797 Shares 6109 views

Pyszny przepis na grilla indyka

Nie jest tajemnicą, że mięso z indyka jest nie tylko smaczne, ale również bardzo przydatne. Jest umiarkowanie tłuszczu, dzięki czemu jest łatwy do strawienia. Turcja i bogate w witaminy i pierwiastki śladowe cenne dla organizmu. Ale gotować z nim możemy nie tylko dietetyków i dania dla dzieci. To promarinovyvaetsya łatwo, szybko pieczony jagnięciny i wieprzowiny, a smak jest słodki, ale jednocześnie jasne i bogaty. Dlatego możliwe jest, aby gotować szaszłyki z indyka. Receptury dań są dość zróżnicowane, ale mogą być komplementarne do własnego gustu.

Mięso na grilla

grill indyk przepis dotyczy przede wszystkim z polędwicy. Ale nadaje się do pieczenia i mięsa z ud. Podobnie jak kurczak, to grubsze piersi, ale wiele jak to jest.

Jak to jest niemożliwe do zrobienia

Turcja nie musi nasycony kwaśnych marynat. Ocet, sok z cytryny, wino wytrawne, nie będzie przydatna. Wszystkie rodzaje narzędzi, takich jak piwo, pasta pomidorowa i majonezem – too. Piwo szybko marynowania mięsa ze względu na zawartość dwutlenku węgla, ale będzie niekorzystnie wpływać na smak. Majonez i koncentrat pomidorowy nie należą do marynat w ogóle, tylko smaruje powierzchnię mięsa. Niestety, nie można znaleźć jednego szaszłyki Przepis na indyka lub innego drobiu, które są obecne w składzie tych produktów, ale powinny one być zastąpione przez inne składniki.

Jak zrobić marynatę

Musimy cebulę, silnogazirovannaya woda mineralna, sól i pikantne przyprawy. Możesz dodać pomidory domu lub produkty mleczne: mleko, Rjażenka kefir, jogurt. Soda sprawia przetargu mięsa, pozostawiając wszystkie soki, aromatów i witamin w środku, i służy jako „przewodnik”, pomagając zaprawy przenikać. nabiał często pochodzą z szaszłyki Przepis na indyka lub kurczaka, jak doskonale z drobiu, nadając jej niezwykłą kwaśny smak.

Etap pierwszy – Wytwarzanie

Zbyt małe kawałki nie powinny robić – są one łatwe do przesmażyć, Podgora lub wysychają. Zbyt wiele może wystarczyć do smażenia. Będziemy cięte kawałki mięsa, średniej wielkości jaja gęsi. cebuli lub pocięte w grube plastry z pomarańczy. Nawiasem mówiąc, plastry umieszczone na patyku jest znacznie wygodniejsze. Kolejny przepis szaszłyki z indyka może być uzupełniony o inne warzywa: bakłażan, papryka, pomidory. Krotnie mięsa i cebulę w misce i pereslaivaya zraszania każdej warstwy z soli i przypraw. Top napełnić wodą mineralną. To marynata szybko przygotować mięsa – 2-3 godzin.

Drugi etap – Przygotowanie

Po pierwsze, przygotować ogień: zebrać drewno Kindle, spalić na węgiel dać. Mały trick: węgle można wlać kilka garści soli, wtedy temperatura będzie dłużej. Przed ułożeniem szaszłyki lub grill kraty pobliżu zasobnika ogień wody do nawadniania. Jest możliwe, aby spuścić resztki marynaty, dodać przyprawy korzenne, nawet kropla octu. Przygotowanie szaszłyki z indyka Filet bardzo szybko. Znak niemal całkowitym gotowości kapie z kawałkami soku. Dlatego tak szybko jak to wychodzi, pochodzi szansę wysychaniem. Nie jest konieczne, aby utrzymać szaszłyki nad ogniem zbyt długo.

karmić

Kebab mogą być spożywane z szaszłyków i cymbałach. Z indyka doskonale pasuje do żadnych sosów – i najbardziej krytyczny i słodkie. Jednak może to być karmione świeże warzywa i zioła, chleb pita lub domowy chleb, ziemniaki pieczone – wszystkie rzeczy, które zwykle piknik.