273 Shares 8793 views

Pracy rozpoczął, lub jak rozpoznać walkę?

W trzecim trymestrze ciąży rodziły kobiety dbają o jedno ważne pytanie: „Jak rozpoznać walkę”. Wydaje się, że tym razem jest trudne z czymś niejasnym, ale tak nie jest.


Szkolenia, albo fałszywe pracy.

Od drugiej połowy ciąży, kobieta może poczuć pewien dyskomfort związany z tak zwanego „fałszywego porodu.” Oni nie są zwiastunami urodzenia, ale tylko rodzajem sposób trenować ciało kobiety w ciąży przed wyrzutami prawdziwy wrodzonych lub zapobiec przyszłej matki jej wykroczenia. Skurcze praktyki są nieregularne, a w większości przypadków nie powodują wiele bólu kobieta.

Skąd mam wiedzieć, co rozpoczęła walkę?

Najczęściej trening walka zaczyna się od 30 tygodnia ciąży. Tu nasuwa się pytanie, skąd wiesz, walkę rodzajowe, aby odróżnić je od fałszywe lub szkolenia. bóle porodowe posiadają regularny cykl. Macica przechodzi sygnał do 15 sekund, a następnie odpocząć przez 15 minut. W tym samym czasie porodu, co do zasady, nie jest dokuczliwy ból, który idzie w parze z tonu. Oprócz macicy, skurcze są odczuwalne w okolicy lędźwiowej. Ból może być „dokuczliwy” i jak ostry błysk. Kolejne skurcze zwiększa czas trwania i przerwy między nimi zmniejsza się.

Należy zauważyć, że przejście od walki krótkoterminowego wypełnić rodzajowe może w pierwiastek kobiet około 16 godzin. Dlatego też, jeśli w ciąży poczuła pociągnięcie i regularnie powtarzający się ból, a ona nie powinna zaniedbywać wizytę do ginekologa-położnika, który dokładnie określić charakter walki.

Oznaki prawdziwych skurczów pracy.

Powyższy proces – nie jest jedyną oznaką początku pierwszego okresu porodu. Są jeszcze dwa znaki, jak rozpoznać skurcze.

Pierwszy wyładowania korka – przezroczysty śluzowej zakrzep z ewentualnych wtrąceń. Jednak wtyczka może odejść a tydzień przed rozpoczęciem pracy. Dlatego też, jeśli to się stało, ale nie zacząć walkę, należy skonsultować się z lekarzem.

Drugi znak może służyć jako pęknięcia błon płodowych. W okresie od 37 do 42 tygodniu ciąży, to proces fizjologicznej. Typowo, w tym przypadku rozpoczyna się w trakcie pracy, jak to opisano powyżej. Kiedy wylanie płynu owodniowego przed rozpoczęciem kobiety w pracy czują się silniejsze skurcze następnie nimi. Czas trwania skurczów może się rozpocząć niezwłocznie po 30 sekund, a odstęp między nimi – zmniejsza się do 5 minut.

pewne zastrzeżenia

Wiele osób obawia się, że nie mogą one w czasie, aby zadać sobie pytanie: „Jak rozpoznać walkę”. Zatem obawy nieco uzasadnione. Skurcze te pozwalają poczuć ból one przynieść. Ale niektóre kobiety w pracy progu bólu jest dość wysoki, a oni zrozumieć, że walka rozpoczęła się, gdy szyjka macicy wynosi od 5 do 8 cm.

Ponadto rozładowanie korka, a także amniorrhea może się zdarzyć, gdy kobieta w pracy jest pod prysznicem. W tym przypadku, jak wiesz walkę? Wszystko jest bardzo proste. Choć w ostatnim trymestrze ciąży, przyszła mama powinna wyraźnie słuchać swojego ciała, zwracając uwagę na najmniejsze zmiany. bóle porodowe są nieuchronnie towarzyszy stopniowy wzrost bólu u szczytu, a macica jest silnie skompresowany. A zatem, aby rozpoznać walka nie będzie trudne dla nieródkami i ponownego pracujących kobiet.

Co do zasady, kwestia sposobu, aby dowiedzieć się, co poszło do pracy, występuje tylko w pierwszej ciąży. Kobiece ciało zapamięta wszystkie uczucia, że doświadczyli podczas pierwszego porodu, a potem łatwo można odróżnić od fałszywych ból porodowy. Dlatego w ciągu pierwszych dwóch trymestrach ciąży, pożądane jest, aby przeczytać lub odświeżyć pamięć o tym, jak rozpoznać skurcze. Tylko w tym przypadku pierwszy okres dostawy będzie idealny.