84 Shares 8451 views

Regional Hospital № 2, Tiumeń: Adres, zdjęcia i opinie

Od problemów zdrowotnych nikt nie jest odporny. Szybko przywrócić zdrowie i powrócić do normalnego życia jest możliwe, jeśli istnieje duża placówka medyczna. Wiele pozytywnych opinii ma Hospital państwo Regional № 2 (Tiumeń). Uzyskaj pomoc tutaj można zarówno pacjentów dorosłych i dzieci.


podstawowe informacje

Ma być ogólne opieki medycznej w regionie Szpital Kliniczny Nr 2. Tiumeń – miasto o dużej populacji. Tutaj istnieje wiele prywatnych klinik z wysokiej jakości nowoczesne udogodnienia. Mimo to, większość mieszkańców regionu wolą obsługiwać go w instytucji publicznej. Wszystko dlatego, że pomoc jest tu na wysokim poziomie. Jeśli pacjent ma politykę obowiązkowego ubezpieczenia medycznego, aby zapłacić za leczenie nie jest konieczne.

Pierwsza pomoc dla pacjentów zostały dostarczone w 1976 roku. Prace rozpoczęły się wraz z odkryciem działu terapeutycznego. W przyszłości, zaczęliśmy funkcjonowanie oczu, Endocrinology, dział diagnostyczny. Z biegiem czasu, Regional Hospital № 2 (Tiumeń) stał się największym centrum medycznego o znaczeniu krajowym.

Placówki medycznej nie jest daleko w tyle z prywatnych klinik. W ekspertów użyciu najnowszych technologii. Jeśli to możliwe, zakup nowoczesnego sprzętu. Stosunkowo niedawno wydawało się przeprowadzania operacji mikrochirurgicznych. Specjaliści doskonalić swoje umiejętności. Z tego powodu, wielu pacjentów nie może uratować życie i zdrowie.

dane kontaktowe

Okrągły Szpitala Wojewódzkiego zegar 2 (Tiumeń). Adres przyjęć dorosłych biuro – ulica Melnikaite dom 75. W tym samym adresem można skontaktować, jeśli dziecko potrzebuje pomocy. Kolejny szpital dziecięcy znajduje się na ulicy Lenina (budynek 69). Uzyskać informacje na dopuszczenie ekspertów może być numerem telefonu: +7 (3452) 28-70-14.

dział terapeutyczny

Czołowych placówkach medycznych nabyć czynienia ze zmniejszeniem występowania jest Hospital № 2 (Tiumeń). Obecnie struktura ma trzy ośrodki separacji terapeutyczny. Głowa jest Azisova Oksana Kamylevna – specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Pozytywnym faktem jest to, że lekarze i pielęgniarki są w ścisłej współpracy ze specjalistami z innych dziedzin. W związku z tym możliwe jest, aby prawidłowo i terminowo pomagać pacjentom.

W separacji terapeutyczne wykonywane pacjentom ambulatoryjnym leczenia pacjentów krytycznie chorych w domu, organizację hospitalizacji planowej i pilnie. Pacjenci, którzy są zarejestrowani z przewlekłymi chorobami mają prawo do poddania się badaniom lekarskim co roku. W ten sposób organizm może być utrzymywana w dobrym stanie.

Regional Hospital № 2 (Tiumeń) zapewnia pomoc medyczną i społeczną do pojedynczych pacjentów w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Zdarza się, że w celu utrzymania dobrego stanu zdrowia stary dość ostrożnego obchodzenia. Pacjenci w podeszłym wieku mogą skorzystać z bezpłatnego badania lekarskiego. Przy określaniu tych lub innych ekspertów patologicznych sugerują być leczony w szpitalu.

Dział chirurgiczny

Wiele patologicznych procesach w organizmie w przypadku braku jakości terapeutycznej leczenia się przewlekły. Aby poprawić stan pacjenta, specjaliści muszą czasem uciekać się do zabiegu. Regionalny Szpital nr 2 (Tiumeń) posiada dział chirurgicznej. Tutaj zespół prawdziwych profesjonalistów, którym udało się zapisać więcej niż jedno życie.

Instytucja medyczna odbiera specjalistów w następujących dziedzinach: urologii, chirurgii ogólnej być, onkologii, otolaryngologii, gastroenterologii. Specjaliści wykonywać żadnych operacji, począwszy od czyrak rozwarstwienia w znieczuleniu miejscowym i wiele godzin do skomplikowanych operacji usunięcia guza. Po zabiegu każdy pacjent jest pod kontrolą tego lekarza i personelu pielęgniarskiego. Przyspieszyć proces gojenia fizjoterapii.

