818 Shares 5991 views

Wytrysk podczas snu: co robić?

Z reguły wytrysku we śnie, albo w medycynie od łacińskiego słowa słowa. zanieczyszczenia (zanieczyszczenia – Marani), pojawia się spontanicznie, naturalnie wszystkie nastolatki. Począwszy od 12-13 lat, z przyjemnych snów wybucha nasienia. Dlaczego? Podczas dojrzewania okresowo przelewa pęcherzyków nasiennych, co powoduje podrażnienie zakończeń nerwowych, i ten sygnał jest wprowadzany do kory mózgowej. Nastoletni sen sny erotyczne treści, które rano on nawet nie pamiętam. W tym czasie, eregiruet penis i niezależnie od woli człowieka, mięśnie prostaty i pęcherzyków nasiennych zatłoczony zmniejszona. Ewakuacja odbywa się płyn nasienny wraz z poczuciem orgazmu. Z poczuciem ulgi i zadowolenia come nastolatek śpi spokojnie.


Jest to nieszkodliwe zjawisko fizjologiczne – wytrysk we śnie, a kontynuował w okresie dojrzewania, aż do młodego człowieka nie rozpocznie regularne życie seksualne. Jeśli w pewnym momencie, w młodym lub średnim wieku człowiek zmuszony do powstrzymania się od seksu przez długi okres czasu, aby zapobiec rozwojowi stagnacji w deferent sposobów jego genitalia okresowo generować zanieczyszczeń. Pomaga także w celu uniknięcia przeciążenia krwi nadmiaru hormonów.

Jeżeli w okresie dojrzewania i wczesnej dorosłości ekspertów uważa normalną częstotliwość mokrych snów raz na siedem dni, u dorosłych samców, mogą wystąpić nie częściej niż raz lub dwa razy w miesiącu. Fizjologiczne wytrysk podczas snu nie powoduje bólu i negatywnych skutków. Podczas przywracania regularne stosunki seksualne potrzebne do spontanicznego uwolnienia płynu nasiennego zniknie sama.

Jeśli wytrysk podczas snu występuje częściej pojawia się u mężczyzn, którzy regularnie aktywny seksualnie lub towarzyszą nieprzyjemne bolesnych doznań, mówimy o różnych chorób narządów płciowych lub problemów z ośrodkowego układu nerwowego. Towarzyszy mu uczucie zmęczenia, senność, osłabienie, bóle głowy i zaburzenia seksualne. Często występuje z powodu nerwicy lub sam je sprowokować. W tym przypadku, należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

Mimowolny wytrysk we śnie ze względów fizjologicznych nie wymagają wizyty u lekarza, ale tak aby nie obudzić mokro w płynie nasiennym, trzeba zaopatrzyć się w ściereczkę lub mały ręcznik.

Zwiększyć prawdopodobieństwo wytrysku we śnie wstępny odczyt literaturze, lub oglądania filmów z treści erotycznej, a także obfity posiłek przed snem. Pełna pęcherza lub odbytnicy, popychając prostaty, pęcherzyków nasiennych powoduje oczyszczanie. Jest o wiele bardziej prawdopodobne u sportowców zanieczyszczeń, biorąc leki, które stymulują produkcję testosteronu.

Aktywny wytrysk może być nie tylko w nocy, ale w ciągu dnia. Czasami nawet niewinna dziewczyna dotykania stylista lub przypadkowe handshake może powodować pobudzenie erotyczne do orgazmu. Adekwatne mokrym snem są bardzo różni się od przedwczesnego wytrysku w trakcie stosunku płciowego.

Jak powstrzymać wytrysk występuje przedwcześnie? Większość terapeutów przestrzegać kryteriów, w którym wytrysk jest uważane za przedwczesne, jeżeli nastąpi wcześniej niż dwie minuty współżycia seksualnego. Istnieje kilka sposobów powstrzymywania wytrysku:

  • długotrwałe stosowanie specjalne kremy i maści, ale partner jest wymagane w tym przypadku musi nosić prezerwatywy, jak te środki mają wpływ na zmniejszenie wrażliwości i partner nie może poczuć emocje;
  • tymczasowe partnerzy STOP podczas stosunku płciowego, zaprzestanie stymulacji genitaliów. Jeśli to nie zadziała, człowiek może wycisnąć penisa w uzdę i jeździć na fali wzbudzenia;
  • wzmocnienie mięśni pubococcygeus. Znajdź go w bardzo prosty sposób: co ty napięte mięśnie zrobić dla zwiększenia erekcji? W Kegel ćwiczenia zalecane są cyklicznie wycinać i osłabia jej, począwszy od 1 sekundy z samej chwili, następnie przez 5 sekund od co pięć sekund. I tak dalej, aż do 30-sekundowego stresu z relaksu. Powtórz te fazy seksuologów koËcówek 10 podejść. Po 14 dniach można poczuć pierwsze wyniki. A w przyszłości za pomocą takiej stymulacji mięsień łonowo-guziczny można niezależnie kontrolować wytrysk.