819 Shares 2960 views

Pablo Escobar i Manuela: biografie i ciekawostki

Przez ostatnie 23 lat, jak umarli słynnego gangstera Pablo Escobara kolumbijskiej. Co stało się z żoną i dziećmi? Obecnie mieszka Manuel Escobar – córkę Pablo? gdyby mogła, a jej brat Juan dostać w życiu? Zanim zaczniemy mówić o współczesności tej znanej rodziny, pamiętajmy, który był Pablo Escobar.


Portret „króla kokainy”: bohater czy zbrodniarz?

23 lat temu władze kolumbijskie w połączeniu z Interpolem wyeliminowane naivliyatelneyshego przedstawiciela świata przestępczego – największy panie narkotyków, kolumbijskiej urodzony Pablo Escobara. Wszedł do historii jako jeden z najbardziej brutalnych przestępców 20. wieku, a nie tylko w Kolumbii, ale również na całym świecie. Nie cofnie się przed niczym: zabić sędziów, kongresmenów, urzędników, dziennikarzy i prokuratorzy mogli zorganizować porwanie samolotów i wybuchów wzięli cywilów zakładnikiem zaangażowanych egzekucje wulgarnego do niego. Był jednak dla wielu niekorzystnej sytuacji mieszkańców Kolumbii prawdziwego bohatera, Robin Hood, w którym szukali ochrony i zbawienie.

Dzieje Escobar

Był rodem z Medellin. Tutaj znam go od dzieciństwa i zna jego prawdziwej twarzy, widział jego gwałtowne starcia, wojnę z władzami itd Później stał się znany jako El Patron, bo stworzył największy kartel narkotykowy w świecie. Pomimo swoich działań przestępczych, magazyn „Forbes” zaliczył go na liście najbogatszych ludzi na świecie, gdzie zajmował siódmą rating linii. Uważa się, że jego majątek oszacowano na $ 25 miliardów dolarów. Wynikało, że Juan Manuel Escobar – Pablo dzieci – były jednym z najbogatszych dziedziców świata.

rodzina

Czy przyniósł wspaniały stan szczęścia jego rodziny? Po jego śmierci, jego żona została sama z dwójką małych dzieci – Manuela i Juan. Rodzina była stale atakowana zarówno ze strony władz (cały ich majątek został skonfiskowany), oraz tych, którzy cierpią z rodziną ojca. Otrzymali oni stałego zagrożenia, żyjących w strachu, a zatem wdowa zdecydowała się opuścić kraj, aby chronić swoje dzieci. Ale gdzie? Większość krajów sąsiednich odmówiono im schronienia. Argentyna była jedynym krajem, który zgodził się zabrać rodzinę i zapewnić schronienie dla dzieci, których jedyną winą było to, że w ich żyłach krew „krwawego” lek sworznia.

Manuel Escobar – córka króla „kokainy”

Urodziła się w 1984 roku w Teksasie (USA). Mówi się, że dziewczynka cieszył się szczególną przychylność ojca. Nazwał ją swoją małą księżniczkę i bardzo ją psuje. Odpowiedziała mu w naturze i uwielbianego ojca. Po przeniesieniu się do Buenos Aires, matka zmieniła jej nazwę. Odtąd stał się znany jako Juan Santos, a niewiele osób wie, że ona – Manuel Escobar – córka samego Pablo. Dzięki staraniom jej matka była w stanie całkowicie uniknąć wścibskich oczu publiczności. Spośród wszystkich archiwa zostały skonfiskowane jej fotografie. Była dziewczyna duch.

dzieciństwo

function gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage(‘ru’, ‘pl’, function () {});} Manuel Pablo Escobar (nazwa Kolumbia ojca staje się nazwa drugiej córki) była bardzo niegrzeczna dziewczynka, a kiedy coś naprawdę chcesz, ona dostaje jej drogę. Więc, pewnego dnia, zapytała ojca skrzydlatego jednorożca. Kiedy powiedział, że to niemożliwe, zaczęła działać w Pablo wreszcie zamówił zszywacz dołączyć do głowy stożek konia i powrót do – skrzydła. Dziewczynka była zachwycona, ale koń został szybko utracone w wyniku uwięziony w ciele infekcji. Świadkowie twierdzą, że wróżka ząb „dał” walizkę $ 1 mln, kiedy spadł pierwszy ząb mleczny.

