751 Shares 5142 views

Alexander Feldman: biografia, zdjęcia rodzinne

Feldman Aleksandr Borisovich – Zastępca Ludowej Ukrainy. Wiceprezes Towarzystwa parlamentarzystów żydowskich. Członkiem Brytyjskiego Instytutu Stosunków Międzynarodowych i prezes Komitetu Żydowskiego. Aktywny polityczny i działacz społeczny. Inicjatorem wielu przedsięwzięć charytatywnych.


rodzina

Alexander Feldman urodziła się 01.06.1960 na Ukrainie w Charkowie. Jego rodzice byli ludzie radzieccy. W tym czasie, i był wychowywany Feldman Aleksandr Borisovich. Jego rodzina była prosta. Moja matka pracowała w przedszkolu dłużej niż 10 lat. Potem poszedł do szkoły nauczyciel w szkole podstawowej. Tam pracowała przez 35 lat. Ojciec starał się zapewnić swojej rodzinie ze wszystkimi niezbędnymi i zawsze pracowali w kilku miejscach.

priorytetami rodziny Feldman zawsze była uczciwość, troska o bliskich, wzajemnej pomocy. Rodzice nauczyli go, by nie zapytać i otrzymać to, czego chce. Rodzina panowało wysokie morale. W tych instalacji, a podniesiony Alexander Feldman. Rodzina była pierwszym i najlepszym nauczycielem życia dla niego.

Aleksander wiedział od dzieciństwa, że nie można mieć cukierki, trzeba się dzielić. Są instalacja cierpiał i w życiu dorosłym. Organizacja fundacji charytatywnych powstała dzięki dziecko otrzymało wykształcenie.

formacja

Feldman Aleksandr Borisovich ukończył liceum. ale Wszedł Uniwersytet Narodowy Charków. Karazin nie od razu, ale później. Wydział Ekonomiczny. Po ukończeniu studiów otrzymał specjalistyczne „Economist”. Napisał pracę na cele charytatywne i psychologii.

Pierwszy niezależny dochód

Aleksander B. dowiedział się, że taka praca jest już 14 lat. W tym czasie był pasjonatem ryb akwariowych. Naprawdę chciałem kupić nowe. Pieniądze postanowił zarobić na własną rękę. Rodzice początkowo przeciwny, ale Aleksander nalegał, i poddali.

wuj Feldmana dał mu wraz z przyjacielem do pracy na stanowisku. Chłopaki ciężko pracował przez miesiąc. Jest on zapamiętany na całe życie, to jest bardzo twarde i wyczerpującej pracy. Dla tych warunków pracy, według Aleksandra, kobiet pracujących w mailu, konieczne było dostarczenie nagrody. Zapach tuszu Feldman zapamiętany przez całe życie.

Ona i przyjaciel prawie porzucił pracę. Ale nadal pozostał. A miesiąc później otrzymał swój pierwszy legalny wynagrodzenia. Ryby nie kupił, a wszystkie pieniądze dał jej matkę. Począwszy od 8 klasy nim aż do 10 czarno jako ładowarki. Płace nadal dał matce, nie wydając nic na sobie.

Feldman Aleksandr Borisovich. Biografia: army roku

Aleksander B. służył w regionie Stryj, Lwów. W przypadku niektórych dzieci zaprzyjaźniliśmy, a oni utrzymują przyjazne stosunki do tej pory. Było wiele negatywnych, takich jak zastraszanie. Ale Feldman powiedział, najważniejsze – nie dać sobie przestępstwo, nie poddać się brutalnej siły i zawsze być sobą. Dla swoich poglądów i przekonań miał często myć baraki. Ale mimo to mock nie jest dozwolone. W rok później, a on stał się dziadek.

po wojsku

Po wojsku Aleksandr Feldman trzeciego dnia dostał pracę w taksówce. Pojechałam na starej „Wołgi”. Złamała w dół, często nie mieli zapasowych. Pasażerowie w różnych. Zgodnie z Feldman, kilka lat był wielka lekcja w życiu raz szkole.

Raz nawet wpadł w bagno, i szukał z helikoptera. Ale Aleksander zauważył, że komunikacja z ludźmi – to naprawdę interesujące. I uważa, że okres pracy jako taksówkarz – jeden z najlepszych w swoim życiu. Choć był orki bez urlopu. Szef taksówki po prostu nie da.

W pewnym momencie Feldman nie mógł się oprzeć. Kupiłem bilety do Soczi, i udał się na odpoczynek ze swoją dziewczyną. Kiedy wrócił, książka praca z zapisem zwolnienia został wejściu na stację taksówek.

dalsza kariera

Po odwołaniu taksówek Feldman poszedł i dostał ogrody straży. Jego dziewczyna (później żona), a następnie. Podczas gdy Aleksander był tylko 22 lat. Żyli w nieludzkich warunkach – w kabinie, gdzie nie było wody i ogrzewania. Czas był zimny, mroźny. Nie było wystarczająco dużo żywności i pieniędzy. Ale razem udało im.

Ale utrzymanie ogrodów była tylko opcja tymczasowa. W końcu praca jest tam, i Alexander Feldman, którego biografia jest ściśle powiązana z przyszłymi działaniami charytatywnymi, postanowił stać się przedsiębiorcą, aby zapewnić nie tylko stały dochód, ale również pomóc ludziom później.

