520 Shares 7541 views

Vladimir Torsuyev: biografia, filmografia, życie osobiste, zdjęcie

Znany rosyjski aktor Vladimir Torsuyev i jego brat Yuri urodzili się w kwietniu 1966 roku, w 22. Stało się to w Moskwie, w rodzinie sekretarza Komitetu Centralnego Komsomołu, Jurija Władimira Torsuyeva. Aktor zaczął swoją karierę jako uczeń w wieku 12 lat, występując w filmie "Przygody elektroniki" w reżyserii Konstantina Bromberga, kręcony w 1979 roku. Jego bliźniak Yuri również grał rolę podwójnego – Siergiej Syroezhkin. Film stał się jednym z najbardziej popularnych i ulubionych filmów fabularnych dla dzieci przez cały czas istnienia kina krajowego.


Niewykorzystane studia, praca i służba w armii

Biografia aktorki jest następująca. Po ukończeniu szkoły powszechnej, przed wejściem do wojska, Włodzimierz Czorsiewski wstąpił do Instytutu Poligraficznego, ale został wydalony bez ukończenia studiów do końca pierwszego roku. Powód, jego zdaniem, stanowił uprzedzenia wobec niego i jego brata ze strony nauczycieli. Czy rzeczywiście było – jest nieznany.

Po odliczeniu obaj bracia zapisali się do szkoły jazdy DOSAAF. Po ich zdobyciu dostali prawo jazdy. Potem przyszli do pracy w piekarni. Byli zajęci transportem świeżego pieczywa do sklepów piekarniczych. W armii radzieckiej bracia Torsuyevu służyli razem w Solnechnogorsk jako osobisty dowódca dowodzenia wojskowego.

Druga próba szkolnictwa wyższego

Po służeniu w wojsku Vladimir Torsuyev wstąpił na Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Moskiewskiego. Jednak druga próba uzyskania wykształcenia wyższego również nie powiodła się. Moskiewski Uniwersytet Państwowy Vladimir pozostawił siebie, rozczarowany obecnym systemem i świadomie wycofując się z szeregów CPSU. Wkrótce po ukończeniu Moskiewskiej Akademii Prawa uzyskał wykształcenie wyższe.

Działalność przedsiębiorcza i praca

Vladimir Torsuyev spędził trzy lata na stanowisku administratora, odpowiedzialnego za rozwiązywanie spraw celnych, w studiu filmowym "Trzy Te" pod kierunkiem Nikita Mikhalkova. Ponadto, wraz z bratem, próbował swoich umiejętności w działalności przedsiębiorczej. Otworzyli rodzinny klub nocny "Apropos". Zajęli się sprzedażą artykułów spożywczych. Nie osiągają jednak znaczących wyników.

Potem była taksówka. Sukcesy w tej działalności nie zostały osiągnięte przez Władimira Torsuyeva. Jego biografia przeszła w nowym kierunku. Zaczął pracować jako pracownik jednego z licznych firm w Moskwie.

Działalność w sferze celnej

Osiem lat Vladimir Torsuyev, którego fotografię można zobaczyć w trakcie przeglądu recenzji, pracował w United Metallurgical Company, zajmując się sprawami celnymi i transportowymi. Słysząc, że w Norilsk Nickel organizuje się odprawę celną, przeniósł się do pracy tam jako wiodący specjalista w tej dziedzinie działalności.

Życie na Syberii

Przeniesiony na Syberię nie tak dawno temu. Najpierw do Krasnojarsku, po osobistym zaproszeniu jednego z zastępców prezesa Krasnojarskiego Terytorium. Pracował w administracji regionalnej jako doradca ds. Regulacji celnych, zastępca szefa Centrum Logistyki Transportu, dyrektor generalny firmy "Terminal". Kariera na Syberii rozwija się skutecznie.

Z Krasnojarskiego aktorek przeniósł się do Nowosybirska. Vladimir i Jurij Torsuyev starali się budować przedsiębiorczość i projekt muzyczny. Biografia dwóch braci obejmuje etap, w którym wystąpili razem z piosenkarką Tatyaną Mikhailova w trio o nazwie Garage Syroezhkina. Wykonywali jazz, rock, bard.

Sześć żon aktorów

Vladimir Torsuyev zajmował się nie tylko różnymi rodzajami pracy. Życie osobiste aktorki nie jest łatwe. W swoim pierwszym małżeństwie wstąpił dość młody, na koniec szkoły, tak mówić, za firmę z bratem Jurijem. Zostawiłem żonę po miesiącu życia razem. Po raz drugi wyszłam za mąż, po powrocie z wojska. To małżeństwo również nie było bardzo udane. Serce Torsuyeva zostało podbite przez bardzo młodą dziewczynę, piękną Irinę. W czasie spotkania z aktorką miała 18 lat i studiowała w Akademii Służby Leningradzkiej. Dziewczyna nie od razu zachęcała do żartowania i odmawiała poślubienia.

