485 Shares 5687 views

Olej lniany: korzyści i szkód

W całym życiu kobiety, starając się zachować młodość i piękno swojego ciała. W rzeczywistości, natura jest brane pod uwagę i umieścić kilka kilogramów żywności witamin i składników mineralnych, które pozwalają organizmowi odżywia od wewnątrz. W tym celu oleju lnianego cud. Korzyści i szkody dawna studiował w Grecji, Indiach i Egipcie. Dzisiaj, zakres stosowania tego produktu jest dość obszerny i obejmuje gotowanie, kosmetyki, a nawet lekarstwa.

Olej lniany: korzyści i szkód. korzystny efekt

Produkt ten zyskał popularność ze względu na unikalną kompozycję. Dlatego są tylko jego składowe omega-3, kwasy omega-6 i omega-9 – nienasycone kwasy tłuszczowe, które wytwarzają własnego ciała nie mogą w związku z tym otrzymane z żywnością. Znamienny tym, że odsetek ten sięga 90% całkowitej liczby użytecznych substancji. Nie zapomnij o ogromnym zestawem witamin A, B kompleks, C, F, a nawet E. Ten bogaty skład umożliwia leczenie olej lniany wielu chorób. Regularne przyjmowanie leku jako środka zapobiegawczego symuluje działanie wszystkich systemów i pomaga organizmowi pozbyć się toksyn, zashlakovyvayuschih organizm ze szkodliwych substancji. Zwolennicy nietradycyjnych metod oczyszczania oleju jest zalecana dla osób cierpiących z powodu chorób sercowo-naczyniowych, ponieważ przyczynia się do niszczenia złogów cholesterolu. Ryzyko dalszego rozwoju choroby jest zmniejszona o średnią z pięciu procent. Dla pań, które chcą schudnąć, to narzędzie jest prawdziwym wybawieniem, ponieważ znacznie przyspiesza przemianę materii. Niektórzy uważają, że substancje czynne, zapobiegające podziału olej komórek nowotworowych, hamuje wzrost guzów.

Olej lniany: korzyści i szkód. Ujemna strona tego zagadnienia

Panie czekają na narodziny dziecka, taki produkt może spowodować poważne szkody, ponieważ pobudza procesy metaboliczne w organizmie, co czasem skutkuje zwiększonym napięciem macicy. Jeśli i go używać, ale tylko w małych ilościach, na przykład dodanie sosu do sałatki lub danie główne. Stosowanie olejów do celów leczniczych jest korzystnie przeprowadzane po konsultacji z lekarzem i dokładnym zbadaniu, jako izolowana przez szereg przeciwwskazań. Na przykład, choroby układu moczowego, zapalenie trzustki i kamicy żółciowej. Niepożądane z lekami przeciwdepresyjnymi lekami lub charakterze przeciwwirusowym. I pamiętać, że obróbka cieplna dla takiego produktu jest rujnujące – stracił absolutnie wszystkie użyteczne właściwości.

Olej lniany: korzyści i szkód. reguły stosowania

Dla wzmocnienia efektu, zaleca się pić produkt w czystej postaci ścisłego dawkowania, w przeciwnym razie istnieje zagrożenie przeciwnym wynik. Jeśli głównym celem jest pozbycie się nadwagi, lek należy przyjmować jedną łyżkę rano na czczo. Popijając szklanką wody z dodatkiem kilku kropli soku z cytryny. Po półgodzinie można całkowicie śniadanie. Aby przyspieszyć metabolizm i zastosowania łyżką produktu przed snem o niskiej zawartości tłuszczu, jogurt. Zakup oleju lnianego w farmacji mogą być w postaci kapsułek, albo w czystej formie. W odniesieniu do ogólnego wzmocnienia organizmu jest dodawany podczas gotowania zdrowej żywności.

442 shares 6013 views
359 shares 7728 views