Były to czasy Związku Radzieckiego. Legalnie zarabiać dużo pieniędzy w tym czasie było prawie niemożliwe. Ale Aleksander ryzykował. Firma „Vesnyanka” został utworzony. Musiałem wykonywać różne rodzaje pracy – .. Tapicerka drzwi, szklenie balkonów, malowanie podłogi itp Następnie rozpoczął się ruch spółdzielczy, a ojciec Feldmana otworzył podobną firmę.

Po pierwsze, Aleksander pracował dla niego. Potem założył własną firmę „AvtoEkspressKonstruktsii” (w skrócie „avec”). Nieco później, stało się spółką akcyjną. Od 2001 do 2004 był prezesem FC „Metalist”.

TC „skrzydło”

Alexander Feldman, zdjęcie które jest w tym artykule, należy utworzyć centrum handlowego „skrzydło”. Projekt wspierany jest niebezpieczna „AVEC”. TC jest jednym z największych w Europie. Istnieje ponad 60 tysięcy osób. Jego powierzchnia – około 70 ha. Każdego dnia, centrum handlowe odwiedza prawie 2500 klientów.

hobby Feldman

Alexander pozostało niezrealizowane dwa sny z dzieciństwa. Chciał zostać weterynarzem lub badacz. Ale przede wszystkim zawsze osiąga to, co chciał. Jako dziecko, zbieranie muszli, noże. Jako dorosły, zawsze starał się zrobić dobre pieniądze. To sprawia, że możliwe, aby pomóc ludziom, aby wydawać pieniądze na działalność charytatywną.

Alexander od dzieciństwa kocha zwierzęta, podróże. Kto zbiera japońskie figurki wykonane z kości słoniowej. Jak również na zimno stali, wino i wszystkie takie same muszle, który zaczął zbierać od dzieciństwa.

Życie osobiste Feldman

Na znajomego Alexander Feldman Poznał swoją przyszłą żonę. Ich związek był burzliwy. Rozstali się i położył się ponownie. Żonaty 1,5 roku po pierwszym spotkaniu. żona Aleksandra był zawsze tam.

I nadal wspiera, pomaga i bierze Alexander, co to jest. Ze wszystkimi jego zaletami i wadami. Mieli syna, który jest teraz dorosłym. Jest żonaty, a Feldman stała się już dziadkiem. Wnuk imieniem David.

kariera polityczna

Od 1998 do 2002 roku Feldman był członkiem Rady Miejskiej Charkowa. Potem – ukraińska Rada Najwyższa. Od 1999 roku jest prezesem Fundacji żydowskiej i społeczności.

Rada Najwyższa na czele podkomisji Stosunków Międzynarodowych i Praw Człowieka. Alexander Feldman zaangażowani w zagranicznej działalności politycznej, która jest ściśle związana z Izraelem.

W 2006 roku założył Międzynarodowe Centrum Tolerancji, którego celem – walka z ekstremizmem i ochrony praw człowieka. W 2007 roku – członek zarządu Centrum Simona Vizentalya i przywódcy Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.

Od 2011 roku jest częścią Partii Regionów. Feldman reprezentowanie interesów Ukrainy w Koalicji na rzecz zwalczania antysemityzmu. Została założona w 2009 roku przez premiera Anglii. Alexander – jeden z założycieli „Organizacja współistnienia”, która powstała w roku 2005. Obecnie składa się on z przedstawicieli 54 krajów świata.

działania charytatywne

W 1997 roku Aleksander założył fundację o „AVEC” w Charkowie i skierował ją. W 2007 roku organizacja została zreorganizowana i nazwany Feldman. Jest to jeden z największych charytatywnych fundacji na Ukrainie. W 2007 roku wszedł do Top 5 największych w kraju. Zgodnie z wynikami z 2008 i 2009 roku. oceniane według gazety „Delo” trzecim miejscu wśród największych dobroczyńców kraju. W 2010 roku został liderem kategorii „Pomoc niezabezpieczone”. Priorytety fundacja charytatywna skierowana samotnych matek, opieki nad dziećmi i opieki poporodowej dla dzieci niepełnosprawnych, sierot i dużych rodzin, wsparcie dla słabszych społecznie grup ludności, pomocy na rzecz rozwoju kultury, sportu i edukacji.

Pomoc izraelskich dzieci

Feldman zwrócił działalność charytatywną nie tylko na Ukrainie, ale także w Izraelu. Biegnie skromnie, nie jest reklamowany. W 2006 roku, po 2. wojny libańskiej, pomógł 70 dzieci otrzymują niezbędną rehabilitację, doprowadzając je do centrum rekreacji w regionie Chmielnickiego. Było to możliwe dzięki fundacji, która stworzyła Aleksandra. Pomoc dla dzieci zostało uzgodnione wcześniej z wiceburmistrz Nahariya oraz Ambasador Izraela.

Rok później, Feldman finansuje resztę przez kolejne 30 dzieci. W tym czasie Sderot. W wyniku ostrzału straciły swoich bliskich. Pracowali przez wykwalifikowanych psychologów. Alexander finansuje również przedszkole „Malchut David”, położony w pobliżu Jerozolimy.