Departament zapobiegania Medycznej

W wielu miastach Rosji, ponad 50% populacji cierpi z powodu niektórych chorób przewlekłych. Nie ma wyjątków i Tiumeń. 2 Regional Hospital (Melnikaite, 75) – jest instytucją medyczną, która naprawdę pomaga przedłużyć życie. Pacjenci ze złożonych patologii, badania lekarskie odbywają się corocznie, są w stanie w pełni iść do pracy, porozmawiać z przyjaciółmi, cieszyć się z małych rzeczy.

W ramach obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego każdy obywatel Federacji Rosyjskiej ma prawo do ulegania pełne badanie organizmu. W identyfikacji specjalistów chorób zaoferuje na leczenie w szpitalu.

Pacjenci, którzy są już zarejestrowani w instytucji medycznej, badania lekarskie odbywają się corocznie i leczenie profilaktyczne. Większość ludzi zrobić po 45 latach z patologii sercowo-naczyniowych. Pacjenci, którzy doznał udaru mózgu, regularne wizyty do lekarza, przechodzą odpowiednie testy. Ci ludzie, którzy przeprowadzają się do zaleceń, nie zaniedbują własne zdrowie, mogą żyć przez dziesięciolecia po ich dostać się do szpitala w stanie krytycznym.

gabinetem

Wiele pozytywnych opinii można usłyszeć na Langer Irine Eduardovne, szef gabinetu dentystycznego. Specjalista pracuje w instytucji niemal od samego początku. Obecnie wydział ma cztery terapeutyczny szafkę i jedną operację. Irine Eduardovne musiały wykonywać skomplikowane zabiegi chirurgiczne, które sprawiają, że pacjenci w stanie uratować piękno i funkcjonalność uzębienia.

biuro Dental posiada wszystkie niezbędne materiały w celu zapewnienia pomocy w nagłych wypadkach. Można dostać się na wizytę przez mianowanie. Jednak pacjenci z ostrym bólem opieki będą miały pierwszeństwo. Wszystkie działania ekspertów mające na utrzymaniu zdrowia zębów. Zastosować technologię w celu zachowania żywotności zębów trzonowych. ekstrakcja zęba, zgodnie z lokalnymi ekspertami, jest środkiem ostatecznym.

dział ginekologii

Zdrowie kobiet – zdrowie narodu. Polityka ta jest dzielona przez administrację instytucji medycznej. Regional Hospital № 2 z Tiumeń słynie z wydziału ginekologii. Zoroastrova Natalia Nikołajewna (kierownik działu) – to nie tylko ginekologa z wieloletnim doświadczeniem, oraz dr. Wiele kobiet w ciąży Tiumeń starać się zarejestrować ciąża jest do specjalisty.

Natalia Nikołajewna działa w kierunku pozytywnego wyniku każdej ciąży. Specjalista chirurgii różnych procedur. W związku z tym możliwe jest, aby uratować kobiety i dzieci w łonie matki w najtrudniejszych sytuacjach.

Dział dziecięcy

Placówka medyczna pomaga najmniejszych pacjentów. Dużą uwagę przywiązuje się do immunizacji. Rodzice mają możliwość spełnienia swoich dzieci zaszczepione zgodnie z harmonogramem określonym w klinice. Pierwszy szczepienie odbywa się na oddziale położniczym. W dalszych zabiegów są wykonywane w warunkach ambulatoryjnych.

Szczególną uwagę zwraca się oddział intensywnej terapii. Tutaj są monitorowane przez całą dobę wcześniaków i niemowląt, które są ranne w trakcie porodu. Gdy stan stabilizuje się okruchy, popada w główny nurt szpitala, gdzie wykwalifikowanych pielęgniarek monitorowania stanu zdrowia dziecka.

Szpital Dziecięcy № 2 (Tiumeń) wykonuje pacjentów do 18 lat. W przyszłości, pacjentom podawane są w dziale dorosłych.

Recenzje Szpitalu

Większość placówki medycznej, jak można usłyszeć pozytywne opinie. Wielu pacjentów są zachęcani przez fakt, że szpital świadczy usługi w różnych kierunkach. W jednej instytucji może i leczyć zapalenie żołądka i zostać zbadane przez lekarza stomatologa. Dobrzy rodzice mówić o dziale dziecięcym. Lekarze wiedzą, jak uspokoić trochę pacjenta.

Pacjenci mówią, że szpital czuł jakości opieki. W oddziałach czyste i wygodne. Jeśli masz ubezpieczenie zdrowotne, koszty leczenia będą minimalne.