowiedzialnego za fotografowanie ekranu.

Nic specjalnego w tym procesie. Głównym problemem z właścicieli „Samsung” jest znalezienie odpowiedniego oprogramowania.

Stylus pomóc

Ten ostatni sposób można także za oryginalny. Jak zrobić zrzut ekranu „Samsung”? Można skorzystać z dodatkowego devaysa jak spen. Przy pomocy tego urządzenia, aby sfotografować to, co dzieje się na wyświetlaczu telefonu komórkowego może być łatwo.

Przynieść pomysły w życie, wymaga:

 1. Naciśnij przycisk na spen.
 2. Na smartfonie, aby otworzyć żądaną stronę.
 3. Stuknij dwukrotnie w „rączkę” ekranu.

Brak więcej opcji nie jest przewidziane. Szybkie, łatwe i wygodne. Każdy decyduje, jak zrobić zrzut ekranu w Samsung.