301 Shares 6244 views

Czy może być legalny w kraju

Powodów, aby być zarejestrowane w kraju może być wiele: chęć na stałe mieszkają w kraju, w wiejskiej ciszy i spokoju na potrzebę mieć przynajmniej jakieś określone miejsce zamieszkania. Trzeba powiedzieć, że w ostatnich latach liczba osób, które chcą zmienić swoje miejsce zamieszkania w miejskiej rezydencji z apartamentami w wiejskim domu na terenie kraju, tylko wzrosła.

Dzisiaj, rejestracja w kraju jest całkiem możliwe, jednak jest to bardzo długi i żmudny proces. Ponadto, dworek , że chcesz wydać przepisy jako główne miejsce zamieszkania musi spełniać zestaw reguł.

Po pierwsze, musi być odpowiednia dla żyjących w nim o każdej porze roku. zezwolenie na pobyt w kraju, zwykle zaczyna się od rozpoznania struktury prawnej, w którym masz zamiar żyć, nadaje się do całorocznego godnej egzystencji ludzkiej. Dom powinien być dobrze ogrzewane, ważne jest również obecność i stan okna, podłogi, sufity i ściany. dworek musi być również wyposażony we wszystkie niezbędne media: kanalizacja, przewody elektryczne, wentylacyjne. Zazwyczaj ważny powód dla odmowy rejestracji w kraju jest brak gazu lub energii elektrycznej wiejskim. I szambo zamiast cywilizowanego WC trudno przekonać urzędnikom możliwość wygodnej egzystencji w tym domu. Nawet jeśli masz w domu wszystkie niezbędne do stałego pobytu w nim w kategoriach dokumentu pobytowego można odmówić.

Po drugie, warunkiem koniecznym dla pozwolenia na pobyt w kraju jest przeprowadzenie ekspertyzy budowlanej, oznacza przeprowadzenie badania grupy ad hoc ekspertów w sprawie stanu technicznego budynku, bezpieczny w nim żyć. Konieczne może być również doświadczenie w sąsiednim domu ziemi.

Teraz bezpośrednio na sposób rejestracji w kraju. Dziś jest to możliwe, na tyle dziwnie, tylko przez sąd. Jeśli Domek znajduje się na terenie wsi, prawdopodobieństwo uzyskania zezwolenia na pobyt na nim znacznie wzrosła. Główne dokumenty wymagane do wydania rejestrację w tym przypadku to:

  • dokument własności do gruntu, na którym dom wakacyjny znajduje;
  • Świadectwo rejestracji WIT;
  • oświadczenie, w którym chcesz zapytać domu, aby rozpoznać zamieszkania;

W procesie rozpatrzenia sprawy przez sąd powołany ekspert, ustanawiający przydatności dom do całorocznego żyjącego w nim.

Jeśli pozytywna decyzja sądu należy zwrócić się do rejestracji z obowiązku rejestracji. administracja wioska ma prawo do odmowy rejestracji, jeżeli decyzja o tym została podjęta przez sąd na podstawie prawa.

Obecnie ustawa o rejestracji w kraju, w naszym kraju nie jest akceptowana. Rozwiązanie może podjąć tylko sąd, kierując ustawy federalnej „O ogrodnictwa, ogrodnictwa i organizacji daczy non-profit obywateli”, zapewnia możliwość korzystania strefie podmiejskiej na budowę domów mieszkalnych z późniejszej rejestracji własności na nim.

zezwolenie na pobyt w danym kraju można uzyskać pod warunkiem, że strona kraj znajduje się w określonym miejscu. Jeśli dom stoi po stronie leśnej drogi, aby dostać stałą rejestrację w to mało prawdopodobne. Innym ważnym warunkiem uzyskania zezwolenia na pobyt ma mieć część dzienną. Jeśli masz już pozwolenie na pobyt w mieszkaniu miasta powinny być odprowadzane z niego przed złożeniem do sądu. Jeśli w domu święto wydaje się tylko miejsce zamieszkania, otrzymują pozytywne orzeczenie jest znacznie łatwiejsze.

Tak, zezwolenie na pobyt w kraju – nie jest już rzadkością. Możliwe jest, że w najbliższych latach, urzędnicy będą zwracać uwagę na to, w naszym kraju będzie prawo, które umożliwia obywatelom potrzeby lub chęci być zarejestrowany na swojej stronie kraju ogród.