363 Shares 4254 views

Nowy „Volkswagen” modele B7 wszechstronny człowiek

Pod koniec 2010 roku na Paris Motor Show niemiecki koncern „Volkswagen” został przedstawiony do publicznej nowej wersji znany wagon „Passat” modelu B7. W ciągu swojej 37-letniej historii tego samochodu został z powodzeniem wdrożony w wielu krajach, w łącznej kwocie 15 mln sztuk. Taka popularność została spowodowana dobrze zaplanowanej strategii marketingowej, a także wysoką jakość montażu. W tym artykule dowiemy się znacznie jeśli nowy „Volkswagen” wszechstronny człowiek się zmienił, i ile to teraz stoi.

projekt

Patrząc na wygląd wagonu, możemy powiedzieć, że projektanci w tym czasie też nie eksperymentować ze swoim wyglądzie, dając jedynie kosmetycznych zmian na zewnątrz. Tak, nowe reflektory LED znaleźć głowy i tylne światła, a także trochę przerobiony zderzak kształt. Ogólnie rzecz biorąc, dzięki niewielkich zmian projektantów udało się wygląd urządzenia jeszcze bardziej reprezentacyjny i drogie, mimo że samochód nigdy nie należał do „sektora publicznego”.

salon

Wewnętrzna część wagonu stał się lepszy i bardziej skomplikowane. Ale rewolucyjny przypisywane jest raczej niemożliwe. Aktualizacja wnętrze jest nowa tablica rozdzielcza, fotele kierowcy i pasażera, które na życzenie mogą być wyposażone w system wentylacji, a nawet masażysty. Jak to się okaże w panelach drzwiowych, oświetlenie wnętrza i nowy zegar analogowy.

parametry techniczne

Tutaj, „Volkswagen” wszechstronny człowiek modelu Q7 przeszedł wiele więcej zmian niż jego zewnątrz i wewnątrz. Łączna liczba klientów są w stanie wybrać jeden z dziewięciu proponowanych przez producenta silnika. może to być cztery jednostki benzynowe, taka sama ilość roślin diesla i jeden silnik pracuje na gazie ziemnym. Więc weźmy krótkie spojrzenie na wszystkich ustawieniach. agregaty benzyna ma moc 122, 160, 201 i 300 koni mechanicznych, a ich objętości roboczej jest równa 1,4, 1,8, 2,0 i 3,6 litra, odpowiednio. Wśród wysokoprężnych jednostek Warto zauważyć, 1,6-litrowy silnik o pojemności 105 koni mechanicznych i silnik dwulitrową o mocy 140 i 170 „odpowiednio,” koni. I 170-osobowa „Volkswagen Passat” wszechstronny człowiek-diesel może wybrać „setki” w zaledwie 8,6 sekundy. Silnik bioetanolu, w objętości roboczej 1,4 litra, zdolnych do mocy 160 koni „”. Wszystkie silniki są zakończone z automatycznych i manualnych skrzyń biegów o sześciu prędkościach. Przy zużyciu paliwa nowych elementów, zbyt, wszystko jest dobre – na 100 km „Volkswagen” versatile osoba zużywa 5,3 do 7,7 litra paliwa (w zależności od wybranego silnika). I najmocniejszy silnik jest w stanie przyspieszyć samochód do 223 kilometrów na godzinę. To jest przyzwoity postać dla nowego wozu.

cena

Minimalny koszt nowego niemieckiego „Volkswagen” wszechstronny człowiek B7 modelu wynosi około 1 miliona rubli. Najdroższe sprzęt będzie kosztować klientów w 1,58 mln rubli. Nawiasem mówiąc, o tym samym koszcie, i ma „Volkswagen B3” versatile osoba, której dane techniczne zostały również niedawno został zmieniony.