603 Shares 3571 views

Dziewczynka w rodzinie: Rodzicielstwo zasady dla rodziców

W ostatnich latach staje się coraz bardziej istotna kwestia edukacji dzieci. Wielu rodziców zrozumieć metody tego dziadka nic nie dobre osiągnięcia, ale wręcz przeciwnie, może tylko zepsuć. Zamiast podporządkowania rodziców, ojcowie i matki mają tendencję, aby dać dzieciom więcej swobody. Tylko w takiej atmosferze, być może wykorzystanie potencjału dziecka i jego rozwoju we wszystkich kierunkach. Mimo obfitości informacji na temat edukacji, chciałbym po raz kolejny skupić się na polityce edukacji dziewcząt. Po tym wszystkim, można je przechowywać trzonu rodziny, a nie będzie harmonia w społeczeństwie ludzi.


Jesteś moim piękno

Przez cały okres dojrzewania dziewcząt stale odwiedza wątpliwości dotyczące własnej atrakcyjności. Nawet z doskonałej figury, piękne oczy, piękne włosy i dzielny uroku słyszał tylko jedno zdanie przykry temat jej wyglądu, jest pewna wątpliwość co do istniejącego piękno. Dlatego rodzice powinni przypominać córkę jej cnót. Ale nie zapomnij, aby skłonić dziecko do pracy nad sobą. Ćwiczenia, do pielęgnacji skóry, odpowiednia dieta są ważnymi składnikami tworzenia piękna. Nie zapomnij o wewnętrznych cech, które są wyceniane poważnych mężczyzn: dowcip, erudycja i erudycji.

miłość rodzicielska

Najlepszym sposobem, aby chronić własną córkę od oszustów – kochać i dbać o nią. Dostać wystarczająco dużo ciepła od rodziców, że dziecko staje się samowystarczalny i zamiast dążyć do uzyskania miłości, zaczyna szukać sposobów, jak dać go. Jeśli mama i tata utknął wymaganiom i kary, dziewczynka będzie szukał miłości gdzie indziej, i łatwo się skusić miękkich słowy pierwszy spotkałem ludzi.

praktyczna mądrość

Im starsza dziewczynka będzie, tym więcej pokus i pokusy zaczną pojawiać się w jej życiu. Dlatego rodzice są odpowiedzialni za jego szkolenie zasad bezpieczeństwa. Naucz córkę do zrozumienia charaktery ludzi i trudnych sytuacjach. Należy rozumieć, że może to zagrozić życiu lub zdrowiu, aby być w stanie zatrzymać w czasie.

W trosce o bliskich

Jedną z głównych różnic między kobietami z mężczyzn jest ich zdolność do opieki nad innymi. Są one o wiele łatwiej poczuć i doświadczyć bólu innych, które powoduje ich stale iść do przodu. Więcej kobiet niż mężczyzn pomagając chorym i słabych. Ale w tym samym czasie mogą być bardzo gwałtowne, jeśli nie otrzymał odpowiedniego szkolenia. Dlatego rodzice muszą nauczyć dziewczynę zrozumieć ból i cierpienie innych ludzi. Pociąg najlepiej najbliższymi.

oszczędność

Nawet jeśli dziewczyna będzie w stanie uszyć i umyć, żelazo i gotować, może ona nadal cierpi z powodu ciągłego bałaganu w domu. Po tym wszystkim gospodarstw domowych spoczywa nie tyle na tych cechach, ale na organizacji członków rodziny. Tata mówi, że mama o wszystkie awarie w domu przypomina dzieciom o sprzątanie w swoim pokoju i dba o żołądkach sytości. Dla dziewcząt, konieczne jest, aby wiedzieć, jak radzić sobie z istniejącymi problemami, nie tylko własne, ale własnych asystentów.

pławność

Możliwość pozostają optymistyczne w najtrudniejszych sytuacjach pozwoli dziewczyna poradzić sobie z praktycznie wszystkich trudności życiowych. To był jej przyszły mąż będzie musiał wsparcie w godzinie lub zachęcić dzieci, kiedy nie mają nic do być uzyskane. Uśmiechnięta kobieta jest w stanie stopić serca i przynieść pokój. Bez znika piękno w tym świecie.

osobowość

Określenia zdolności dziewcząt i wspierania ich rozwoju – jeden z głównych wyzwań spoczywa na barkach rodziców. To sprawia, że bardzo trudne, ponieważ obecny system edukacji ma na celu wykształcenie osoby, która nie wyróżnia się indywidualności i niepowtarzalności. Więc znaleźć najlepsze cechy swoich dzieci i ich posposobstvuete rozwoju.