236 Shares 7891 views

Użytkownik nie maszyna do prania ręcznego: że należy zwrócić szczególną uwagę?

Więc zakupiłeś nową pralkę. Chcesz, aby służyć Ci jak najdłużej, ale nie wiem, jak to zrobić? Wszystko jest bardzo proste. Aby to zrobić, ważne jest, aby przestrzegać kilku zasad, które są zawarte w broszurze producenta pod nazwą „Instrukcja o pracy pralki.”


Należy zauważyć, że nowoczesne maszyny do prania ubrań – jest jakościowo opracowany mechanizm, zaprogramowany na dowolnym trybie, który usuwa zabrudzenia odzieży.

Housewives często myślą, że instrukcja pralka – jest to czysta formalność, więc ten dokument, nie dają należytą wagę. I to jest ich największym błędem, ponieważ niespełnienie wymogów określonych w powyższej broszurze, bardzo często prowadzi do awarii urządzeń gospodarstwa domowego. Pamiętaj, że instrukcja pralki – jest kluczem do maksymalnej wydajności technologii. Między innymi, nie można ignorować zaleceń, usuwając brud z ubrań mechanicznie. Jest to kolejny mocny argument przemawiający za koniecznością prać zgodnie z zasadami. Użytkownik maszyny ręczne mycie pozwoli Ci tak długo, jak to możliwe, aby uniknąć różnego rodzaju uszkodzenia sprzętu gospodarstwa domowego, który jest bardzo ważny dla budżetu rodziny jako wyzwanie do opanowania i naprawy – to nie przyjemność najtańsze.

Tak więc, na co zwrócić uwagę?

Prawidłowa instalacja

Normalna praca pralki nie jest możliwe bez jego prawidłowego montażu. Urządzenia gospodarstwa domowego musi być umieszczona na płaskiej powierzchni. Pamiętaj, aby poprawnie podłączyć wszystkie przewody do zasilania i komunikacji opróżniania poprzez zawory i uszczelki.

Ponadto, upewnij się, że można wyłączyć wodę – potrzeba do niego powstaje często. Warto przy tym być zamontowany na wejściowym filtra strumienia wody, który mięknie i usuwania płynu z niego gruboziarnistych cząstek i rdzę. Taka przezorność zwiększy żywotność wewnętrznych mechanizmów maszyny. Urządzenia gospodarstwa domowego zaleca się zainstalować bez żadnych zakłóceń, w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia drgań i uszkodzić łożyska głównego. Ponadto, zestaw śrub nastawczych są prawidłowo umieszczone w dolnej części urządzenia. Gniazdo zasilania powinno znajdować się jak najdalej od źródła wody, aby uniknąć porażenia prądem.

Generalnie, instalacja urządzenie do mycia jest lepiej powierzyć wykwalifikowanym technikiem. Na przykład, instrukcja obsługi Beko pralka i jest ona przeznaczona.

Rodzaj i ilość bielizny

W celu zmniejszenia hałasu i wibracji dostosować jakość mycia, eksperci zalecają powiązanie dużych i małych przedmiotów, takich jak bielizna i kołdrą.

Jeśli masz szansę, aby zważyć pranie przed praniem, nie ignoruj go. W instrukcji do pralki jest prawie zawsze stół, który pomaga gospodyń domowych, aby nie przeciążać urządzenia. Na etykiecie ubrania zawsze można znaleźć informacje na temat warunków, w których temperatura mycia powinno być zrobione. Jeśli nie masz tych zaleceń, tkanina może być uszkodzony lub stracić kolor. Zawsze przed myciem opróżnić zawartość kieszeni do wnętrza pralki nie wnikają żadnych przedmiotów, z powodu której urządzenia mogą po prostu zawodzą. Nie należy przechowywać przez bardzo długi brudnej bielizny wewnątrz urządzenia.

proszek

Wyraźne zalecenia, co do których proszek jest idealny do mycia, nie istnieją. Oczywiście, jest to niezbędne do pralki użyć część oznaczona jako „Automatyczny”. Nie zapomnij zaopatrzyć się wcześniej za pomocą specjalnych środków, które zapobiegają powstawaniu kamienia w jednostkach.

Spuszczanie Water Bay

Pamiętaj, że urządzenie z wnęki należy podłączyć do zimnej wody, najlepiej za pomocą specjalnego filtra.

Okres mycia nie powinna obejmować kran z zimną wodą, która przylega do urządzenia. Zawór spustowy w tym przypadku musi być umieszczony jak najbliżej do podłogi, tak że woda może łatwo uciec na zewnątrz.

czystość

Pamiętaj, aby trzymać urządzenia w czystości. Regularnego usuwania płytki nazębnej i cząstki brudu z podajnika papieru do ładowania proszku do prania, wentylacji i wytrzeć bębna, który nie tworzą pleśni i rdzy. Oczyścić uszczelki gumowe obciążenie cap pralni. Z częstotliwością 1 raz na 6 miesięcy Sprawdzić filtr i wszystkie miejsca pracy rurociągów.

Pamiętaj, że życie pralki (średnio waha się od dwóch do ośmiu lat) zależy od tego jak dokładnie traktujesz swoją technologię i są zgodne z zasadami jego działania technicznego.