767 Shares 8539 views

Yanix: biografia i twórczość

Dziś mówimy o człowieku, który nazywa siebie Yanix. Jego biografia zostaną omówione szczegółowo poniżej. Kreatywność muzyka na papierze może wyglądać nieco kreskówkowe, ale bardzo imponujący w dźwięku.


Yanix: biografia, nazwisko artysty

Nasz bohater będzie urodzony w rejonie Moskwy, w mieście Krasnogorsk. Prawdziwe imię człowieka – Janis Badura. Twórczy pseudonim – Yanix. Jego biografia zaczęła się w 1993 roku, w dniu 16 listopada. Rodzice raper – lekarzy. On również ma dwóch starszych braci.

tworzenie

Już krótko opowiedział o tym, kto z Yanix. Jego biografia jako artysta rozpoczął w 2010 roku. W pracy on zawsze dążył do południowej dźwięku, nawet zanim taka tendencja znalazła własną publiczność i wzbudziła zainteresowanie wśród publiczności. W 2011 roku przyszedł pierwsze wydanie naszego bohatera pod nazwą Finish Him. No owoce, ta praca nie przyniosła. Mówimy o mixtape – zbiór utworów, które są rejestrowane w zachodnich kompozycji instrumentalnych. Następnie przyszedł mały kryzys twórczy. Jednak raper wszedł przygnębienia. Wkrótce potwierdziła się.

Praca zespołowa i sukces

Yanix nagrał kilka piosenek z raperem Taloc. W 2013 roku pracował na mixtape 4EU3'a. Następny był prezentowany własną płytę „ulice Shaw getta”. Jedną z wyspecjalizowanych zasobów rap nazwał to dzieło jednego z najważniejszych wydawnictw tego roku pułapkę. Wkrótce przyszedł kontynuację pod nazwą „ulicach getta Shaw 2”. Według autora, mixtape, aby uzyskać jakość i powinna odwołać się do słuchaczy. Muzyk powiedział, że otrzymał wiele pochwalnych komentarzy. Jednocześnie uczniowie są wysoko cenione nie tylko treść, ale także pokrywę której raper jest również bardzo przyjemne. Muzyk powiedział, że wielka zasługa należy Beatmaker. Teraz, gdy wiesz, kto jest Yanix. muzyka tła, a zwłaszcza jej tworzenie są opisane powyżej.