769 Shares 1273 views

Rodzaje figi samców i samic, ich nazwy i opisy

Jeszcze kilka lat temu, bielizna nie miał nic wspólnego z autoekspresji. To było bardziej z konieczności. Były tylko dwie standardowe modele: męski i żeński. Dziś oferuje mnóstwo, wiele gatunków, z których niektóre nie wszyscy lubią. Jednak nawet najbardziej dziwaczne rodzaju bielizny jest nabywca.


Wybór jest tak bogaty, że czasami trudno jest się skupić na jednej rzeczy. Niemniej jednak, każdy problem powinien być dokładnie zbliżył, więc jeśli nie można poruszać się w różnych, można zacząć się uczyć, i jakie są rodzaje majtek w zasadzie? Natychmiast należy zauważyć, że odmiany tego wyrobu odzieżowego, istnieje wiele zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jednak płeć piękna w tym zakresie podano wiele więcej swobody.

Majtki: nazwa gatunku

Jakie są rodzaje majtki damskie? Na przykład, stringi. Że wolą, aby zobaczyć większość mężczyzn na kobiety.

Model ten można znaleźć w szufladzie bielizny praktycznie każdej damy. Głównym tego powodem – wygoda. Po tym wszystkim, bielizna powinna być wygodna. Jeśli funkcja przed stringów było to, że przód i tył ze sobą połączyły wąskich pasków tkaniny, to jest teraz model może być często mylony z majtek najczęstszych kobiecych. Jednakże mogą one wyglądać bardzo kusząco, zwłaszcza jeśli wykonane z koronki lub jedwabiu.

Jednym z najbardziej banalnych modeli – zrazy. Ich główną zaletą jest to, że są one praktycznie niewidoczne pod ubraniem. Ponadto, każda pani poczuje się pewnie i spokojnie.

Dlatego też model ten jest idealny dla każdego dnia. Jednak w przeciwieństwie do stringi, zrazy nie budzą w umysłach mężczyzn ma żadnych interesujących fantazje. Dlatego, aby przyciągnąć uwagę takiego modelu jest bezużyteczny.

spodnie

Kontynuując żeńskich gatunków tchórzy, nie możemy zwrócić się do źródeł i nie pamięta spodnie. Że zostały one poddane znaczące zmiany, odwracając się od czegoś bardziej jak nowoczesny mostów w rozszerzonej wersji szorty. Klasyczna długość – do kolan.

Ale nie jest to podstawowa zasada. Łatwo się potknąć o spodnie w krótszej wersji. W każdym razie, ten model majtki dość rzadkie, aby znaleźć sklep w normalnym zakresie. Coraz spodnie nie postrzegają jak tchórze, ale jako coś, co poprawi sylwetkę. Modele talii są szczególnie popularne wśród kobiet, które są niezadowolone z własnej figury, albo ci, którzy niedawno urodziła dziecko, ponieważ istnieją możliwości jak normalny lądowania na biodrach, a model z wysoką talią.

spodenki szorty

Jak widać, nie jest to zbyt trudne do zrozumienia, jakie są rodzaje bielizny damskiej. Nazwa następnego modelu w pełni odzwierciedla istotę. Ten pant szorty. Model wygląda bardzo krótkich spodenkach. Jest to również jeden z najbardziej wygodne, jednak nie nadaje się do wszelkich ubrań. To, oczywiście, kwestia gustu, ale jeśli ubrać, na przykład, sugeruje, że poprzez widać zarysy bielizny, lepiej jest zrobić bez majtek-szorty i nosić coś mniej efektowne.

rzemień

Jak wiemy, nie wszystkie rodzaje spodni dla kobiet wygodne. Najbardziej bezpośredni dowód – Thong. To w istocie, dwa małe kawałki tkaniny połączone gumką.

Przy czym tylna część kobiecego ciała jest całkowicie otwarty, z wyjątkiem małego liny pomiędzy pośladkami. Należy zauważyć, i nazywa się G-string, które na ogół nie mają lin. Tkanina jest utrzymywana na miejscu jedynie przez fałdy silikonowych. Jednakże istnieją inne, mniej Bareš opcje. Na przykład, V-stringi zakładać trójkątny kawałek tkaniny i plecy. Wybór stringi, trzeba pamiętać o kilku rzeczach.

Po pierwsze – nie zaleca się noszenie tego modelu przez długi czas bez przerwy. Po drugie – w okresie miesiączki jest lepiej zrezygnować sznurki.

Jest to wszystkie główne rodzaje bielizny damskiej. Nazwa, która jest najlepiej zatrzymać jego uwagę, każda kobieta decyduje samodzielnie. Trzeba jednak pamiętać, że bielizna powinna być nie tylko seksowna, ale także wygodne. Bardzo miło nosić piękne, ale nie można poczuć się jak królowa, jeśli odczuwasz dyskomfort.

