782 Shares 6013 views

Avast SecureLine – co to jest? Badanie ogólnego

Dystrybucja połączeń VPN-w oparciu o publiczne lub niezabezpieczone Wi-Fi sieci, z jednej strony, użytkownik jest postrzegana bardzo pozytywnie. Jednak wielu nie zauważy problem, że przekazywane dane przy wejściu do Internetu na nieszyfrowanej połączenia można łatwo posiekany lub przechwycone przez hakerów. Aby chronić używany wiele narzędzi. Jeden z nich – Avast SecureLine. Co to jest teraz i rozważyć. Nie będzie również wpływ mechanizmów programu prac i zagadnień związanych z licencjonowaniem.


Avast SecureLine – co to jest?

To oprogramowanie, bez wchodzenia w techniczne aspekty, zapewnia prosty i wygodny VPN-klient, który pozwala chronić informacje przekazywane przez urządzenia użytkownika z Internetem poprzez wielokrotne szyfrowanie.

Jest to możliwe i w inny sposób opisać aplikację Avast SecureLine. To jest z punktu widzenia oprogramowania? Najczęstszym adapter tunelowy i klienta w tym samym czasie. Aby uczynić go bardziej jasne, należy rozważyć mechanizmy programu.

Jak Avast SecureLine VPN?

Po podłączeniu do dowolnego zasobu w danych internetowych z komputera użytkownika lub urządzeniu przenośnym są przesyłane do serwerów nie bezpośrednio, ale rozciągają się wiele etapów pośrednich. W większości przypadków urządzenia te pośrednie są bezpieczne, ale czy wirtualnych sieci prywatnych VPN, do którego się łączysz przez moduł Wi-Fi, często nie mają takiej ochrony. To właśnie na tym etapie, atakujący może wykorzystać luki i crack urządzenia lub nawet gorzej, ukraść dostępu do danych osobowych do zasobów internetowych, dane rejestracyjne tych samych sieciach społecznych, a nawet hasła i kody dostępu do konta bankowego lub karty plastikowe.

Oferuje on dobrą ochronę dla nowego modułu zabezpieczeń o nazwie Avast SecureLine. Co to jest, z punktu widzenia operacji? To oprogramowanie, które dla każdego związku tworzy własny tunel, przez który dane są przesyłane i zaszyfrowane. Technologia ta jest tzw tunelowania. Istotą procesu jest to, że po nawiązaniu połączenia z niezabezpieczoną siecią danych użytkownika jest najpierw podawany do dedykowanego serwera, gdzie są zaszyfrowanej. Dekodowanie odbywa się bezpośrednio na serwerze VPN. W ten sposób, ryzyko związane z utratą lub kradzieży informacji poufnych wielokrotnie zmniejszone.

Ponadto, dzięki zastosowaniu protokół kryptograficzny SSL oparte na algorytmie szyfrowania reklamy o długości klucza 256 bitów, aplikacja może zmienić rzeczywisty adres IP podłączonego urządzenia do przetwarzania kolejnych stronach. Powstały zasobu sieciowego z adresem IP jest zawarta w specjalnym AVAST Software katalogu firmy, która eliminuje zewnętrzny dostęp do aktualnego adresu użytkownika. W tym sensie, Avast SecureLine jest również anonimowe rodzaj bycia anonimowych serwerów proxy pracy.

Sam program działa idealnie na wszystkich wersjach systemów operacyjnych Windows i Mac, a to oficjalna wersja do stosowania na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym zainstalowanym na ich Android 4.0 i wyżej, jak i iOS 5 i powyżej.

koncesjonowanie

Teraz o jedna strona programu Avast SecureLine. Licencja została wypłacona. Koszt nim przez okres jednego roku od zastosowania, na przykład do rosyjskich użytkowników wynosi 1500 rubli. Suma wydaje się być małe przez współczesnych standardów, ale można stwierdzić, że nasi ludzie nie chcą go kupić z dużym prawdopodobieństwem. Jednakże, jest to sprawa prywatna.

Jeśli chodzi o rejestrację praw użytkownika dla avast SecureLine VPN, licencja została zakupiona bezpośrednio na oficjalnej stronie, gdzie trzeba wybrać zainstalowaną wersję, aby zapewnić informacje osobiste, sposób płatności i potwierdzenia zakupu.

Najważniejsze cechy i korzyści dla klientów

Ale po aktywacji pełni funkcjonalny pakiet użytkownik dostaje wystarczająco dużo możliwości, aby chronić. Oprócz zwykłego dostępu do Internetu, szyfrowania danych są programy takie jak Skype czy Viber.

Podczas korzystania z wyszukiwarek takich jak Google i Yandex „” historii wizyt i wnioski nie mogą być zapisane. Ponadto całkowicie zablokowany, co byłoby żadnych spersonalizowanych reklam.

Wreszcie, aplikacja pozwala odwiedzić kilka miejsc, które są ograniczone przez położenie geograficzne łączy się z niego użytkownik. Należą do nich tak znane amerykańskie multimedialne zasoby, takie jak Pandora i Hulu. Za pomocą tego programu można łatwo zmienić ich przynależności terytorialnej, łącząc się z serwerami w różnych krajach i miastach na całym świecie.

zamiast wniosku

Na koniec pozostaje dodać, że w momencie integracji technologii Avast SecureLine włączone w najnowszym rozwoju firmy antywirusowej, że poczęte przez twórców tego oprogramowania musi przyciągnąć więcej potencjalnych klientów.

Podczas korzystania wymagane są specjalne umiejętności, większość operacji są w pełni zautomatyzowane, dzięki czemu użytkownik będzie zaangażowany w jedynym wyborem niektórych parametrów z listy presetów.