409 Shares 8885 views

Jak gotować groch w multivarka

Gotowanie – jeden z ulubionych nauki dla większości ludzi. Każdego dnia profesjonalny rozwój nowych technologii i metod gotowania. W nowoczesnych gospodyń kuchnia duża liczba różnych urządzeń: miksery, kombajny pieca. To stało się bardzo modne gotować w multivarka. Metoda ta pozwala na bezpieczne angażują się w przygotowania żywności i ulubionych rzeczy w tym samym czasie.


Metoda ta pozwala gotować niczego. Na przykład, groszek w multivarka. Będzie to wymagało, żeby go umyć, a następnie zalać zimną wodą i pozostawić do dziesięciu godzin. Po umieścić w rondlu, zalać wodą, dodać sól, dodać przyprawy, w razie potrzeby, można dodać olej roślinny. Następnie wybrać program „Regulowanie” i ustaw czas – 1 godzina. Danie przygotowane szybko, a okazuje się bardzo smaczne. Aby dowiedzieć się, jak gotować groch w multivarka, można przeczytać w różnych czasopismach kulinarnych lub broszur.

W multivarka wszystkie posiłki przygotowywane są szybko i beskhlopotno. Nie potrzebuje dodatkowego smażenia, sautéing. Gotowane groch w multivarka okazuje razvaristym. Według ich modeli Multivarki nie zbyt różne, może mieć tylko różne funkcje. Niektóre programy mogą nie być smażenia lub pieczenia. Gotować groszek w multivarka „Redmond”, musi być też wstępnie moczyć go, a następnie dodać wodę i przyprawy. Model ten jest bardzo dobry dla matek z małymi dziećmi. Jest to możliwe do sterylizacji naczyń, aby podgrzać jedzenie, gotować owsiankę mleka.

Naczynia z grochu są bardzo użyteczne, nie zawiera witaminy B, P, i różne pierwiastki śladowe, proteiny. Dla osób biorących udział w zajęciach sportowych, trzeba grochu. Zawarte w nim białka niezbędne do wzrostu mięśni. Gotowane groch w multivarka szczególnie dobre. Gdy taki preparat jest zachowany dużą ilość witamin i minerałów.

Gotowane groch w multivarka można stosować do sałatek i ozdabia. Bardzo dobra sałatka z groszku z grzankami, zieleni, papryka. Aby to zrobić, trzeba najpierw gotować groszek, ostudzić, dodać grzanki i posiekane pierścienie dzwon pieprz, posypać ziołami. Można również skorzystać z młodym groszkiem. On również początkowo gotowane, chłodzony. Tu można dodać różne warzywa: pomidory, ogórki, marchew i buraki gotowane. Sałatka z pomidorów i ogórków kiszonych warzyw należy pokroić na pół pierścienie, pięknie je na talerzu, na stronie umieścić groch, posypać drobno posiekanymi ziołami, wlać olej roślinny.

Jeśli gotowane groszek wykorzystywane do dekoracji, a także stosuje się do niego posiekać mięso, gotowane na parze. Wszystko to może być wykonane w tym samym czasie multivarka: Niższe groszek gotowane w garnku, a na wierzchu mięso jest gotowane na grill. Mięso musi najpierw odeprzeć, solą, posypać przyprawami. Na talerzu umieścić groszek pięknym wzgórzu niedaleko – Mięso, które mogą być wstępnie pokroić na małe kawałki. Przed podaniem można dodać drobno posiekanej zieleniny, top polać sosem z oliwek z cytryny, pieprz czarny. Kolacja gotowa, smacznego!