159 Shares 9292 views

Papierosy „Kiss”: smaki, rodzaje, producent i opinie

Papierosy, "Pocałunek", cechuje oryginalny design, produkowanego przez JSC "Donskoy Tabak" pod kontrolą Innovation Tobacco Company Ltd, Londyn, Anglia.

Ogólne informacje na temat papierosów, „Kiss”

produkcja pojawiła się stosunkowo niedawno na rynku około dziesięciu lat temu. Głównym i najbardziej charakterystyczną cechą tych papierosów – szeroka gama smaków. Kompaktowy rozmiar pozwala nosić je w torebce kobiecego wdzięku najbardziej łatwo. Nazwa tłumaczy się jako pocałunek papierosów związany z marką i przyjemności uczuć kobiecych. Zgodnie z elegancji i konstrukcji tych produktów naprawdę odpowiedni dla kobiet. Wyrafinowany zapach zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników papierosów produkowanych przez amerykańską mieszankę obrazu.

Różnią się one nie tylko w smaku, ale również pod względem wielkości. Dostępny w dwóch rodzajów papierosów – Mini i Superslims. Mini rozmiar jest 5h48 mm w odniesieniu do super slim, są one nieco więcej – 100 milimetrów. Ale wszystkie Zaletą – mała ilość nikotyny wynosi od 0,4 do 0,6 mg na papieros.

Gdzie uwalnianie „Pocałunek”?

Papierosy są dostępne, choć pod kontrolą brytyjskiej firmy tytoniowej, ale mamy – w Rosji. W miejscu, gdzie są one produkowane – jest znany w całym kraju Tobacco Factory – „Donskoy Tabak”. Firma o długiej historii znanej z jakości swoich produktów.

Jak tworzyć produkty

Historia marki papierosów „Kiss” rozpoczęła się w 2004 do uzgodnienia wspólnego wprowadzenie nowego produktu pomiędzy „Don tytoniu” i ITC. podpisali wspólny projekt brytyjskich i rosyjskich producentów wyrobów tytoniowych. Pierwsze wyjście został wyprodukowany w 2006 roku. Co jest tak popularne papierosy „Kiss”? Smaki i aromaty – to jest ich główną zaletą.

Papierosy natychmiast stał się popularny. aromat jabłkowy jest bardzo oryginalne i nietypowe. Papierosy nie mają zapach dymu. W produkcji stosuje się jako dodatki HooKah tytoniu. linia zapach obejmuje nie tylko jabłko. Wykorzystywane w produkcji: dojrzałych brzoskwinia, karmel, mentol, limonki, truskawki i wiele innych składników.


Pierwotny projekt dla papierosów „Super Slim” w 2006 przygotowała agencja Depot WPF. Dla wyglądu paczek brane są wzory w stylu kwiatu – to próbował włoskich artystów. Kolory każdego rodzaju odpowiada dodanego aromatu. wzór boku na stos pokryta jest lakierem, który dodaje oryginalności. Ponadto, opakowanie jest przyjemny w dotyku. Kilka razy zmienił projekt.

Drugi typ został stworzony przez Quantum Graphics w 2011 roku. Elementy go użyto Symulacja malowanie za pomocą makijażu. Mohito Miłość jest Desert: 3 nowe rodzaje papierosów size Mini zostały opracowane. Używane były jasne i soczyste kolory, skierowane do młodych ludzi. Na tym etapie, papieros „Kiss” w swojej konstrukcji stosuje się w trendy mody na świecie. tandem partnerski brytyjska firma i „Don tytoń” wybrała właściwy kierunek w wydaniu tej marki.

Cigarettes "Kiss": smaki

Jakie smaki można znaleźć w papierosach, „Kiss”? Jest to przede wszystkim smaki owocowe, ale jest również oryginalny, na przykład, o smaku gumy. Interesujące jest to, aby spróbować, jak to smakuje? Kiedy ich palenie nie czuł się źle dla wielu dymu tytoniowego.

Cigarettes „Kiss”: rodzaje i smaki

Produkt ten ma następujące odmiany:

 • KISS SUPERSLIMS CLUBNICHKA z truskawkowym aromacie;
 • KISS SUPERSLIMS sen, fioletowy tutu, bezwonny;
 • KISS SUPERSLIMS ENERGY ze smakiem egzotycznych owoców;
 • KISS SUPERSLIMS świeże jabłko z aromatem świeżych jabłek;
 • KISS SUPERSLIMS mentol mentol;
 • KISS SUPERSLIMS ROMANTYCZNA;
 • KISS MINI deser;
 • KISS MINI wiśnie z wiśniowym aromacie;
 • KISS MINI MIŁOŚĆ JEST o zapachu gumy do żucia;
 • KISS MINI Mohito koktajl ze smakiem "mojito";
 • SUPERSLIMS KISS COOL mentol jabłko i aromat świeżego jabłka.

