818 Shares 6903 views

Doskonałymi aktorami „Wspaniałe stulecie” pod warunkiem niesamowity sukces

Seria „The Magnificent Century” oparty na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce podczas panowania sułtana Sulejmana Wspaniałego, jest uważany za największy wódz i reformator Imperium Osmańskiego.


Znaczna część sukcesu wszystkich filmach i serialach telewizyjnych gwarantuje dobrze dobranych aktorów „Wspaniałe stulecie” nie był wyjątkiem.

Artyści zaangażowani w serii, przez wystarczająco krótkim czasie zaczął być związane z ich znaków.

Z powodzeniem znaleźć Wspaniałe stulecie aktorów „został przekształcony wspaniały dramatu historycznego, pokazując intrygę, która panowała na dworze sułtana, aby przekazać uczucia i lęki bohaterów. Dużym sukcesem twórcy filmu można uznać za dobór artystów na roli sułtana lub Hjurrem.

Sultan Sulaiman jest główną postacią w obecnej serii: akcja toczy się w latach jego panowania. Jak na ironię, aktor do tej roli znalazł się dość szybko: Halit Ergenç zatwierdzony niemal natychmiast, bez żadnych trudności. Halit Ergenç urodził się w Stambule. Zasadą jest, że woli, aby zagrać w serialu, a „Wspaniałe stulecie” był początkiem nowej rundy w karierze dla niego. W 2011 roku, ekrany Turcji odchodzący dramacie „Gość”, w którym główną rolę danej Ergenc.

Pomimo faktu, że aktorzy z filmu „Wspaniałe stulecie”, bez wyjątku, niepowtarzalny charakter Hjurrem Sultan nadal uzyskania najbardziej atrakcyjne. Ten rolę odgrywa znakomicie Meryem Uzerli. Meriem urodził się w niemieckim mieście Kassel. Jednak pomimo faktu, że jej ojciec jest z Turcji, ona język turecki prawie nie właścicielem. Jednakże czynnik ten nie pojawił się na przeszkody aktorki na drodze do uzyskania w rolę głównego bohatera w tym wielkim projekcie. Meryem Uzerli doskonale oddają charakter Hjurrem i wyznała, że jej bohaterka ukraińskie korzenie, aby pomóc jej w tym. Na początku kręcenia, mówiła Turkish bardzo złe, bo na dworze nie rozstawać się z ich ewidencji. Obraz Hjurrem przyniósł Meryem Uzerli głośne sławę i uczynił z niej gwiazdę, a nie tylko w Turcji, ale również w prawie całym świecie, oprócz jego rodzinnych Niemczech. Niestety, w domu młodej aktorki nie jest bardzo popularny.

Obsada aktorów „Wspaniałe stulecie” został wypełniony orientalnego smaku i zanurzyć się w życiu publiczności Imperium Osmańskiego. Rola dumnej matki Regal Walid sułtana, grana przez aktorkę Nebahat Çehre. Oferta uczestnictwa w nowej serii przyszedł do niej w 66 lat, a dzięki jego doświadczeniu i talencie ona znakomicie poradził sobie z zadaniem. Po premierze filmu Nebahat zyskał całą armię fanów, która nie jest gorsze od tych, które posiadają więcej młodych aktorów z serialu.

Jak wspomniano wcześniej, drugi plan „Magnificent wieku” aktorzy przedstawili niewiarygodny sukces. Jednym z tych gwiazd stać Okan Yalabık. Miał okazję zagrać rolę wiernych, ale raczej trudne Ibrahim Pasza, który był zakochany w siostrze sułtana i stał się jej mąż.

Dekoracje i kostiumy z serii Heroes jako ściśle dopasowane, że film „Wspaniałe stulecie”, aktorzy, zdjęcia i muzykę z serii bardzo kochany przez publiczność.