Dziewięć lat Tórajev szukał łaski swego ukochanego, dopóki nie usłuchała i nie została czwartą żoną. To prawda, w ciągu tych dziewięciu lat udało mu się zżenić i rozwód. Łącznie w chwili obecnej pojawiły się informacje o czterech oficjalnych i dwóch nieoficjalnych małżeństwach cywilnych tej sławy. Jeden z ukochanych dał mu pożądane i długo oczekiwane dziecko. Vladimir Torsuyev miał 42 lata, kiedy pojawiło się pierwsze dziecko. Moja córka urodziła się 25 grudnia 2007 roku, została nazwana Elizaveta.

Plany na przyszłość

Do tej pory bracia Torsuyevs w filmie nie są usuwani, ale poświęcają się biznesowi.
Choć planują wziąć udział w dalszej części filmu o Elektronice. Według plotek, scenariusz już istnieje, jest reżyserowany przez reżysera pierwszego filmu Konstantina Bromberga. Ponieważ projekt dotyczy udziału gwiazd filmowych i kosztownych efektów specjalnych, brak niezbędnych środków na filmowanie spowalnia. Bracia powinni uczestniczyć, jeśli nie jako aktorzy, a potem jako producenci, na pewno. Warto przyjrzeć się kolejnej wspólnej pracy.

Jakie wcielenia robi Vladimir Torsuyev?

Filmografia aktorki nie jest tak obszerna i bogata. Główne role, które miał niewiele. W epizodach też nie pojawiał się często. Powinniśmy wymienić filmy, w których został zastrzelony Vladimir Torsuev.

  • 1979 – "Przygody elektroniki" – rola Elektroniki.
  • 1983 – "Dunno z naszego podwórka" – rola Czarodzieja.
  • 1991 – "rosyjscy bracia" – rola Mikołaja.
  • 1994 – "Lustro weneckie". W tym filmie bracia grali w roli kompozytora i jego podwójnego.
  • 2010 – "Gromozek" – roli ukochanej żony Gromowa – Larissy.
  • 2011 – "Den" – rola mordercy.
  • 2012 – "Po szkole" – rola przedstawiciela klubu CSKA.

W filmie "Neznayka z naszego stoczni" aktorzy Torsuyeva grali epizodyczne role dorosłych czarodziejów, trudno było rozpoznać facetów, których byli w roli Elektroniki i Syroezhkiny.

Film "rosyjscy bracia" z udziałem Władimira i Jurija Torsuyeva w roli głównej w scenariuszu miał szansę stać się bojownikiem pierwszej klasy. Bracia grali tam przeciwnych bohaterom – zamieszek i przestępca. Mają poważne role. Grają dobrze. Ale bracia nie wiedzą jak. Choć film okazał się interesujący, nie stał się popularny.

Krótki film "Szkło weneckie", opowiadający o młodym kompozytorze i jego podwójnym (w roli bracia Torsuyeva) również nie wzbudził wiele zainteresowania wśród publiczności.

Film "Gromozek", w którym Vladimir grał rolę ukochanej żony bohatera, a Yuri pojawił się w odcinku, nie był szczególnie popularny.

W wieloletnim telewizyjnym filmie "After school" Torsuyev grał przedstawicieli klubu sportowego CSKA. I znowu ten film nie zyskał szczególnej popularności.

Tak więc najbardziej znaczącym filmem w karierze aktorskiej Władimira Torsuyeva był film "Przygody elektroniki". Dzięki niemu aktor jest wciąż rozpoznawalny i kochany przez widzów różnych pokoleń.

Wygląd aktorki

Vladimir Torsuyev, którego biografia została przedstawiona w tym przeglądzie, jest obdarzona naturą owalną twarzą, cienkimi ustami i brązowymi oczami. Ma proste, miękkie włosy o jasnobrązowej barwie, jasnym kolorze skóry, owalnym podbródku i średnim prostym nosie. Kolor włosów nie zmienia się wraz z Władimirem, preferując naturalne włosy. Czasem znany aktor rośnie wąsy i brodę. Vladimir jest dość wysoki – 189 cm. Nie ma tatuaży.

Życie aktora nie jest dokładnie nazwane. Była bogata i jasna. I nadal pozostaje tak. Ciekawe będzie zobaczyć projekty, w których Vladimir weźmie udział z bratem.