480 Shares 6997 views

Najbardziej śmieszne serii „Supernatural”: lista najlepszych

„Supernatural” zaczął być wydane w roku 2005. Jak na ironię, mistyczne horror zawiera wiele śmiesznych i zabawnych chwil. Dlatego proponujemy, aby przywołać najzabawniejszych serii „Supernatural”. Lista poniżej, choć nie obejmują wszystkich epizodów komicznie. Wszystko lista jest nierealne! Ponieważ pytanie, jak wiele epizodów w „Supernatural”, na których można śmiać się, że odpowiedź jest tylko „dużo”.


"Piekło House" (1 sezon 17 serii)

Ze względu na nazwę może się wydawać, że jest to bardzo przerażające serii. To opowieść o stworzeniu zwanym Tulp, która jest przemyślana forma. Ale śmieszne w tym odcinku nie jest to, co Hunted braćmi, ale „Ghostbusters domu cut” (oni sami siebie nazywają „Duholovami”), które pojawiają się po raz pierwszy w tej konkretnej serii. serial „Supernatural” nie jest jeszcze czas, aby wymienić je w trakcie sezonu. I za każdym razem, gdy pojawiają się one bawić publiczność. Najbardziej śmieszne serii „Supernatural”, wykaz który rozważamy, po prostu nie może być bez tej serii.

"Fables" (Sezon 2, Odcinek 15)

Seria ta po raz pierwszy pojawiła maga. A wraz z nim, w zasadzie, wiele epizodów, które mogą być napisane w najbardziej absurdalnej serialu „Supernatural”. Lista zaczyna się od „fantastyka”, ponieważ jest to pierwsze pojawienie się postaci, jednak wtedy widzowie będą mogli znaleźć wzmianki o nim jeszcze kilka razy. Trudno powiedzieć, czy ta postać jest negatywna. Do pewnego stopnia nawet szlachetne intencje: Magician rozbawiony, przewracając ludzi arogancję i szyderczy ich arogancję. Ale robi to czasami bardzo brutalny sposób – często dochodzi do morderstwa.

"Black Rock w Black Rock" (sezon 3, odcinek 3)

serial „Supernatural” nie jest bez piękności. Jednym z nich był niezapomniany złodziej Bela. Uroczy chytry piękno jest jedną z głównych bohaterek serii 3 BMW serii 3 sezonu. „Black Rock” opowiada historię niezwykłego artefaktu, który daje szczęście każdemu, kto jest jej właścicielem. Ale stracił artefakt traci szczęście zawsze. Złośliwe przekleństwo, ale seria było dużo śmiesznych momentów: trzeba tylko przypomnieć, jak Dean dokuczał Bela, albo jak stary pestered Sam. I momenty, kiedy jeden z braci był bardzo szczęśliwy i bardzo nieszczęśliwy, a nie mówimy. Krępuj się pisać w najbardziej absurdalnej serii odcinek „Supernatural”. Lista jest długa!

"Żółta gorączka" (sezon 4, odcinek 6)

Niewyjaśniona choroba – to jest przerażające. Zwłaszcza, gdy jest w rzeczywistości, to spowodowało konsternację. Ale, według autorów, „Supernatural” to tylko pretekst do śmiechu! Poza tym, jak boi się wszystkiego Dean, naprawdę bardzo zabawne do oglądania. Ucieka z psem, jest jak człowiek, latarki, bo boi się iść do ciemnego garażu, i tak dalej. Oczywiście, nie ponure rzeczy też nie może zrobić: z powodu tego strachu może zatrzymać serce.

"Kanały Switching" (sezon 5, odcinek 8)

Dean i Sam są członkami serialu – sama fabuła tej serii jest bardzo intrygujące, choć oczywiście nawiązuje do faktu, że nie będzie wiele zabawnych momentów. I tak się stało. Nawiasem mówiąc, to organizuje słynny iluzjonista. To dzięki nim, Dean staje się "Dr. Sex". Nic więc dziwnego, epizod często napisane w ulubionym serialu „Supernatural”.

„Błąd w języku francuskim” (Sezon 6, Odcinek 15)

Fani serialu „Supernatural” może czcić pisarzy przynajmniej dla tej rzeczy: po prostu przyjechać z wariacji na temat „Co by było, gdyby …?”, A następnie strzelać najzabawniejszych serii „Supernatural”. Lista nie jest nieograniczone, ale nie mały. W szóstym sezonie, to „Co by się stało, gdyby Sam i Dean byli w realnym świecie?”.

"Nieustraszeni łowcy" (epizod 8, sezon 8)

Zespół braci Winchester uzupełniane kolejną Hunter – stare dobre CAS. Sytuacja komiks jest osiągnięty przez sposób naiwny Castiel próbuje oszukać, aby uzyskać informacje na temat morderstwa. Są, oczywiście, jest również bardzo interesujący i wcale proste. Fakt, że morderstwa dzieją się jak w kreskówce malowane na świecie: kiedy młotem pochodzi z góry, a czarną dziurę w ścianie – to prawie drzwi. Jaki jest haczyk? Castiel i dlaczego próbuje przesłuchać kota? Wszystko na tym odcinku.

"Dog Dean Afternoon" (Sezon 9, Odcinek 5)

Nawet nazwa serii mówi, że coś jest nie w porządku. Winchester Sr. nauczyli się rozmawiać ze zwierzętami! Jedna z najzabawniejszych momentów show – sporu z gołębia Dean. I nie wiemy, że ptaki są w stanie wyrazić tak!