362 Shares 9182 views

Linda Evangelista (Linda Evangelista) – biografia, rodzina. Parametry Top Model

Gdy słynny dziewczyna powiedziała, że za kwotę mniejszą niż 10 tysięcy dolarów, ona nawet zaskoczy łóżko. Autor tego stwierdzenia jest świat- znanym modelem Linda Evangelista. Należy zauważyć, że projektanci byli gotowi rozstać się z dużych sum po to, żeby go do pokazu przynajmniej jako gość.


dzieciństwo

W kanadyjskiej prowincji Ontario, w miejscowości San Catarina urodziła Linda Evangelista. Biografia dziewcząt rozpoczyna dziesiątą w maju 1965 r. Jej rodzice byli imigranci z Włoch. Ojciec i dwóch starszych braci pracował w miejscowej fabryce. Wszyscy członkowie rodziny są ściśle blyuli kanony katolickie i codziennie, bez względu na to, co się dzieje, mamy zgromadzone wokół stołu.

Pragnienie, aby stać się wzorem dziewczyna poczuła jak dziecko. Ona pozytywnie nakręcony dla lokalnych magazynach handlowych. Kiedy miała dwanaście lat, rodzice przypisać modele szkolne Linda. Trzy lata później wzięła udział w kanadyjskiej konkursie „Młoda panna Niagara”. Chociaż Linda Evangelista i nie znajduje się wśród zwycięzców, jej uroda nie przeszedł niezauważony. Na koniec, dziewczyna zbliżyła się do scout z agencji Elite i wyciągnął wizytówkę i powiedział do niego zadzwonić w celu omówienia szczegółów zamówienia.

fatalnego połączenia

Jednak rodzice nie doceniają chęć stać się wzorem córkę w tak młodym wieku. Fatalny połączenie zostało dokonane dopiero po zakończeniu uczennice. Linda jedzie do Nowego Jorku, a bez spowalniania podpisuje kontrakt ze słynną agencją. Po tym wydarzeniu, musiała przenieść się do Paryża. Niestety, szybkie kariery w krajach europejskich nie działają. Ukrywając swoją dumę do lepszych czasów, Linda Evangelista jest zaangażowany we wszystkich proponowanych sesji zdjęciowych. Równolegle, to wysyła strzałów sławnych fotografów w nadziei na szczęście. I wkrótce, szczęście ptak dostaje dziewczynę w ramię.

Rozpromieniony na podium

W 1987 roku, Linda otrzymał ofertę pracy z sławy fotografa mody Petera Lindbergha. Ten człowiek może być bezpiecznie nazywany pionierem Ewangelistów talentów. Po chwili Linda już twarde pozy i innych znanych fotografów. Jej twarz zdobi okładkę światowej popularne Vogue.

Linda Evangelista jest stopniowo staje się jednym z najbardziej popularnych modeli na świecie. Została zaproszona do strzelać do magazynów wszystkich kategoriach. Słynne domy mody w co był gotów zdobyć dziewczynę do swoich pokazów. Linda świeci na wybiegach w Mediolanie, Paryżu, Nowym Jorku i innych miast, prezentując kolekcję Calvin Klein, Chanel, ChristianDior, Gianni Versace, Dolce & Gabbana, RalphLauren Chloe, Valentino. Jednym z najbardziej kontraktów długoterminowych Linda była współpraca z marką Kenara.

Brzydka strona branży mody

Każdy wie, że aby osiągnąć ten cel, konieczne jest czasami pokonać gehenny. Niektóre zacisnąć zęby, śmiało. Innym pomaga się zrelaksować, ćwiczenia jogi i snu. Jeszcze inni decydują się oddać do psychologa. Ale czwarty znaleźć sposób użycia leków. Trwać szczególnie powszechne w showbiznesie. Linda Evangelista widział na własne oczy, co się dzieje z ludźmi narkotyków. Jej koledzy cierpi na ciężką przywiązania do świadomości odurzających substancji. Niektóre zmarł z powodu przedawkowania. Brzydka strona piękna świata mody jest bardzo dużo zależy od dziewczyny. To dlatego, że w przeciwieństwie do wielu swoich kolegów w sklepie, ślubowała nie złamać swoje życie odurzających, bez względu na to, jak trudno nie miał.

„Jako ewangelisty”

1988 Linda stał dosłownie rokiem zmian. Jej osobisty stylista Julien D'Czy i zrobiła jej słynny fotograf Peter Lindbergh zaproponował, aby zmienić wizerunek modelu fryzura „chłopca”. Zgodziła się bez wahania. Nowy wizerunek Linda rzuciła publiczność w szoku. Była nawet wykluczony z listy modeli, które reprezentują nową kolekcję projektantów świata mody w Mediolanie. Ale po jakimś czasie pasja opadła, a wielu zaczęło zauważać, że nową fryzurę dziewczyny są bardzo stylowe. Następnie rozpoczął się boom na strzyżenie mody „jak w Ewangelistów”.

