622 Shares 2098 views

Kaski Uvex: wysokiej jakości sprzęt ochronny

Uvex Sport to niemiecka marka, która jest zaangażowana w rozwój i wdrożenie sprzętu sportowego ochronnej. Produkty firmy – narty i kaski rowerowe i okulary. Ponad 1000 profesjonalnych sportowców na całym świecie wspierany przez partnerstwo z niemiecką firmą.


Kaski Uvex – gwarancja jakości

Stosowanie sprzętu ochronnego zapewnia bezpieczeństwo. Każdy kask niemiecka marka przechodzi rygorystyczne testy w specjalnym centrum testowym. Producent gwarantuje jakość i funkcjonalność produktów. Spełnia surowe międzynarodowe normy bezpieczeństwa dotyczące osobistego wyposażenia ochronnego. Badanie pomaga rozwijać ulepszone modele kasków UVEX.

Producent udziela gwarancji na wszystkie produkty. Jej życie – 2 lata. Jeśli znajdziesz jakieś wady należy skontaktować się dowód zakupu i samych towarów.

Obowiązkowe zasady działania: Uvex Kask rowerowy zawsze należy wymienić po upadku lub kolizji! siła uderzenia podczas upadku jest absorbowana przez kask. Kolejny skok w tym samym kasku rowerowego miejsce nie może już spełniać swoją funkcję ochronną o 100%. Należy pamiętać, że w zależności od siły i kąta uderzenia kask może nawet złamać. Pomoże to uniknąć obrażeń głowy.

zasady eksploatacji

Jeśli to możliwe, należy użyć kilku kasków. Ważne jest, że ich parametry odpowiadają wielkości głowy. wyposażenie ochronne powinny obejmować znacznie. Dostrajanie jest możliwe z paskiem i system IAS.

Upewnij się, że kask rowerowy siedzi na głowie dokładnie. Nie powinno pasował do tyłu głowy, sprawi, że odsłonięte czoło. Nie jest konieczne, aby pociągnąć go w czoło, może to mieć wpływ na zasięg widzenia.

Można sprawdzić, czy Uvex Kask jest właśnie dla Ciebie, lekko potrząsając głową lekko uchylone podbródek. Bieg nie powinny być zmieniane. wymagana jest optymalna regulacja aby spełnić swoją funkcję Kask na 100%.

Jak dopasować rozmiar?

Umieścić zaciski tak, że pas nie dotykać uszu. Podczas konfigurowania paski pociągnąć je do lewej i prawej strony oddzielnie, aby uzyskać prawidłową długość. Długość taśmy w systemie zamknięcia powinny zostać dostosowane tak, aby były one zarówno leżąc pod brodą i przylegające do głowy. Jeśli pasy są zbyt długie, cięte dodatkowych cali. Delikatnie podgrzać koniec meczu pasa, aby zapobiec strzępieniu. Należy pamiętać, że pasy mogą mieć różne długości ze względu na indywidualną regulację. Wszystkie kaski są wykonane zgodnie z systemem IAS. Jest to obwód regulacji rozmiaru, który może być stosowany do kasku rowerowym indywidualnej adaptacji do każdego kształtu głowy.

Bezdotykowo konstrukcję układu pierścieniowego zapewnia optymalne dopasowanie, prostota obsługi i maksymalnej wentylacji. Regulacja odbywa się za pomocą pokrętła z tyłu kasku rowerowego z ruchem wskazówek zegara: – uczynienie kask mocniej, przeciwnie – aby to luźniejsza.

Warunki przechowywania

Wszystkie elementy kasku względu na starzenie się, w zależności od obsługi, konserwacji i zużycia, intensywność użytkowania oraz warunków operacyjnych.

W optymalnych warunkach (w niskiej temperaturze, na sucho, bez dostępu światła dziennego położeniu braku kontaktu z chemiczne i mechaniczne) maksymalną żywotność 8 lat po tym datę produkcji. Nie należy przekraczać, nawet wtedy, gdy produkt jest w dobrym stanie.

Ze względów bezpieczeństwa, producent zaleca kaski Uvex wymienić po 3-5 latach od pierwszego użycia. Czas ten zależy od sposobu użytkowania.

Dzieci kaski Uvex

Konstrukcja odzieży ochronnej jest specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić szerokie pokrycie z tyłu głowy, co sprawia, że bezpieczniejsze dla najmłodszych klientów firmy. otwory wentylacyjne zapewniają komfort i ochronę głowy przed szkodliwym promieniowaniem UV. To wszystko w połączeniu z wysoką jakością i oryginalnym wystroju.

cechy:

  • Kask Uvex waga lekka i wysoka odporność na uderzenia.

  • System IAS dla dokładnej regulacji rozmiaru.

  • Pasy FAS można szybko i łatwo dostosować do kształtu głowy.

  • Monomatichesky łatwa blokada jest otwierane i zamykane jedną ręką.

  • 8 otworów, aby zmaksymalizować przepływ powietrza.

  • Moskitiera zapobiega owadów w kasku przez przednie wloty powietrza.

  • Standardy bezpieczeństwa: EN 1078, TÜV GS, CE.

  • Materiał zewnętrzny: PC (poliwęglan).

  • Materiał wewnętrzny: EPS (styropian).

  • Rozmiar: uniwersalny (46-52 cm).

Odpowiednio dobrany kask – bezpieczeństwo miłośników sportów zimowych

Zejście na Snowy zboczu góry – to nie tylko adrenalina, ale także duże ryzyko. Chronią organizm przed ewentualnymi urazami pomoże Specjalny sprzęt ochronny.

Uvex kask narciarski łączy styl i nienaganną funkcję. Jego tarcza może być przesuwany w górę iw dół bez żadnych problemów. Ponadto, soczewki lustrzane zapewniają ochronę przed jasnym świetle słonecznym i szkodliwych promieni podczerwonych. Kask Uvex poprawia kontrast w różnych warunkach oświetleniowych. W połączeniu z uchwytem soczewki, sprzęt odpowiada klasyfikacji bezpieczeństwa S3.

Hełm ma zewnętrzną powłokę i e formowanych wtryskowo skorupa wewnętrzna EPS. Bardzo skuteczne połączenie zabezpieczenia: odporny na uderzenia zewnętrzne, amortyzujący wstrząsy izolacyjnej wewnątrz.