Próbki są przekazywane nie tylko egzotycznych owoców i wypełniaczy. Są zwykle – klasyczny. Aroma „Mojito” jest interesujące dla wielu. Całkiem dobry smak „Energie” (brzoskwinia + kokos), co jest ładne i nietypowe dla papierosa.

rodzaje papierosów

Pomimo faktu, że papierosy różnią się od siebie długością, ich średnica pozostaje bez zmian – 5 mm. W stosunku do nikotyny, smoły i CO, przy czym stosunek tych substancji jest bardzo niewielka – 0,5: 5: 5 mg na jednego papierosa. Produkty są wydawane w ilości 20 sztuk w opakowaniu. Blok 10 składa się również z takich opakowań.

W porównaniu do innych znanych zagranicznych marek papierosów, jak również produkty krajowe „Kiss” to godna konkurencja. jakości tytoń jest dość wysoki, a różnorodność smaków, produkty te pozostają poza zasięgiem.

Nie jest to pełna lista papierosów zwanych „Kiss”. Producent stale udoskonala jakość produktów, zmian w projekcie, dodając nowe smaki. Pomimo dużej liczby innowacji, wysokiej jakości pozostaje niezmieniona. A cena w tym samym stosunkowo niski. Ile kosztują papierosy, „Pocałunek”? Cena przeciętnie jednej paczki wynosi 40 do 63 rubli. Hurtownie, koszty będą znacznie niższe.

Kto kupuje papierosy?

Pomimo faktu, że papierosy są „Kiss” to kobiety, kupując je nie jeden przedstawiciel płci pięknej. Jeśli porównamy liczbę opakowań kupowanych przez panie, z liczbą ludzi, którzy preferują ten gatunek może otrzymali równe proporcje. Co jest tego powodem? Tak, wszystko w tej samej pojemności, o różnych smakach i oczywiście kosztów.

Dlaczego tak wielu woli papierosy „Kiss”? Co smakuje najlepiej przyciągnąć konsumenta? Najbardziej popularne, o dziwo, są papierosy o smaku jabłkowym. Wyjaśnienie tego faktu jest trudno podać, a sami konsumenci są odpowiedzialni, że smak to po prostu podoba.

Jakość produktów

Papierosy „Kiss” jest bardzo stylowy i modny wśród młodzieży. Dobry stosunek jakości do stylu, smaku, projektowania i ceną ich popularna i lubiana. Zastosowanie nowoczesnych technologii i urządzeń gwarantuje dobrą jakość.

Papierosy „Kiss” są coraz bardziej zyskuje na popularności. Ataki i uwagi negatywne dotyczące tej marki jest często nieuzasadnione i zagmatwane. Szczegóły opisano papierosy nie spełniają produkt. Skarg na niewielką ilością tytoniu nie jest również dobrze znane. Dla tych, którzy potrzebują więcej, można palić papierosy silniejsze. Nie zapomnij, że „Pocałunek” – lekki i smaku papierosów, które tak wielu kolorach. Może to pasuje przysłowie: „Smak i kolor towarzyszy tam” Jeśli dotkniesz bok zdrowia, papierosy z niewielką ilością nikotyny jest mniej szkodliwe dla organizmu. Wiele z nich jest stosowany w celu zmniejszenia zapotrzebowania na nikotynę gdy rzucić palenie.

„Pocałunek” jest jednym z papierosami popularnego kobiet wraz z takimi nazwami jak „Glamour”, „Vogue”, „VA”, „Muratti”, „Davidoff” i „styl”, a to może konkurować z tych marek, jakość produkowanych towarów ,

Recenzje papierosów „Pocałunek”

Jednym z najbardziej popularnych w Rosji nadal papierosy „Kiss”. Opinie o nich w większości pozytywne.

Dziewczyny mówią, że próbowałem różnych papierosy, ale wybraliśmy go na „Kiss”. Pachnący smak bardzo oryginalne, zwłaszcza wokół jak jabłko. Ale tutaj, według wielu konsumentów, jest jedna wada – papierosy czerstwiały bardzo szybko.

Wśród korzyści również generować koszty i niską zawartość nikotyny. Lubią palić, nie tylko kobiet, ale również mężczyzn, którzy próbują rzucić ten nałóg. Ale wiele z nich nie pozbył, bo papierosy bardzo dużo.

Niektóre nowoczesne fashionistki jest bardzo zadowolony z nowego projektu opakowania. Mówi się, że przy takiej wiązki stylowy nawet poczuć się pewniej. A koszt papierosów „Kiss” nie może nie cieszyć.

Wielu powie, że dym papierosowy zapach bardzo miłe. Ale także znacząca negatywna uwaga – gdy kończył, dym staje się trochę ciężkie. Przeznaczyć również moment, że tam jest jakość papierosy tytoń bez dodatków. Konsumenci z niecierpliwością oczekują nowych decyzji przez producenta.

Cokolwiek smak wybrać, pamiętaj tylko jedno – Palenie jest szkodliwe dla zdrowia! Bez względu na smaczne, pachnące i dobrej jakości papierosy, a ich szkodliwe działanie na organizm pozostaje niezmieniona. Przed wyborem papierosa najlepiej myśleć o tym, czy je kupić w ogóle!