Model kameleon

Rubikon został przekroczony, a teraz Linda nie boi się eksperymentować z włosami. Z natury to ma ciemne włosy. W ciągu najbliższych kilku lat, model kolor włosów zmieniła kolejność dwadzieścia razy. Linda nazwie „kameleon”. Jednak nie tylko kudły odcień był przyczyną tego pseudonimu. Evangelista był nieodłącznym fantastyczny prezent dla modelu: może przekształcić dowolny obraz. Couturier, że Linda to nowoczesna wersja skrzypiec Stradivariusa. Idealnie połączony jakości odwrotnego: może to być na zimno i na gorąco i rozluźniony rozciągnięty, elastyczne i sztywne.

Mentor dom Chanel , Karl Lagerfeld powiedział, że jest mało prawdopodobne, aby znaleźć inny model w świecie, który może być tak samo profesjonalnie jak Linda Evangelista. Wzrost, kanadyjski urody idealnej wagi. Ona jest perfekcja!

Wysokość sławy ona osiągnąć we wczesnych latach 90-tych. To było wtedy, że słowo to weszło do użytku jako „supermodelka”. Termin ten jest zjednoczona pod jego dowództwem tylko wybrane piękno podium światowych i eleganckich odsłon: Klaudiyu Shiffer, Naomi Campbell, Sindi Krouford, Christy Turlington i Linda Evangelista. Oni nie mają reprezentować. Nazwy piękności wiedział. Razem dziewczęta nawet grał w przepięknej filmu dokumentalnego Isaac Mizrahi nazwie „szeroko otwarte”. Każdy z bohaterów odbywa się. Warto zauważyć, że film obrazowo przedstawia jeden niepokojący funkcji Linda. Cierpiała ataki paniki. Była ciężko znowu latać. Bała się, że publiczność zawsze otoczony ją po wrażeniach (fotografowie, dziennikarze, wentylatory). To był jeden z powodów, że Linda pozostawionych na podium.

dwie ciąże

W 1998 roku opuszcza świat mody, decydując się cieszyć normalne życie z kochankiem – francuski piłkarz Fabien Barthez. Drugim powodem, spodvignuvshey supermodelka ten etap ciąży. Niestety młoda para, skończyło się poronieniem.

W wieku trzydziestu sześciu lat, Linda Evangelista powrócił na podium. W ciągu pięciu lat, to świeci na wystawach wszystkich znanych domów mody. Tym razem nawet ciąża nie zatrzymać model, a ona w dalszym ciągu pojawiają się na łamach tabloidów świat już głęboko ciekawa pozycja.

Rodzina i nierozwiązane kwestie

W październiku 2006 roku, kobieta rodzi synka. Słynny nazwy modeli dziecko Avguštin Dzheyms. Przez dość długi czas, Linda Evangelista i jego syn pojawiać się publicznie razem. W tym przypadku, topowy model do niedawna mozolnie ukryta przed wszystkimi imienia prawdziwego ojca. Jednak w 2011 roku, źródła zbliżone do prawdziwych powiedzieć, że mój ojciec Augustyn – syn francuskiego miliardera, a także bogaty Francois-Anri Pino, który jest obecnie mężem aktorki Salmy Hayek. Plotki zostały potwierdzone po rozprawa sądowa na najwyższym modelu pozwała byłego kochanka okrągłą sumę za alimenty. Warto zauważyć, że Linda był żonaty. Na długo przed pierwszym wyjazdem z wybiegu ona zarejestrowana Gerald Mario małżeństwa. W 1993 roku para rozwiodła się.

W 2007 roku, Aishwarya Rai, Scarlett Johansson, Linda Evangelista i Milla Jovovich byli „posłańcami Uroda» L'Oreal Paris. Nie trzeba dodawać, że uderzające podobieństwo dwóch ostatnich piękno tworzy sytuację czasami żenujące. W tym samym czasie, a Linda i Mila należą do tego faktu, z ironią, czasem dając społeczeństwu możliwość ponownie porównać je ze sobą.

Podobnie jak wielu innych przedstawicieli świata mody, Evangelista zaangażowany w działalność charytatywną. Twój czas i pieniądze są wydawane przede wszystkim na walce z AIDS. I nie jest to zaskakujące, jako pierwszy przedstawiciel popularnego modelu zmarło z powodu tej choroby.

Wkrótce jeden z najbardziej znanych w świecie mody kobiet staną się bliżej pięćdziesięciu lat znak: Maj 10, ona zamienia 49 lat. Jednak wiek wolnym pięknem: w swoich dojrzałych latach, Linda Evangelista wygląda świetnie bez makijażu. Jej wysokość 177 cm i waga – tylko 55 kg.