719 Shares 4404 views

Zapytania Geozavisimye w wynikach wyszukiwania

Ostatnio wyszukiwarek zaczęli dzielić odwiedzających w zależności od ich regionu zamieszkania, a ta taktyka wprowadziła nowe ranking Concept (Google) stron internetowych. Po takim kroku dla doboru miejsc, wszystkie projekty stały się różnie wyświetlane w różnych regionach.


Geozavisimye kwerend w Yandex

Według znanej sieci wyszukiwania – Yandex, każde żądanie użytkownika 4 jest poszukiwanie informacji jest w swoim regionie, który jest geozavisimym, co oznacza, że strony obszaru terytorialnego (miasto, itp …) musi mieć pierwszeństwo nad projektami w skali krajowej.

Geozavisimye kwerend w Yandex – to specjalny algorytm wyników wyszukiwania, gdzie witryn skali kraju są mniej prawdopodobne – albo raczej, prawie nie ma, aby dostać się do 1 dziesiątce, natomiast projekty regionalne w zasadzie zdominowany.

Jedyną wadą jest to, że jeśli użytkownik nie chce patrzeć na region i chce znaleźć coś innego, musi najpierw zmienić ustawienia lokalizacji, a dopiero potem rozpocząć wyszukiwanie.

Jak określić geozavisimy prośbę?

Aby ustalić geozavisimosti żądania powinny być wykorzystywane do wyszukiwania słowa Yandex. Użytkownik po prostu wpisać zapytanie do wyszukiwarki reagują z listą witryn. Po tym można zmienić lokalizację na ustawieniach Yandex i zobaczyć co się dzieje.

Przykład. Jeśli wpiszesz „kupić samochód” lub dowolnego wyrażenia ze słowem „kupić” Yandex rozpocznie od lokalizacji użytkownika, a kiedy zmienić położenie miasta w wynikach wyszukiwania będzie się zmieniać.

Ten przykład opisuje standardową sytuację, gdy użytkownik Moskwie Yandex pokazuje geozavisimye wnioski o swoim regionie i użytkownika, który poprosił tę samą frazę z Petersburga, będzie widzieć zupełnie inny wynik, który odzwierciedla tylko jego miasta.

Oczywiście, jeśli nie ma geozavisimye, to istnieje geonezavisimye wnioski, a różnica między nimi jest taka, że są one wyświetlane w dowolnym regionie to samo.

Funkcje wnioski

Użyj funkcji wyszukiwania naturalnie wpływ na dobrej drodze, ale efekt ten ma zastosowanie wyłącznie do użytkowników i właścicieli witryn, którzy są zainteresowani w promocji dla swojego regionu. Jednak możliwe jest, aby wyjść przez żądania geozavisimym w innym regionie, ale z pewnymi niuansami.

Ostrzeżenie! Podczas poszukiwania żądanie geozavisimomu w wynikach wyszukiwania będą tereny regionu, w którym użytkownik jest teraz, ale jeśli istnieją miejsca, które dla tego wniosku są poruszające się równolegle w ramach całej Rosji, mogą okazać się nie tylko na pierwszej stronie, a nawet na pierwszej pozycji. Wynika to z faktu, że miejsca te imponujące wiarygodność w oczach robotów i wierzą oni zaspokojenia potrzeb użytkownika.

Promocja pod geozavisimy życzenie

Po wprowadzeniu geozavisimosti, promocja projektów internetowych stało się trudniejsze i bardziej kosztowne dla tych, którzy potrzebują All-Russian zasięg.

Yandex poszukiwane czasami produkuje kilka ciekawych wyników, w której znajdują się tereny należące do innych regionów. I to zachowanie jest spowodowane faktem, że chociaż Yandex i kładzie większy nacisk na danym obszarze terytorialnym, ale także inne projekty są w stanie wejść do emisji w innych regionach.

wnioski Geozavisimye, czego przykładem mozheno znalezione w dowolnym obszarze serwisu – „dostawa żywności”, do budowy – „budować domy” mogą być bardzo różne. Jednakże, jeśli firma chce wyjść na życzenie w innych regionach, należy postępować w jednym z dwóch możliwych sposobów:

  1. Promocja może być oparty na katalogu Yandex (koszt dostania się, że dla firm wynosi 14750 rubli). Konieczne jest określenie dodatkowych miast z biur firmy, ale metoda ta ma limit 7 regionach.
  2. Drugim sposobem jest to, że promocja od samego początku jest w całej Rosji, ale geozavisimym i na potrzeby komercyjnych samym czasie (kupić sofę) promocja całego kraju może być nieopłacalna, jak zabrać dużo pieniędzy, czasu i nerwów.

Geozavisimye żąda biznesu

W promowaniu wiele pułapek, ale co najważniejsze – to geozavisimost i zapytania komercyjnych lub niekomercyjnych.

Główną różnicą pomiędzy wniosek handlowej jest, jak sama nazwa wskazuje, ten dochód. Oznacza to, że koncentruje się na sprzedaży lub innych sposobów na zysk.

Naturalnie, zapytania handlowe mają wielką konkurencję dla całej Rosji, niezależnie od regionu, ale wejście geozavisimyh wnioski znacznie złagodzone napiętej sytuacji. Podczas gdy wcześniej top firma sprzedaje odkurzacze był na pierwszym miejscu, a on przyszedł do ludzi z innych miast, to jest teraz w każdym regionie w pierwszej pozycji swoimi próżniowych sprzedawców czystsze.

Ta innowacja wolno każdemu użytkownikowi znaleźć dokładnie to, co jest dostępne w swoim regionie, a nie „polowanie” na internecie, biorąc pod uwagę propozycje z innych miast. W regionalnych sklepów były szanse na uzyskanie odwiedzających jest jego zasięg terytorialny i ogólnie dostać odwiedzających, jak wcześniej wymagał ogromnej ilości pieniędzy, aby dostać się na kluczowych postulatów, a dziś ta promocja będzie kosztować znacznie mniej.

wnioski Nekommerchekie

Pytania typu „jak siebie obserwować koło” odnosi się do nekommerchiskim, a jednocześnie firmy, które świadczą te usługi, to może być brane pod uwagę przy promowaniu swojej witryny, umożliwiając im być na pierwszym miejscu w regionie.

Takie zachowanie powoduje robota stron SEO z prowadzonych eksperymentów na zwycięstwo w walce o pierwszą pozycję, a czasem uciekać się do „czarnych” metod promocji projektu internetowego, co jest niedopuszczalne i może prowadzić do nałożenia filtrów i kompletna „izolacji” w miejscu.