Jeśli mówimy o tym, co różne rodzaje majtek dla mężczyzn, należy zauważyć od razu, że nie ma tak silne zróżnicowanie. Mimo faktu, że wielu projektantów są opracowania kolekcji bielizny zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, bardzo zachęcające. Być może ograniczenia w wyborze nie jest za silny połowa ludzkości taki duży problem. Po tym wszystkim, te same spodnie – nie najważniejsze w faceta.

Majtki męskie: Rodzaje

Najczęstszymi mężczyzna modele są rodziny (w przeciwnym razie bokserzy), majtki i szyby, ale nie tylko. Istnieją również bardziej nietypowe możliwości, przeznaczone dla niektórych szczególnych przypadkach, i nie nadaje się do codziennego noszenia.

Najpopularniejsze modele – jest niewątpliwie bokserów. Są bardzo wygodne, ponieważ ich swobodnego cięcia. Ponadto, są one zazwyczaj produkowane z naturalnej tkanki. Tak więc, ta bielizna jest idealna do sezonu letniego. Jednak bokserzy nie złorzeczyć z szortami lub klasycznych spodni. Ponieważ będą one tylko pokazać poprzez ubrania. W przypadku wyjścia gdziekolwiek lepiej wybrać bardziej wąski model lub te, które są krótsze. Pierwszy wariant przeznaczony dla nieformalnych noszenia, inaczej zwany bokserów, a te, które spokojnie noszone garniturze – Mnóstwo.

Figi i kufry

Mężczyźni, choć kobiety tracą istniejącej różnorodności, ale ich bielizna ma wiele możliwości. Figi w większości nie ukrywają niczego. Mają one na celu zapewnienie, że wręcz przeciwnie, aby pokazać urok ciała. Ale standardowe wersje męskiej bielizny nie tylko może poprawić niedociągnięcia, ale także podkreślić i wyróżnić wszystkie główne zalety. Rodzaje majtek wykonanych z materiałów elastycznych, aby poradzić sobie z tym zadaniem najlepiej. Na przykład, majtki – obcisłe slipy. Istnieje pni. Te dwa modele są bardzo podobne do siebie. Majtki tylko nieznacznie dłużej niż bagażniku. Takie modele jeśli tworzone pod ciasnych ubrań. Podobnie jak oni i zrazy, najkrótszy męskich majtek. Ostatni wygodna opcja dla mężczyzn tchórzy – topnieje. Ich piękno polega na tym, że zbliżają się do rzeczy, z nisko zawieszone.

Ale to nie wszystko ludzie są tchórzami. Formy, które teraz zostaną omówione dalej, niewygodne, więc są mniej popularne. Jest to Męska szatnia i stringi. Są to dokładnie te same modele figi, stringi jako damskiej. Pośladki w pościeli praktycznie otwarta. Na każdej stronie cienkiej rezinochki podróży. Przód wszystko jest zamknięte kawałek tkanki.

Jocky i Open

Jakie rodzaje majtek, za które nie zamykają swoich pośladków? Na przykład, Jock. Przód, chronią ciało, genitalia. Zaostrzenie efekt wzoru uzyskuje się przy obróbce za pomocą koła samce pośladków gumki na boki.
Otwarte (BAG) – tchórze, którzy kopii wszystko jest otwarte. Z przodu jest woreczek z elastycznej taśmy lub pasa.

Wybierz wygodną bieliznę!

Sprawdzić wszystko, że rynek oferuje dziś, każdy decyduje za siebie, co mu odpowiada. Oczywiste jest, że często wybór odzieży zależy od ubrań, które zostaną zużyte. Z tego powodu konieczne jest często odnoszą się do nie najprostszych modeli. I, oczywiście, co kobieta nie chce zaskoczyć jej mężczyzna nowy zestaw ubrań? Ale w rzeczywistości, to nigdy nie może być zapomniane, że tchórze powinny być wygodne, a dopiero potem atrakcyjne.

Dlatego też, w wolnym czasie, codziennie Lepiej mieszkać na coś tak prostego i wolnego od krawiectwa. Tylko w przypadku, jeśli nie ma przeszkód, aby upewnić się, że spodenki są dobrane prawidłowo. A jeśli tak, to na pewno może nie martwić się o swoje zdrowie, a nie myśleć o tym, jak to zrobić, można przejść do prania.

Wreszcie, mała

Teraz wiesz rodzaje bielizny męskiej i kobiet majtki rodzaju. Ich nazwiska wskazaliśmy w artykule. Teraz będziesz miał żadnych problemów, aby zrozumieć ten problem. Chciałbym powiedzieć, co należy wybrać spodnie do codziennego noszenia. Na podstawie fizjologii, a nie walory estetyczne bielizny, możemy stwierdzić, że nie ma nic lepszego dla kobiet niż zrazy, stringi, jak i mężczyzn jest bardzo wygodny do noszenia bokserek. A jeśli znudzi monotonii nagle, nie ma nic trudnego. Dzisiaj, różne rodzaje majtek pozwalają ciągle coś zmienić.