Lojalny i hojny tatuś

Pablo miał wiele kochanek, ale on surowo zabronił im w ciążę i rodzić, bo chcieli dotrzymać obietnicy danej jego córka Manuela Escobara zawsze będzie tylko jego ukochana córka. Dla dobra swoich dzieci niczego nie żałuję. Jego syn, Juan mówi, że raz są rodzina uciekła od władz i ukrywali się gdzieś w górach, w gospodarstwie należącym do jego ojca. Było bardzo zimno, a Manuela trząsł i płacze. Pablo wyciągnięta z ukrycia swoich paczek z dolarów i zaczął je nagrać na dzieci rozgrzany. Tej nocy, Escobar spalił notatki w wysokości $ 2 mln euro.

Tęsknota za ojcem

Jak już wspomniano, dziewczynka miała zaledwie 9 lat, kiedy zmarł jej ojciec. Wcześniej jeden i pół roku została ona zapobiec widząc jego ukochanego ojca. Mówi się, że nie może rozstać się z niektórych rzeczy osobistych z szafy ojca. Na przykład, shirt, który zdjął przed śmiercią Pablo. Manuel Escobar na chwilę położyć na nim przed pójściem do łóżka i nie pozwolić jej się umyć.

Dziewczyna utrzymuje również pod poduszkę kawałek jego wąsy. Po tym, jak jej matka i brat uciekł najpierw do Mozambiku, a następnie przeszedł do Argentyny, gdzie zostały one podane azyl polityczny, rodzina słynnego przestępcy żyli bardzo skromnie, w małym mieszkaniu w mieszkaniowej dzielnicy stolicy Argentyny. Uczęszczała do normalnej szkoły, nie miała pracowników lub szofera, była przyzwyczajona od urodzenia. Juan Manuel studiował również muzykę, śpiewał w chórze. W klasie, nikt nie podejrzewał, że ona jest córką samego Pablo Escobar.

Życie po ojcu

Gdy miała 16 lat, Manuel Escobar, który nie nosił to imię, pozostawiony sam, bo jej brat i matka zostali aresztowani. Są one podejrzane o pranie brudnych pieniędzy, oszustwa, nielegalny fałszerstwo. Też, że Maria Isabel Santos – żona Pablo – udało się wreszcie spotkać się z kolegami z mężem w Urugwaju i dostać swoją część skradzionych pieniędzy do nich.

Kobieta i jej syn został skazany na półtora roku, ale zostały one dopuszczone do braku wystarczających dowodów w ściganiu ich winy. Jednak incydent przyciągnął uwagę opinii publicznej do ich rodziny. I po raz kolejny mówimy o nich. Mówi się, że Manuela Escobar, chyba odziedziczyła pewną część stanu ojca, o którym nikt nic nie wiedział. Według plotek, może to być nieruchomości w różnych krajach Ameryki Łacińskiej, biżuterię, a może schludny suma gdzieś w Szwajcarii.

wnikliwość

W wieku szesnastu Manuela wreszcie odkryłem, co naprawdę pracował ukochanego tatusia, i był pod wrażeniem. Po tym wszystkim, tak daleko od niego wszystkie ukryte. Oczywiście, że nie chce w to wierzyć, ona zachowała dobre wspomnienia z ojcem – bardzo mili i hojni człowiekiem na świecie.

Po tym, że prawie przestała wychodzić, rzuciłem. Ale jego matka chciała dziewczynkę na zdobycie dobrego wykształcenia i dla niej wynajął prywatnych nauczycieli. Od tamtej pory nic o tym nie słychać, chciała pozostać w cieniu. I jej brat, wręcz przeciwnie, jest aktywnie zaangażowany w działalność społeczną.

Księżniczka „Smutek”

W 2007 roku argentyński dziennikarz José Castaño zdołał przekonać rodziny „kokainy króla” z nimi rozmawiać i dzielić się wspomnieniami męża i ojca. Oni nawet zaprosił go, aby spędzić trochę czasu z nimi w ich domu. Według jego opowieści, widział Manuel, ale krótko, że nie chce, aby nawiązać kontakt. Według niego, „to był otoczony aurą smutku i żalu.” Był pod wrażeniem i postanowiła napisać książkę o tym, ale nie o teraźniejszości i przeszłości.