825 Shares 5804 views

Wiciokrzew wiciokrzew: sadzenie i pielęgnacja

Nasze ogrody są często potrzebują pionowej ogrodnictwie. Odnosi się owijając dekoracyjne ścian, altanki lub małe konstrukcje architektoniczne. Bardzo często właściciele, którzy niedawno zakupione grunty, pojawia się pytanie: „Jak zorganizować witrynę i tworzyć cień w określonym miejscu?” To jest problem i decyduje się na pionowej ogrodnictwie. Jednym z najbardziej popularnych roślin do tych celów jest wiciokrzew, zdjęcia, które są uderzające w ich piękno.


Kwiaty tej rośliny jest często porównywana do miłości, która nie ma granic. Wiciokrzew, zdjęcia są łatwe do znalezienia w dowolnym katalogu ogrodnika, ma nie tylko wspaniały kolor, ale również pachnie świetnie. I zapach wzrośnie bliżej godzinach wieczornych. Jeśli chcesz mieć piękny, malowniczy zakątek ogrodu, wypełnione słodkich aromatów, roślina wiciokrzew, nie można się pomylić.

Wiciokrzew, sadzenia i pielęgnacji, które nie są zbyt skomplikowane, ma świetny kolor. Aby wykonać kopię zapasową winorośli, które pozwolą mu rosnąć pionowo i nie wymagają specjalnych umiejętności. Ta winorośl natury dorosnąć nie będzie, powinno być wysłane. Im wyższa będzie wsparcie, tym dłużej będzie gałązki kapryfolium. W wieku 5-6 lat, może osiągnąć wysokość 4-5 metrów. Dla małych ogrodach tej długości byłoby wystarczające.

Wiciokrzew, sadzenie i pielęgnacja które są łatwe nawet dla początkujących, czuje się świetnie na wiosnę. Lepiej jest być sadzone w miejscu, gdzie będzie rosnąć w przyszłości. Na delenki zatem powinna być nieco nerka, parę. Od nich będzie rosnąć długie pędy, które będą następnie winorośl. Do sadzenia należy wybrać luźną glebę w odpowiedniej wilgotności. Wiciokrzewu wdzięcznością odpowiedzi na nawożenie nawozów mineralnych i organicznych. Najlepiej jest użyć do tego celu, azotu, potasu i gnoju. Należy jednak mieć na uwadze, że obornik musi być rozkładany i nie świeże. Oznacza to, że jego wiek powinien wynosić od dwóch do trzech lat. Można nawozić i torf kompost. Łatwo jest stworzyć własną. Aby to zrobić w boksie kompost jest konieczne dodawanie odpadów pochodzenia roślinnego. Wiciokrzew, sadzenie i pielęgnacja, która zaczyna się na wiosnę, to lepiej się czuć w boksie lądowania lub rowu.

Wybór zależy tylko od tego, co efekt chcesz osiągnąć w końcu. Jeżeli ten element pionowego ogrodnictwie jest to konieczne wiciokrzewu roślin w jednym rzędzie. Aby to zrobić, wykopać rów. Gdy to jest określone, mikroelementy, nawóz organiczny. Wszystko musi być dokładnie wymieszane z glebą do sadzenia i obsadzony wiciokrzew wiciokrzew.

Sadzenia i pielęgnacji roślin – to przyjemność. Jeśli sadzenie na wiosnę, a potem na koniec sezonu trzeba być na tyle długie młode pędy. Przy dobrej pielęgnacji roślin przyniesie zyski w wysokości do dwóch metrów rocznie. Ekologiczny sposób nie będą musiały być usunięte na zimę, piękne winorośle będą miłe dla oka przez cały rok.